MIroslav Radović: PSV nie lepsze od Spartaka

Emil Kopański

Źródło: Legia.Net

15-09-2011 / 21:57

(akt. 04-01-2019 / 13:40)

- Na pewno w pierwszej połowie graliśmy za bardzo cofnięci i pozwoliliśmy rywalowi na bardzo dużo. Nie za bardzo wiedzieliśmy wtedy, czego tak naprawdę chcemy. Przeciwnik to wykorzystał i zdobył bramkę. Za dużo swobody mieli zwłaszcza dwaj stoperzy PSV, którzy bez problemów wchodzili z piłką na naszą połowę – powiedział po meczu Miroslav Radović.

- Druga połowa zdecydowanie lepsza. Zabrakło z przodu więcej ruchu i więcej strzałów. Zaskoczeniem dla mnie było, że zacząłem mecz na ławce rezerwowych. Wiadomo, że każdy chce zagrać przeciwko takiej drużynie. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu dostanę szansę dłuższego występu – dodał Radko.

- PSV to nie jest wcale drużyna lepsza od Spartaka Moskwa. Nie ma się czego obawiać, tylko wyjść na boisko i grać w piłkę – zakończył pomocnik Legii.

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~kibic zwykły
  • 0 / 0
"Zaskoczeniem dla mnie było, że zacząłem mecz na ławce rezerwowych" - naprawdę było to dla ciebie zaskoczeniem, Radovic? Obejrzyj sobie siebie w ostatnich meczach ligowych. Może poczujesz się mniej zaskoczony.
~ave
  • 0 / 0
Sląsk słaby, podbeskidzie słabe, PSV gorsze od Spartaka to co powiesz Rado o Legii?
~m
  • 0 / 0
że lepsze od Spartaka młotku
~Radek
  • 0 / 0
A czego tu chcieć?
Co wy jesteście, Młode Wilki z Akademii Piłkarskiej, że nie wiecie czego chcecie?
~makak
  • 0 / 0
Rado w pierwszej polowie to nie gralismy , tylko statystowalismy, dopiero w drugiej sie ruszylo, ale pierwsza to blad trenera
~rambo
  • 0 / 0
"Nie za bardzo wiedzieliśmy wtedy, czego tak naprawdę chcemy"

to trener wam tego nie wyjaśnił? czego macie chcieć ?
~do redakcji
  • 0 / 0
czy gwardia warszawa ma zgode z legia??? z gory dzieki
~mokotów
  • 0 / 0
druga wpadka Skorży ze składem, z Podbeskidziem Wawrzyniak powinien nie grac, dzis Rado zdecydowanie od początku powinien, mam nadzieję ze to dośc nietrafionych decyzji trenera