
Pożegnanie Rybusa i Komorowskiego z Legią
22.02.2012 06:23
(akt. 05.01.2019 10:43)
Maciej Rybus talentem był zawsze, teraz zaczął grać na jego miarę. Marcin Komorowski zanim się wybił, przeszedł długą drogę. W czwartek około godz. 23 przestaną być piłkarzami Legii.
- Obaj są podstawowymi zawodnikami Legii Warszawa, występują w reprezentacji Polski. Komorowski to doświadczony środkowy obrońca z bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Jego przyjście do naszego klubu powinno wzmocnić konkurencję na tej pozycji. Rybus to typowy lewy pomocnik, "dwunożny", bardzo mobilny, znakomicie potrafiący wypełniać zadania podczas gry. W dodatku Maciej ma dopiero 22 lata, i co jest bardzo ważne jest on piłkarzem ambitnym. Tacy piłkarze są potrzebni Terekowi. Czy ryzykowałem kiedy pozwoliłem Rybusowi zagrać w dwóch meczach Ligi Europy? To był jeden z warunków kontraktu. Oczywiście istnieje ryzyko że Maciej może do nas wrócić z kontuzją. Takie ryzyko jest zawsze związane z zawodem piłkarza - opowiada Stanisłav Cherchesov, trener drużyny Tereka.

Johan Manzambi nie zagra przeciwko Argentynie

Sporting Kansas City kusi Mohameda Salaha

Leao ma problem. Tottenham go nie chce

Vinicius Junior wydał oświadczenie. Jasna deklaracja gwiazdora

Wisła Kraków wreszcie dopięła transfer Elie Youana. Miesiące negocjacji

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.