fot. Marcin Szymczyk

Przemysław Mycan: Legia? Nie boimy się, to jeden mecz

Maciej Ziółkowski

Źródło: Radio Index 96 fm

27-02-2023 / 09:00

(akt. 26-02-2023 / 18:14)

– Jest spokój, bo mamy świadomość, że bardzo dobrze przepracowaliśmy okres przygotowawczy. To dodaje nam pewności. Z dnia na dzień są coraz większe emocje, ale się nie boimy. To jeden mecz, wszystko się może zdarzyć – mówił w Radiu Index 96, przed ćwierćfinałem Pucharu Polski z Legią Warszawa (28.02, godz. 13:00), napastnik III-ligowej Lechii Zielona Góra, Przemysław Mycan.

– Jeśli chodzi o mecz z Legią, to widać, że niektórzy zawodnicy są spięci, dlatego próbujemy rozładować atmosferę, pojawiają się żarty. Nie dopuszczamy do siebie negatywnych myśli, chcemy się pokazać z jak najlepszej strony. We wtorek zaprezentujemy, jak się przygotowaliśmy, jakie mamy umiejętności. Tak naprawdę nic złego nie może się stać.

– Który piłkarz Legii zwraca moją uwagę? Artur Jędrzejczyk. Może nie podoba mi się to, jak gra, ale jest medialną postacią, od kilku lat jeździ na kadrę, był na wielkich imprezach, więc fajnie będzie się sprawdzić na jego tle. Jeśli chodzi o zawodników ofensywnych, to wspomnę o Carlitosie. Szkoda, że w stołecznym klubie nie gra już Artur Boruc, którego byłem wielkim fanem.

ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze (11)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Pan trener po prostu stara się być miły.
Przemysławie naprawdę zastanawiam się czym Carlitos przykuł twoja uwagę...
Żeby z tym pozorantem na ławce trenerskiej, nie dostać czasem oklepu.
Podporucznik
  • 0 / 2
Legia wystawi mocny skład imo, ale da odpocząć Josue i Jędzy. Stawiam na coś takiego: Miszta - Ribeiro, Nawrocki, Charatin - Slisz - Mladenovic, Sokołowski, Strzałek, Johansson - Carlitos, Rosołek
Marszałek Polski
  • 3 / 0
Legia nie zlekceważy Lechii, bo nie zlekceważy Pucharu Polski, zwłaszcza że turniej wchodzi w fazę ćwierćfinałów. Wątpliwe jednak, aby Runjaic nie dał szansy pograć niektórym zawodnikom dotąd rzadziej występującym w zespole. Optymalnego raczej nie desygnuje, a Josue nie tyle będzie odpoczywał wskutek decyzji trenera, ile z bardziej prozaicznego powodu - on w Zielonej Górze musi pauzować za nadmiar żółtych kartek.
Generał dywizji
  • 2 / 7
Nikt juz nas sie nie boi
Nic nowego
Generał brygady
  • 7 / 1
A to co miał powiedzieć że trzy razy dziennie zmieniają pampersy?
To że mówi że się nie boi to nic nie znaczy. York też szczeka na dobermana.
Gadacie gadacie a wiadomo jak będzie czyli przed meczem okupowanie kibla i drgawki stresowe
Kapitan
  • 0 / 2
To chyba nasi kopacze. Zielona Góra nic nie musi i zagra sobie na luzie, bo i tak już osiągnęła wynik ponad stan. Z kolei Legia jak nie wygra będzie pośmiewiskiem.
Kapitan
  • 0 / 2
To chyba nasi kopacze. Zielona Góra nic nie musi i zagra sobie na luzie, bo i tak już osiągnęła wynik ponad stan. Z kolei Legia jak nie wygra będzie pośmiewiskiem.