Kacper Tobiasz
fot. Marcin Szymczyk

Siedem klubów poważnie zainteresowanych Tobiaszem

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: meczyki.pl

09.02.2023 20:35

(akt. 09.02.2023 22:49)

Zagraniczne kluby obserwują Kacpra Tobiasza. Meczyki.pl informują, że siedem drużyn jest już gotowych, by złożyć ofertę za bramkarza Legii. Kwota transferu mogłaby wynieść 5-7 mln euro.

Latem na 99 procent odejdzie z Legii Warszawa. Po prostu jest nim zainteresowanych tak dużo klubów z topowych lig, że właściwie nie ma opcji, żeby któryś nie złożył za niego satysfakcjonującej oferty. Nie tylko VfL Wolfsburg jeździ na jego mecze. Także inni. Na dziś nawet siedem zespołów jest już konkretnie zainteresowanych sprowadzeniem go latem – powiedział dziennikarz meczyki.pl, Tomasz Włodarczyk, w programie "Okno Transferowe".

Kacper Tobiasz to obecnie podstawowy bramkarz "Wojskowych". W tym sezonie zagrał we wszystkich dotychczasowych meczach PKO Ekstraklasy (19), zachował 7 czystych kont. Poleciał nawet z kadrą Polski do Kataru, ale nie znalazł się w oficjalnym, 26-osobowym składzie na mundial, a jedynie trenował z reprezentacją.

Polecamy

Komentarze (134)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.