Skrót meczu KKS Kalisz – Legia

Źródło: Łączy nas piłka TV

05.04.2023 23:59

(akt. 06.04.2023 00:03)

Legia wygrała na wyjeździe 1:0 z II-ligowym KKS-em Kalisz i awansowała do finału Pucharu Polski. Jedynego gola strzelił Igor Strzałek, któremu asystował Yuri Ribeiro. Łatwo nie było, gdyż rywale przeważali w drugiej połowie, walczyli do końca, stworzyli kilka groźniejszych sytuacji, ale "Wojskowym" udało się dowieźć jednobramkowe prowadzenie. Poniżej skrót wtorkowego spotkania.

Legia po 5 latach przerwy zagra w finale Pucharu Polski. Stanie przed szansą na 20. triumf w tych rozgrywkach. Powalczy o to z obrońcą trofeum, Rakowem Częstochowa, który zwyciężył w półfinale 1:0 Górnika Łęczna (I liga).