Michał Zięba Gil Dias
fot. Marcin Szymczyk

Trwają przygotowania do meczu z Wartą – brak Josue, obecność zawodników rezerw

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

16.05.2024 13:45

(akt. 16.05.2024 14:19)

Trwają przygotowania Legii Warszawa do wyjazdowego meczu z Wartą Poznań (19.05, godz. 15:00) w 33. kolejce Ekstraklasy. W czwartek, 16 maja, z pierwszym zespołem ćwiczyli zawodnicy III-ligowych rezerw, czyli Michał Zięba, Franciszek Saganowski, Maciej Bochniak (wahadłowi) i Szymon Grączewski (ofensywny pomocnik).

Na czwartkowym treningu, który rozpoczął się o godz. 12:00, byli też – tak, jak w środę – Franciszek Chojak (bramkarz Legii II) i Pascal Mozie (środkowy pomocnik zespołu U-19). W zajęciach z pierwszą drużyną nie uczestniczyli m.in. Ramil Mustafajew (rehabilitacja po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego), Marco Burch (proces powrotu do formy po uszkodzeniu mięśnia grupy kulszowo-goleniowej), Blaz Kramer (praca indywidualna po operacji złamanej kości śródstopia), Rafał Augustyniak (pełne skręcenie stawu skokowego), Tomas Pekhart (rehabilitacja po naderwaniu mięśnia dwugłowego), Patryk Kun (uszkodzenie mięśnia grupy kulszowo-goleniowej) i Josue. Portugalczyk jest poobijany po meczu z Lechem w Poznaniu, ale ma być gotowy do gry w Grodzisku Wielkopolskim.

Kolejny trening odbędzie się w piątek, 17 maja (godz. 12:00). Potem szkoleniowiec stołecznego klubu, Goncalo Feio, spotka się z dziennikarzami na konferencji prasowej przed niedzielnym meczem z Wartą Poznań (19.05, godz. 15:00).

Polecamy

Komentarze (15)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.