News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: 90 minut Grudzińskiego, Matuszewskiego i Wacha

21.09.2020 09:00

(akt. 21.09.2020 16:28)

W poprzednim tygodniu trzech zawodników zagrało w pełnym wymiarze czasowym. Chodzi o Mateusza Grudzińskiego, Konrada Matuszewskiego i Dawida Wacha. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Mateusz Grudziński (Zagłębie Sosnowiec ’00), Tomasz Nawotka (ŁKS, ‘97) – Zagłębie przegrało u siebie 1:2 z ŁKS-em. Grudziński grał od początku do końca spotkania (lewy środkowy obrońca), natomiast Nawotka wszedł na murawę po przerwie.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom ’00), Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice ’02) – Mecz pomiędzy Radomiakiem a Puszczą miał się odbyć w niedzielę, 20 września, w Pruszkowie. Został jednak odwołany. Powód? U dwóch zawodników klubu z Niepołomic wykryto zakażenie koronawirusem.

Konrad Matuszewski (Odra Opole, ‘01) - Odra pokonała na wyjeździe 2:1 Sandecję Nowy Sącz. Matuszewski wystąpił w pełnym wymiarze czasowym. Lewy obrońca zagrał również 90 minut przeciwko Stomilowi Olsztyn w zaległym spotkaniu (1:0).

Dawid Wach (Wólczanka Wólka Pełkińska, ‘00) – Wólczanka zwyciężyła na własnym terenie 3:0 z Jutrzenką Giebułtów. Wach rywalizował od początku do końca meczu.

Mateusz Lisowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, ’01) – Pogoń pewnie wygrała u siebie 4:0 z Legią II Warszawa. Lisowski grał na skrzydle i opuścił murawę w 87. minucie. Został zastąpiony przez byłego piłkarza "Wojskowych" - Eryka Rakowskiego. Na początku spotkania "Lisu" oddał strzał z prawej nogi, zza pola karnego, lecz Kacper Tobiasz złapał piłkę bez większych problemów. W 28. minucie 19-latek otrzymał podanie na lewą stronę, wbiegł w "szesnastkę" i uderzył ponad poprzeczką. Szczegółowa relacja jest dostępna tutaj. Bramki z meczu w Grodzisku Mazowieckim można natomiast obejrzeć w tym miejscu.