24.08.2020 21:15

(akt. 24.08.2020 21:25)

Rozpoczął się nowy sezon, więc wracamy z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty. W poprzednim tygodniu Mateusz Lisowski miał asystę przy jednej z bramek dla III-ligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Tomasz Nawotka (ŁKS, ‘97) – W piątek, 28 sierpnia, Łódzki Klub Sportowy zagra z Odrą Opole w 1. kolejce I ligi. Spotkanie odbędzie się w Opolu.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom ’00) – Drużyna z Radomia pewnie wygrała u siebie 4:0 z Miedzią Legnica w 1. rundzie Pucharu Polski. Kochalski wystąpił w bramce Radomiaka w pełnym wymiarze czasowym.

Mateusz Grudziński (Zagłębie Sosnowiec ’00) - Sosnowiczanie zwyciężyli kontrolnie z Odrą Opole (2:0) i przegrali 0:2 z Resovią. W pierwszym sparingu Grudziński grał w drugiej połowie, a przeciwko Resovii rywalizował przez 90 minut. W obu meczach występował na środku obrony.

Konrad Matuszewski (Odra Opole, ‘01) – Odra ma za sobą dwa sparingi. Najpierw przegrała z rezerwami Śląska Wrocław (1:2), a potem z Zagłębiem Sosnowiec (0:2). Zarówno w pierwszej jak i drugiej grze kontrolnej, Matuszewski rywalizował w pierwszych 45 minutach.

Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice ’02) – Na inaugurację I ligi Puszcza zmierzy się przed własną publicznością z beniaminkiem, Resovią. Mecz odbędzie się 29 sierpnia.

Dawid Wach (Wólczanka Wólka Pełkińska, ‘00) – Wólczanka przegrała na wyjeździe 3:4 ze Stalą Stalowa Wola, która w poprzednim sezonie spadła z II do III ligi. Wach nie zagrał w tym spotkaniu z powodu choroby. Od wtorku (25.08) prawy obrońca wraca do treningów z zespołem.

Mateusz Lisowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, ’01) – Pogoń rozgromiła u siebie 5:0 Broń Radom. Lisowski grał jako lewoskrzydłowy. Walczył na boisku przez 90 minut i miał asystę przy golu na 3:0.