News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Czyste konto Kochalskiego

09.11.2020 11:30

(akt. 11.11.2020 16:05)

W poprzednim tygodniu, czyste konto - w meczu ze Stomilem - zachował bramkarz Radomiaka, Mateusz Kochalski. Co więcej, Puszcza Niepołomice w składzie z golkiperem, Gabrielem Kobylakiem, awansowała ostatnio do 1/8 finału Pucharu Polski. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Mateusz Grudziński (Zagłębie Sosnowiec ’00) - W poprzednim tygodniu Zagłębie rozegrało dwa spotkania - i dwukrotnie przegrało (0:2 z Resovią i 1:3 z Koroną). Grudziński rozegrał pełny mecz z Resovią, a przeciwko Koronie grał do 68. minuty.

Konrad Matuszewski (Odra Opole, ‘01) – Odra przegrała u siebie 0:2 z GKS-em Jastrzębie. Matuszewski rywalizował od pierwszej do ostatniej minuty, a w końcówce meczu został napomniany żółtą kartką.

Tomasz Nawotka (ŁKS, '97) - Łódzki Klub Sportowy wygrał u siebie 4:0 z Chrobrym Głogów. Nawotka pojawił się na murawie w 76. minucie, w miejsce byłego piłkarza Legii - Michała Trąbki.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom ’00) – Radomiak wygrał 1:0 w Olsztynie z miejscowym Stomilem w rozgrywkach I ligi. Kochalski bronił dostępu do bramki klubu z Radomia przez całe spotkanie. W pierwszej połowie odbił do boku m.in. dwa uderzenia rywali, a w końcówce meczu popisał się skutecznym piąstkowaniem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice ’02) – W niedzielę, 8 listopada, Puszcza zremisowała na wyjeździe 1:1 z GKS-em Tychy, a cztery dni wcześniej zwyciężyła 2:0 z GKS-em Jastrzębie w 1/16 finału Pucharu Polski. Kobylak oglądał spotkanie pucharowe z ławki rezerwowych, a w ligowym bronił od początku do końca. W doliczonym czasie gry golkiper z rocznika 2002 został ukarany żółtym kartonikiem.

Filip Sobiecki (Olimpia Elbląg, ’02) – Olimpia Elbląg zwyciężyła u siebie 3:1 z Olimpią Grudziądz. Sobiecki oglądał mecz z ławki rezerwowych.

Dawid Wach (Wólczanka Wólka Pełkińska, ‘00) – Wólczanka przegrała na wyjeździe 0:1 z Wisłą Sandomierz w 18. kolejce III ligi grupy IV. Wach grał do 75. minuty.

Mateusz Lisowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, ’01) – Pogoń przegrała na wyjeździe 1:2 z rezerwami Jagiellonii Białystok. Lisowski pojawił się na murawie w wyjściowym składzie i został zmieniony w przerwie meczu.