Wypożyczeni: Gol Grudzińskiego

29.03.2021 10:00

(akt. 29.03.2021 09:55)

W poprzednim tygodniu bramkę dla II-ligowego Znicza Pruszków zdobył Mateusz Grudziński. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Maciej Rosołek (Arka Gdynia, I liga, rocznik 2001) – Arka miała ostatnio zagrać z Bruk-Betem. Spotkanie zostało przełożone z powodu powołania piłkarza Termaliki do reprezentacji narodowej.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom, I liga, ’00) – Radomiak zwyciężył 3:0 Górnika Łęczna. Kochalski rozegrał cały mecz w bramce zespołu z Radomia. Golkiper pokazał się z dobrej strony. Tuż przed przerwą, po centrze z rzutu rożnego, Tomasz Midzierski główkował z 8. metra, lecz "Kochal" zbił piłkę do boku, a były zawodnik Legii, Mateusz Cichocki, wybił ją poza linię końcową.

Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice, I liga, ’02), Nikodem Niski (Chrobry Głogów, I liga, ’02) – Chrobry przegrał u siebie 0:2 z Puszczą. Niski pojawił się na murawie w 46. minucie. Kobylak wrócił do zdrowia po urazie (przeciążenie pleców) i oglądał spotkanie z ławki rezerwowych.

Konrad Matuszewski (Odra Opole, I liga, ’01) - Odra zremisowała w Bełchatowie 1:1 z GKS-em. Matuszewski rozegrał całe spotkanie.

Tomasz Nawotka (ŁKS, I liga, ’97) – ŁKS przegrał na wyjeździe 1:2 z Sandecją Nowy Sącz. Nawotka grał na prawej obronie od pierwszej do ostatniej minuty.

Aleksander Waniek (Olimpia Elbląg, II liga, ’98), Filip Sobiecki (Olimpia Elbląg, II liga, ’02) – Olimpia przegrała w Elblągu 1:3 ze Stalą Rzeszów. Waniek grał do 45. minuty, a Sobieckiego zabrakło w kadrze na mecz.

Mateusz Grudziński (Znicz Pruszków, II liga, ‘00) – Znicz wygrał u siebie 2:1 z Sokołem Ostróda. Grudziński rozegrał cały mecz na lewej obronie i strzelił gola na 1:1. Wypożyczony legionista dopadł do piłki z głębi pola w boczny sektor pola karnego, wygrał pojedynek z rywalem i oddał skuteczny strzał z lewej nogi w kierunku dalszego słupka. Bramkę można obejrzeć na poniższym filmie (od 0:55).

Mateusz Lisowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, III liga, ’01) – Pogoń zremisowała na wyjeździe 1:1 z Concordią. Lisowski grał do 74. minuty.

Przemysław Czado (Wólczanka Wólka Pełkińska, III liga, ’01) - Wólczanka zwyciężyła 2:0 Stal Stalowa Wola. Czado pojawił się na murawie w 88. minucie.