Wypożyczeni: Kobylak zagrał w reprezentacji

12.10.2020 12:00

(akt. 11.10.2020 22:55)

W poprzednim tygodniu Gabriel Kobylak wystąpił w meczu reprezentacji Polski U-19 przeciwko Danii. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Mateusz Grudziński (Zagłębie Sosnowiec ’00) – Zagłębie przegrało na wyjeździe 0:1 z GKS-em Bełchatów. Grudziński wystąpił w pełnym wymiarze czasowym, jako lewy środkowy obrońca. W drugiej połowie zawodnik z rocznika 2000 został napomniany żółtą kartką.

Tomasz Nawotka (ŁKS, ‘97) – Łódzki Klub Sportowy bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Arką Gdynia. Nawotka pojawił się na murawie w 86. minucie, w miejsce Pirulo.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom ’00) – Mecz Radomiak  - GKS Tychy został przełożony  z powodu powołania piłkarza drużyny przeciwnej do reprezentacji narodowej.

Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice ’02) – W poprzednim tygodniu Puszcza miała zagrać w lidze z Górnikiem Łęczna. Spotkanie zostało odwołane z powodu powołania Kobylaka oraz innego zawodnika klubu z Niepołomic, Michała Rakoczego, do kadry Polski U-19.

Wypożyczony legionista pojawił się na murawie 46. minucie meczu Polska – Dania. Warto dodać, że bramkarz wybronił dwa strzały w pomeczowej serii rzutów karnych.

Konrad Matuszewski (Odra Opole, ‘01) - Odra wygrała na wyjeździe 2:0 z Koroną Kielce. Matuszewski wystąpił od początku do końca spotkania. Grał jako lewy obrońca. Piłkarz został ukarany żółtym kartonikiem w trakcie meczu.

Filip Sobiecki (Olimpia Elbląg, ’02) - Olimpia przegrała u siebie 1:2 z GKS-em Katowice w II lidze. Sobiecki wbiegł na murawę w 88. minucie.

Dawid Wach (Wólczanka Wólka Pełkińska, ‘00) – Wólczanka zwyciężyła na wyjeździe z Chełmianką Chełm. Wach rozegrał cały mecz, na prawej obronie.

Mateusz Lisowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, ’01) – Pogoń poniosła pierwszą wyjazdową porażkę w tym sezonie ligowym. Klub z Grodziska Mazowieckiego przegrał 2:3 z KS-em Kutno. Lisowski rozegrał 90 minut, jako lewoskrzydłowy.