News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Kolejne czyste konto Kochalskiego

07.12.2020 09:55

(akt. 07.12.2020 23:18)

W poprzednim tygodniu czyste konto – w spotkaniu z Arką Gdynia – zachował golkiper Radomiaka Radom, Mateusz Kochalski. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Mateusz Grudziński (Zagłębie Sosnowiec ’00) – Zagłębie wygrało u siebie 2:0 z Puszczą i przegrało 1:4 z Górnikiem Łęczna. "Grudnia" zabrakło w kadrze na mecz z Puszczą. Stoper rozegrał natomiast 90 minut przeciwko Górnikowi. Zastąpił Piotra Polczaka, który doznał drobnego urazu na przedmeczowej rozgrzewce.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom ’00) – Radomiak bezbramkowo zremisował z Arką Gdynia. Kochalski bronił dostępu do bramki klubu z Radomia od pierwszej do ostatniej minuty.

W 82. minucie "Kochal" wybronił uderzenie Macieja Jankowskiego z 6. metra, który dopadł do piłki po centrze z prawego skrzydła. Golkiper wybił futbolówkę poza linię końcową. W końcówce powstrzymał Rafała Wolsztyńskiego, który pojawił się w polu karnym po prostopadłym zagraniu z głębi pola. Napastnik Arki odzyskał piłkę, a jego strzał został pewnie złapany przez Kochalskiego. Warto dodać, że dla 20-latka to dziewiąte czyste konto w tym sezonie.

Konrad Matuszewski (Odra Opole, ‘01) - Odra uległa na wyjeździe 0:2 GKS-owi Tychy. Matuszewski rywalizował od początku do końca meczu.

Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice ’02) – Klub z Niepołomic poniósł dwie porażki w poprzednim tygodniu (0:2 z Zagłębiem Sosnowiec, 0:1 z Sandecją). Kobylak bronił dostępu do bramki Puszczy w obu spotkaniach.

Na początku rywalizacji z Sandecją 18-letni golkiper wybronił do boku uderzenie jednego z rywali, po wcześniejszej kontrze. W drugiej połowie meczu z Zagłębiem, Kobylak wybił piłkę po strzale Patryka Małeckiego z rzutu wolnego, z 20 metrów.

Tomasz Nawotka (ŁKS, ’97) - ŁKS przegrał na wyjeździe 0:2 z Bruk-Betem. Nawotka rozegrał całe spotkanie. Po godzinie gry "Nawot" dośrodkował z rzutu wolnego, a piłka poszybowała nieco obok bramki.

Filip Sobiecki (Olimpia Elbląg, ’02) – Olimpia przegrała u siebie 1:2 z Garbarnią Kraków, a Sobiecki oglądał spotkanie z ławki rezerwowych.

Dawid Wach (Wólczanka Wólka Pełkińska, ‘00) – Wólczanka zakończyła ligową rywalizację w 2020 roku.

Mateusz Lisowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, ’01) - Pogoń wygrała 4:0 z Pelikanem Łowicz w zaległym spotkaniu ligowym. Lisowski grał od 78. minuty.