Wypożyczeni: Sparingowe występy

25.01.2021 11:30

(akt. 25.01.2021 11:04)

W poprzednim tygodniu po 45 minut w sparingach rozegrali: Maciej Rosołek, Konrad Matuszewski, Gabriel Kobylak, Filip Sobiecki i Mateusz Lisowski. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Maciej Rosołek (Arka Gdynia, I liga, ’01) – Arka zremisowała 2:2 z Pogonią w Szczecinie w spotkaniu towarzyskim. Rosołek rywalizował w pierwszych 45 minutach.

Mateusz Kochalski (Radomiak Radom, I liga, ’00) – Radomiak zwyciężył kontrolnie 2:1 z II-ligową Stalą Rzeszów. Kochalski nie wystąpił w sparingu, ponieważ klub sprawdzał testowanych bramkarzy.

Konrad Matuszewski (Odra Opole, I liga, ‘01), Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice, I liga, ’02) – Odra przegrała 1:2 w Bytomiu z Puszczą Niepołomice. Matuszewski pojawił się na boisku w drugiej odsłonie, podobnie jak Kobylak. W jednej z akcji „Mata” dośrodkował z lewego skrzydła na 6. -7. metr. Wówczas doszło do zamieszania – ostatecznie jeden z zawodników Odry trafił w słupek.

Tomasz Nawotka (ŁKS, I liga, ’97) – Łódzki Klub Sportowy jest w trakcie okresu przygotowawczego. W piątek, 22 stycznia, wyleciał do Turcji, gdzie rozegra trzy gry kontrolne.

Filip Sobiecki (Olimpia Elbląg, II liga, ’02) – Olimpia bezbramkowo zremisowała z III-ligową Radunią Stężyca w meczu towarzyskim. Sobiecki grał w pierwszej połowie.

Mateusz Lisowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, ’01) – Pogoń przegrała w sparingu 1:4 z I-ligowym Stomilem Olsztyn. Lisowski pojawił się na murawie tuż po przerwie.

Niebawem do listy wypożyczonych dojdzie Mateusz Grudziński, który rundę wiosenną spędzi w II-ligowym Zniczu Pruszków, o czym informowaliśmy tutaj

Czy pamiętasz tych piłkarzy. Cz. 1.

1/15 Zagrał 14 razy w reprezentacji Polski, obrońca, ale w Legii spędził tylko pół roku, nie zagrał w oficjalnym meczu, a w sparingu dostał czerwoną kartkę chwilę po wejściu na boisko.