Wypożyczeni: Uraz Kochalskiego

07.09.2020 11:00

(akt. 06.09.2020 21:39)

W poprzednim tygodniu Mateusz Kochalski nie zagrał w sparingu Radomiaka z ŁKS-em z powodu drobnego urazu. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi każdego wypożyczonego legionisty.

Tomasz Nawotka (ŁKS, ‘97), Mateusz Kochalski (Radomiak Radom ’00)  - ŁKS zremisował w Łodzi 1:1 z Radomiakiem Radom w grze kontrolnej. Nawotka rywalizował na boisku w drugiej połowie. Kochalski nie został natomiast powołany na sparing. Golkiper zmaga się z drobnym urazem.

Konrad Matuszewski (Odra Opole, ‘01) – Odra zagrała w sparingu z GKS-em Katowice (0:2). Obie bramki padły w pierwszej połowie. Matuszewski pojawił się na murawie w drugiej części gry.

Mateusz Grudziński (Zagłębie Sosnowiec ’00) - Sosnowiczanie wygrali u siebie 3:0 z GKS-em Tychy w rozgrywkach I ligi. Dwa gole strzelił były piłkarz "Wojskowych", Filip Karbowy.

Grudziński wystąpił w pełnym wymiarze czasowym, pełnił rolę lewego środkowego obrońcy. Wypożyczony legionista dobrze spisywał się w defensywie, kilka razy skutecznie oddalił zagrożenie pod własną bramką. Chwilę po zmianie stron daleko - i zarazem dokładnie - podał w boczny sektor boiska do Patryka Małeckiego, który wycofał piłkę w pole karne, ale rywale zażegnali niebezpieczeństwo.

Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice ’02) – Puszcza przegrała na wyjeździe 2:3 z Arką Gdynia w 2. kolejce I ligi. Kobylak oglądał spotkanie z ławki rezerwowych.

Dawid Wach (Wólczanka Wólka Pełkińska, ‘00) – Wólczanka zremisowała u siebie 3:3 z Podlasie Biała Podlaska. Jedną z bramek dla klubu z Wólki Pełkińskiej zdobył Mateusz Olejarka, były zawodnik Legii. Wach rozegrał cały mecz.

Mateusz Lisowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, ’01) – Pogoń musiała uznać u siebie wyższość Sokoła Aleksandrów Łódzki (1:3). Lisowski grał od początku do końca spotkania, jako skrzydłowy.