News: Turek sędzią pierwszego meczu z Dudelange

Wysoka wygrana Lokeren w Pucharze Belgii

Źródło: 90minut.pl

25.09.2014 09:20

(akt. 21.12.2018 15:49)

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy KSC Lokeren Oost-Vlaanderen wygrał 6-0 (4-0) z KVC Sint-Eloois-Winkel Sport (trzeci poziom rozgrywkowy) w 1/16 finału Pucharu Belgii. Belgowie rewanżowy mecz z Legią rozegrają 27 listopada.

KSC Lokeren - KVC Sint-Eloois-Winkel Sport 6:0
Bramki: Remacle 16' i 56', Dessers 23' 24' i 79', Ngolok 30'

Lokeren:
1. Boubacar Barry - 13. Giórgos Galítsios (60, 3. Denis Odoi), 4. Grégory Mertens, 2. Alexander Scholz (46, 5. Mijat Marić), 6. Arthur - 14. Jordan Remacle, 8. Koen Persoons (72, 16. Jore Trompet), 11. Onur Kaya, 10. Ayanda Patosi, 28. Evariste Ngolok - 17. Cyriel Dessers.

Czerwona kartka: Kobe Stragier (5. minuta, Sint-Eloois-Winkel, za zagranie ręką w polu karnym).

W 6. minucie Jordan Remacle (Lokeren) nie wykorzystał rzutu karnego (Dimitri Verhulst obronił).