86'
  • 90+4'
    Koniec. Legia bezbramkowo zremisowała u siebie z Wisłą Kraków. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów
  • 90+3'
    Yaxshiboyev zagrał do Kapustki, ten chciał odegrać do Uzbeka, ale goście przechwycili piłkę po prawej stronie pola karnego
  • 90+2'
    Juranović zacentrował z lewej flanki na dalszy słupek. Groźne dośrodkowanie. Lis wyszedł z bramki, wybił piłkę, ale zderzył się z Burligą i Yaxshiboyevem. Wspomniana trójka wstała już z boiska i jest gotowa do gry
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone
  • 90'
    Medved sfaulowany przez Jędrzejczyka w środku pola
  • 89'
    Luquinhas zagrał na lewe skrzydło do Juranovicia, ale Frydrych wykonał wślizg i wybił futbolówkę na aut
  • 89'
    Wszołek dobrze popracował w defensywie, nie pozwolił Starzyńskiemu na dobiegnięcie do piłki w bocznym sektorze boiska
  • 88'
    Szota zagrał w kierunku Brown Forbesa, który był na 18. metrze. Napastnik Wisły nie zdołał jednak opanować futbolówki
  • 87'
    Szota zmienił Gruszkowskiego
  • 86'
    Wszołek nie był w stanie dobiec do zagrania na prawe skrzydło
  • 84'
    Brown Forbes sfaulowany przez Wieteskę. Błaszczykowski dośrodkował z rzutu wolnego, ale legioniści wybili piłkę poza pole karne
  • 83'
    Błaszczykowski za Sadloka
  • 82'
    Kone powstrzymał Yaxshiboyeva po prawej stronie boiska
  • 79'
    Lopes opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Yaxshiboyev, dla którego to debiut
  • 79'
    Jędrzejczyk zagrał na prawe skrzydło do Wszołka, ale Burliga przeciął podanie i wybił piłkę na aut
  • 78'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 77'
    Zrobiło się spore zamieszanie po rzucie wolnym dla Legii, ale ostatecznie rywale wyszli z opresji. Chwilę później Luquinhas podał do Wszołka, który wbiegł w pole karne z prawej strony, chciał wycofać piłkę, ale stracił równowagę
  • 76'
    Wszołek sfaulowany po prawej stronie boiska, na wysokości pola karnego Wisły. Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 75'
    Medved za Yeboaha
  • 75'
    Żółtym kartonikiem został także napomniany trener Michniewicz
  • 74'
    Żółta kartka dla Gruszkowskiego
  • 73'
    Juranović może kontynuować grę
  • 73'
    Przerwa w grze. Juranović ucierpiał po kontakcie z Gruszkowskim, po prawej stronie boiska
  • 72'
    Kapustka chciał prostopadle podać do Wszołka. Zagranie przeciął rywal, ale "Kapi" zdołał przechwycić piłkę. Zawodnik Legii wypuścił futbolówkę przed siebie, ale nie zdołał jej otrzymać w boisku
  • 70'
    Jędrzejczyk dośrodkował z prawej strony na 13. metr, ale futbolówka została wybita przez obrońcę Wisły
  • 69'
    Wszołek pełni rolę prawego wahadłowego, a Juranović przeniósł się na lewe wahadło
  • 69'
    Martins dośrodkował z rzutu rożnego na 6. metr. Zrobiło się zamieszanie, ale piłka opuściła pole karne Wisły. Goście chcieli się zabrać do kontry, ale Yeboah został powstrzymany na wysokości koła środkowego
  • 68'
    Korner dla "Wojskowych"
  • 68'
    Juranović dośrodkował na 6. metr, ale futbolówka została wybita przez piłkarza Wisły
  • 67'
    Juranović zagrał na lewe skrzydło do Luquinhasa. Brazylijczyk próbował minąć Żukowa, ale został przez niego sfaulowany. Rzut wolny dla Legii, na wysokości pola karnego
  • 66'
    Wszołek za Mladenovicia
  • 66'
    Brown Forbes oddał płaski strzał z prawej strony boiska w kierunku dalszego słupka. Futbolówkę spokojnie złapał Miszta
  • 64'
    Mladenović zacentrował na 8. metr. Zrobiło się spore zamieszanie w "szesnastce". Ostatecznie, piłka opuściła pole karne, Legia w ataku pozycyjnym
  • 64'
    Legioniści zabrali się do szybkiego ataku. Luquinhas zagrał w kierunku Pekharta, ale Kone wybił piłkę na rzut rożny
  • 62'
    Gruszkowski świetnie wypatrzył Savicia. Zawodnik Wisły pojawił się po prawej stronie pola karnego, umieścił piłkę w siatce, ale był na spalonym
  • 61'
    Faul Jędrzejczyka na połowie Wisły
  • 61'
    Kapustka sprytnie podał na lewą stronę boiska do Mladenovicia. Serb zacentrował w pole karne, ale piłkę spokojnie przechwycił Lis
  • 60'
    Groźne uderzenie Savicia z dystansu, z prawej nogi. Piłka o włos minęła bramkę Miszty
  • 60'
    Legioniści zabrali się do kontry. Luquinhas pobiegł środkiem i zagrał do Kapustki. "Kapi" prostopadle zagrał do "Luquiego". Na 18.metrze zabrakło jednak "Wojskowym" zrozumienia - piłkę przechwycili rywale
  • 59'
    Centra Sadloka z rzutu rożnego. Piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym i spadła pod nogi Yeboaha, który dośrodkował z lewego skrzydła w "szesnastkę". Ostatecznie, legioniści oddalili zagrożenie
  • 58'
    Sadlok dośrodkował z rzutu wolnego na bliższy słupek, a Pekhart wybił piłkę na korner
  • 57'
    Mladenović nieprzepisowo powstrzymał Yeboaha w bocznym sektorze boiska, na wysokości pola karnego Legii
  • 56'
    Zmiany w Legii. Kapustka i Luquinhas za Slisza i Muciego
  • 56'
    Juranović ruszył do zagrania na prawe skrzydło. Podanie okazało się jednak trochę zbyt mocne
  • 55'
    Martins sfaulowany w środku pola
  • 55'
    Sadlok zacentrował z lewej strony boiska na 8. metr do Brown Forbesa, ale legioniści wyszli z opresji
  • 54'
    "Mladen" popędził lewą flanką i zacentrował na bliższy słupek, ale futbolówkę poza "szesnastkę" wybił zawodnik Wisły
  • 53'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego. Zrobiło się zamieszanie w "szesnastce" Wisły. Ostatecznie, Pekhart oddał mocny strzał z lewej nogi, z 13. metra, lecz Lis popisał się świetną interwencją
  • 53'
    Juranović zagrał na 18. metr do Muciego. Albańczyk chciał podać bez przyjęcia do Lopesa, ale zagranie było niedokładne i zostało przechwycone przez rywali
  • 51'
    Savić dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek. Zakotłowało się w polu karnym Legii. Do piłki dobiegł jeszcze Yeboah, ale jego strzał okazał się niecelny
  • 51'
    Żukow uderzył z lewej strony "szesnastki". Piłka odbiła się od piłkarza Legii i wyszła poza linię końcową. Rzut rożny dla "Białej Gwiazdy"
  • 50'
    Juranović dobrze popracował w defensywie, przeciął zagranie po lewej stronie boiska
  • 49'
    Martins zacentrował z rogu na na 18. metr. Mladović otrzymał piłkę, chciał oddać strzał, lecz został zablokowany. Po chwili Hołownia sfaulował Yeboaha i został napomniany żółtą kartką
  • 48'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek. Wieteska uderzył z głowy, piłka odbiła się od rywala i opuściła boisko. Kolejny róg
  • 48'
    Kontra Legii. Juranović przerzucił piłkę na lewą stronę do Lopesa. Portugalczyk chciał zagrać bez przyjęcia, ale został zablokowany. Korner
  • 47'
    Dalekie zagranie w kierunku Brown Forbesa, ale obrońcy Legii spokojnie przechwycili piłkę
  • 46'
    Jędrzejczyk ucierpiał po kontakcie z Brown Forbesem. Kapitan Legii upadł na murawę, ale dość szybko się z niej podniósł
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z Wisłą Kraków. Wracamy za 15 minut
  • 45'
    Brown Forbes sfaulowany przez Wieteskę na połowie Legii. Sadlok dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, ale Pekhart wybił piłkę
  • 44'
    Rzut wolny dla "Wojskowych", na wysokości 25. metra. Mladenović dośrodkował w pole karne, ale rywale wybili piłkę poza pole karne
  • 43'
    Żółta kartka dla Burligi, który sfaulował Juranovicia po prawej stronie boiska
  • 43'
    Jędrzejczyk skutecznie wybił piłkę po centrze z lewej flanki
  • 42'
    Legioniści mieli rzut rożny, ale wiślacy spokojnie wyszli z opresji
  • 42'
    To mogło być 1:0! Slisz pojawił się po prawej stronie "szesnastki", dokładnie zacentrował na 6. metr do Pekharta. Czeski napastnik główkował przy bliższym słupku, ale Lis popisał się kapitalną interwencją
  • 40'
    Savić miękko zagrał na lewą stronę "szesnastki" do Burligi. Piłkarz Wisły był pilnowany przez "Jędzę" i nie zdołał dopaść do piłki
  • 39'
    Mladenović zacentrował z rzutu rożnego na dalszy słupek. Zrobiło się zamieszanie, ostatecznie Wieteska popełnił faul w ataku
  • 38'
    Slisz dobrze zagrał do Juranovicia. Chorwat dośrodkował na dalszy słupek w kierunku Mladenovicia. Ostatecznie, jeden z rywali wybił piłkę na rzut rożny
  • 37'
    Juranović zagrał do Lopesa. Napastnik Legii przepuścił piłkę na 25. metrze, ale zabrakło zrozumienia - piłkę przechwycił rywal
  • 36'
    Lopes sfaulowany na połowie Legii, przez Sadloka
  • 35'
    Lis zagrał piłkę na lewe skrzydło - Juranović wybił futbolówkę na aut
  • 34'
    Sadlok podłączył się do ofensywy, chciał wbiec w pole karne z lewej strony, ale był skutecznie pilnowany przez Jędrzejczyka. Grę wznowi Miszta
  • 32'
    Martins dośrodkował z lewej flanki, ale Lis spokojnie złapał piłkę
  • 31'
    Hołownia sfaulowany przez Żukowa po lewej stronie boiska, na wysokości pola karnego Wisły
  • 30'
    Juranović chciał zagrać na prawą stronę boiska do Slisza, ale podanie zostało przecięte przez Sadloka
  • 30'
    Legioniści próbowali zastosować wysoki pressing. Wiślacy zdołali jednak podłączyć się do ofensywy. Savić prostopadle podał w pole karne do jednego z piłkarzy Wisły, ale zagranie okazało się zbyt mocne
  • 28'
    Slisz uderzył z dystansu - strzał okazał się niecelny
  • 27'
    Burliga chciał zagrać na lewe skrzydło do Yeboaha, ale do zawodnika Wisły od razu doskoczył Jędrzejczyk. Warszawiacy przechwycili piłkę
  • 26'
    Martins zagrał piłkę w pole karne, w kierunku Pekharta. Ostatecznie, goście przechwycili futbolówkę
  • 25'
    Hołownia próbował ruszyć lewą stroną, ale został powstrzymany przez rywala. Aut dla Legii
  • 24'
    Savić zacentrował na bliższy słupek, ale piłkę pewnie wybił Pekhart
  • 23'
    Jędrzejczyk sfaulował Starzyńskiego po lewej stronie boiska, na wysokości pola karnego. Rzut wolny dla Wisły
  • 22'
  • 21'
    Faul w ataku Pekharta. Czech nieprzepisowo powstrzymał Sadloka
  • 20'
  • 20'
    Yeboah wbiegł w pole karne z lewej strony, ale opuścił "szesnastkę" dość szybko, bo był osaczony przez legionistów. Legia zabrała się do kontry. Lopes miękko dograł na lewą stronę pola karnego, Mladenović podciął futbolówkę - Pekhart chciał złożyć się do strzału z głowy, z bliskiej odległości, ale w ostatniej chwili został świetne uprzedzony przez Frydrycha
  • 18'
    Juranović dośrodkował z prawej flanki na bliższy słupek. Po zamieszaniu w polu karnym Wisły, Pekhart zgrał piłkę głową do Muciego, na 12. metr. Albańczyk chciał się złożyć do strzału, ale w kluczowym momencie został zablokowany przez kilku przeciwników
  • 17'
    Sadlok dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek. Wieteska wybił piłkę poza pole karne. Do futbolówki, na 18. metrze dopadł Yeboah. Piłkarz Wisły oddał strzał z lewej nogi, z powietrza - futbolówka przeleciała obok słupka
  • 15'
    Gruszkowski chciał dośrodkować w pole karne z prawego skrzydła. Zawodnik Wisły został powstrzymany przez Slisza. Korner dla "Białej Gwiazdy"
  • 13'
    Martins pojawił się po prawej stronie pola karnego, wycofał piłkę do Slisza, który oddał mocny strzał - piłka poszybowała ponad bramką
  • 12'
    Starzyński na spalonym
  • 11'
    Yeboah niedokładnie zagrał w kierunku Starzyńskiego. Legia przechwyciła piłkę, ale, po chwili, straciła ją przed polem karnym Wisły
  • 10'
    Legioniści wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska
  • 9'
    Żółta kartka dla Starzyńskiego, który sfaulował Martinsa na połowie Legii
  • 9'
    Starzyński wbiegł w "szesnastkę" z prawej strony, lecz został zatrzymany prze Martinsa. Wisła miała korner - Brown Forbes główkował ponad poprzeczką, po dośrodkowaniu na dalszy słupek
  • 8'
    Yeboah otrzymał podanie po prawej stronie pola karnego, oddał płaski strzał w kierunku bliższego słupka, ale Miszta pewnie interweniował
  • 7'
    Wiślacy próbowali przedostać się lewą stroną. Savić prostopadle podał do Burligi, który miękko dośrodkował na dalszy słupek. Do piłki, która opuściła pole karne, dopadł Frydrych. Obrońca Wisły oddał strzał z 20. metra, ale futbolówka poszybowała ponad bramką
  • 6'
    Slisz pojawił się po prawej stronie "szesnastki". Jego zagranie odbiło się od zawodnika Wisły, a następnie piłkę złapał Lis
  • 4'
    Mladenović wbiegł w pole karne z lewej strony, chciał płasko wycofać piłkę, którą przechwycili wiślacy
  • 3'
    Brown Forbes zdołał utrzymać się przy piłce w środku pola, minął dwóch legionistów, ale jego podanie na lewą stronę okazało się niedokładne
  • 2'
    Muci sfaulowany w bocznym sektorze boiska, na wysokości koła środkowego
  • 2'
    Muci przechwycił piłkę na 25. metrze, ruszył środkiem, ale jego podanie do Mladenovicia, na lewe skrzydło, zostało przecięte przez rywala
  • 1'
  • Piłkarze Wisły zrobili szpaler dla zawodników Legii
  • Obie drużyny już na murawie! Zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Boruc, Vesović, Gwilia, Yaxshiboyev, Skibicki, Kapustka, Luquinhas, Kostorz, Wszołek
  • Skład Legii na mecz z Wisłą Kraków: Miszta - Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia - Juranović, Slisz, Muci, Martins, Mladenović – Lopes, Pekhart!
  • Co słychać w obozie rywala? SZCZEGÓŁY
  • - Ofensywny styl gry Legii może nam otworzyć przestrzenie na boisku, które będziemy chcieli wykorzystać i uderzyć z kontrataku. Zdobyliśmy bramkę w grudniowym meczu, mieliśmy swoje szanse na kolejne gole i nie widzę powodów, dlaczego nie mielibyśmy strzelać w sobotę - mówił przed meczem z Legią Warszawa trener Wisły Kraków, Peter Hyballa. ZAPIS KONFERENCJI
  • - Zostaliśmy mistrzem Polski, osiągnęliśmy cel, ale sezon się dla nas nie skończył. Chcemy jak najlepiej zagrać w najbliższych meczach - mówił przed spotkaniem z Wisłą Kraków trener Legii Warszawa, Czesław Michniewicz. ZAPIS KONFERENCJI
  • Wisła zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów w 27 meczach (siedem wygranych, osiem remisów, dwanaście porażek). Jej przewaga nad ostatnim zespołem w klasyfikacji nie jest duża - wynosi pięć "oczek". Krakowianie nie są pewni utrzymania, dlatego będą walczyć do końca o to, by pozostać w ekstraklasie
  • Legioniści mają już zagwarantowane mistrzostwo Polski w sezonie 2020/21. Zapewnili je sobie w środę, przed telewizorem, ponieważ Raków nie wygrał w Białymstoku z Jagiellonią. Warszawiakom pozostały trzy gry do końca rozgrywek, ale chcą kontynuować passę i powiększyć dorobek o dziewięć punktów
  • Witamy! O godz. 15:00 rozpocznie się mecz 28. kolejki ligowej pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków
Legia WarszawaWisła Kraków
9'

9' Piotr Starzyński

43'

43' Łukasz Burliga

74'

74' Konrad Gruszkowski

74' Żan Medved za Yaw Yeboah

83'

83' Jakub Błaszczykowski za Maciej Sadlok

86'

86' Serafin Szota za Konrad Gruszkowski