87'
  • 90+5'
    Koniec. Legia wygrała 1:0 z Radomiakiem!
  • 90+5'
    Jakubik dośrodkował w pole karne, było zamieszanie, ostatecznie doszło do zablokowania strzału Rochy przez Rosołka na 16. metrze
  • 90+4'
    Elitim prostopadle podał do Muciego, ten dośrodkował na 7. metr, Cestor wybił piłkę, uprzedzając Pekharta
  • 90+4'
    Tobiasz na raty, ale wyłapał piłkę po centrze z prawej strony boiska na dalszy słupek
  • 90+3'
    Faul Rosołka w środku pola, Leandro szybko wznowił grę z rzutu wolnego, ale ostatecznie Augustyniak zablokował strzał z dystansu
  • 90+2'
    Radomiak w posiadaniu
  • 90+1'
    Leandro przeciągnął dośrodkowanie z rożnego, po chwili Cestor niecelnie główkował po centrze Abramowicza z tzw. ponowienia
  • 90+1'
    Pięć minut doliczonych
  • 90'
    Jakubik zablokowany przez Diasa przy próbie dośrodkowania. Korner dla Radomiaka
  • 89'
    Ładny rajd Muciego, ale ostatecznie zatrzymany na 13. metrze przez kilku zawodników Radomiaka
  • 89'
    Augustyniak zablokował strzał Rochy z 17. metra
  • 88'
    Luizao dośrodkował z prawej strony pola karnego na dalszy słupek, lekkie zamieszanie, ale Legia wyszła z opresji
  • 88'
    Elitim zablokował rywala na wślizgu
  • 87'
    Rosołek za Josue, który przekazuje opaskę kapitańską Wszołkowi
  • 87'
    Dias uporał się z dośrodkowaniem z lewej flanki na dalszy słupek
  • 86'
    Radomiak w ataku pozycyjnym
  • 85'
    Henrique wysoko podniósł nogę i sfaulował Slisza w środku pola
  • 83'
    Dias przeciął górne podanie na skrzydło
  • 83'
    Przechwyt Josue, kapitan Legii wycofał do Slisza, który niecelnie uderzył z 18. metra
  • 82'
    Rocha sfaulował Jędrzejczyka blisko pola karnego Legii
  • 81'
    Jędrzejczyk i Augustyniak wybijali piłki z ok. 16. metra
  • 81'
    Przechwyt Elitima na własnej połowie, ale Radomiak szybko odzyskał piłkę
  • 80'
    Dalekie podanie Jędrzejczyka do Muciego przecięte przez Jakubika
  • 79'
    Donis za Kaputa, Jakubik za Grzesika, Leandro za Ediego Semedo
  • 78'
    Josue lekko podprowadził piłkę po rzucie wolnym, dośrodkował z lewej flanki na bliższy słupek, ale Posiadała złapał piłkę
  • 77'
    Muci sfaulowany przez Rossiego po lewej stronie boiska, rzut wolny dla Legii na wysokości 20. metra
  • 76'
    Dobry moment Radomiaka, który stwarza zagrożenie, posiada piłkę, kreuje
  • 76'
    Radomiak krótko rozegrał korner, miał szansę z tzw. ponowienia, ale Augustyniak znowu świetnie zablokował strzał Ediego Semedo z lewej strony pola karnego
  • 75'
    Edi Semedo zablokowany po strzale z lewej strony pola karnego przez Augustyniaka, korner dla Radomiaka
  • 75'
    Jędrzejczyk wybił dośrodkowanie Ediego Semedo
  • 74'
    Pekhart zablokował podanie na wślizgu
  • 74'
    Dias przeciął górne podanie do Semedo
  • 73'
    Muci za Guala
  • 73'
    Kontra Legii. Dias podprowadził piłkę i dośrodkował z lewej strony na dalszy słupek, do Pekharta, który nieczysto główkował, w dodatku był na spalonym
  • 72'
  • 71'
    Rocha za Wolskiego
  • 70'
    Ależ zamieszanie przed bramką Legii, miejscowi mogli wyrównać, ale ostatecznie sędzia odgwizdał spalonego, chwilę wcześniej Tobiasz dobrze interweniował po dograniu Ediego Semedo
  • 68'
    Josue miękko zagrywał w pole karne do Pekharta, który był pilnowany przez Grzesika
  • 67'
    Faul w ataku Lisandro Semedo, który nieprzepisowo zatrzymał Jędrzejczyka
  • 67'
    Pekhart wysoko podniósł nogę, sfaulował Cestora i obejrzał żółtą kartkę
  • 65'
    Dwie zmiany w Legii. Elitim za Celhakę, Pekhart za Kramera
  • 64'
    Luizao dośrodkował w pole karne, zrobiło się zamieszanie, zabrakło trochę porozumienia, ostatecznie Henrique został zatrzymany
  • 62'
    Żółta kartka dla Celhaki za faul na Wolskim na połowie Radomiaka
  • 61'
    Wszołek sfaulowany na własnej połowie
  • 60'
    Nieudany strzał Henrique z dystansu
  • 59'
    Dias będzie mógł kontynuować grę
  • 58'
    Dias sfaulowany na własnej połowie przez Ediego Semedo, trzyma się za głowę, jest opatrywany
  • 57'
    Lisandro Semedo za Castanedę
  • 56'
    Tobiasz pewnie wyłapał miękkie dogranie Castanedy w pole karne
  • 55'
    Strata Josue, który po chwili sfaulował Cestora w środku pola
  • 55'
    Legia w posiadaniu
  • 53'
    Aut dla Radomiaka, Grzesik zagrał do Luizao, ten dośrodkował na dalszy słupek, ale Legia wyszła z opresji
  • 53'
    Wolski dośrodkował z rzutu rożnego na 11. metr, było zamieszanie, Tobiasz piąstkował, Radomiak chciał zagrozić z tzw. ponowienia, ale Dias zablokował Semedo na boku
  • 52'
    Grzesik zablokowany przy próbie dośrodkowania przez Guala. Korner dla gospodarzy
  • 51'
    Slisz oddał mocny strzał z 18. metra, był rykoszet, ale Posiadała pewnie złapał piłkę
  • 51'
    Josue sfaulowany w środku pola
  • 51'
    Dias i Celhaka powalczyli w odbiorze, ostatecznie aut dla Radomiaka
  • 50'
    Przechwyt Diasa, pobiegł lewą flanką, ale Luizao zatrzymał go na ok. 25. metrze od bramki Radomiaka
  • 49'
    Faul Kramera w ataku
  • 49'
    Tobiasz pewnie wyłapał piłkę po centrze Semedo z prawego skrzydła
  • 49'
    Augustyniak wybił dośrodkowanie z lewej flanki na środek pola karnego
  • 48'
    Radomiak buduje atak pozycyjny
  • 47'
    Josue miękko zagrywał do Wszołka, ale uprzedził go Cestor
  • 47'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 46'
    Grzesik nie opanował płaskiego podania na prawą stronę boiska, aut dla Legii
  • 46'
    Gospodarze w posiadaniu na środku pola
  • 46'
    Slisz przeciął górne podanie, Radomiak ma aut
  • 46'
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi na wyjeździe 1:0 z Radomiakiem po golu Josue z rzutu karnego
  • 45+4'
    Wolski dośrodkował z rzutu wolnego na bliższy słupek, do Ediego Semedo, który niecelnie główkował
  • 45+4'
    Korner dla Radomiaka
  • 45+4'
  • 45+3'
    Decyzja podtrzymana, nie ma rzutu karnego
  • 45+3'
    Sytuacja jest jeszcze sprawdzana, mamy chwilę przerwy w grze
  • 45+2'
    Jędrzejczyk wyrzucił piłkę z autu w pole karne, Slisz ucierpiał w "szesnastce" po kontakcie z Kaputem, ale nie ma rzutu karnego
  • 45+1'
    Kramer zatrzymany przez Cestora, ale wywalczył aut
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45+1'
    Josue wycofał z rzutu rożnego do Diasa, ten dośrodkował, Radomiak wyszedł z opresji, a potem z kontrą, ale Wszołek dobrze przejął piłkę w środku pola
  • 45'
    Dias został zatrzymany w pojedynku 1 na 1 z Semedo, ale wywalczył rzut rożny
  • 44'
    Gual zastopowany na 20. metrze od bramki Radomiaka
  • 44'
    Slisz do Wszołka, ten dośrodkował na 15. metr, do Guala, którego uprzedził Grzesik
  • 44'
    Josue przeciął podanie, Kramer dobrze utrzymał się przy piłce, Legia w ataku pozycyjnym
  • 43'
    Kapuadi dobrze zatrzymał Ediego Semedo
  • 43'
    Gual podprowadził piłkę, podał do Diasa, ten dograł na środek pola karnego, Radomiak chwilowo wyszedł z opresji. Moment później Josue miał futbolówkę po lewej stronie "szesnastki", ale jego miękkie podanie przejął Posiadała
  • 42'
    Legia w posiadaniu w środku pola
  • 41'
    Grzesik wycofał do Wolskiego, ten miękko dograł w pole karne, piłkę złapał Tobiasz
  • 40'
    Strata Legii na jej połowie, Castenda dośrodkował z lewej flanki w pole karne, Tobiasz pewnie złapał piłkę
  • 39'
    Josue był naciskany przez Abramowicza i Wolskiego, Portugalczyk ucierpiał, ale może grać dalej
  • 38'
    Castaneda dopadł do miękkiego zagrania na 16. metrze, po chwili został zablokowany przez Jędrzejczyka
  • 38'
    Grzesik dośrodkował z prawej flanki w pole karne, Slisz zgarnął piłkę na 10. metrze
  • 37'
    Wszołek obejrzał żółtą kartkę za faul w środku pola na Castanedzie
  • 37'
    Dias dobrze podał do Guala, ale ten został zatrzymany w środku pola przez Abramowicza
  • 36'
    Radomiak w posiadaniu w środku pola
  • 35'
    Wolski upadł po kontakcie z Diasem po lewej stronie pola karnego Legii, ale został ukarany przez sędziego żółtą kartką za symulowanie
  • 33'
    Tobiasz piąstkował po dośrodkowaniu Castendy z lewej flanki na dalszy słupek
  • 33'
    Radomiak miał świetną szansę na wyrównanie. Edi Semedo dopadł do górnego podania Kaputa ze środka boiska, pojawił się po prawej stronie pola karnego, nie został przypilnowany przez Diasa, był w zasadzie sam na sam z Tobiaszem, ale pomylił się z bliskiej odległości
  • 31'
    Cestor się poślizgnął, stracił piłkę, ale Radomiak szybko ją odzyskał
  • 31'
    Ajjjjj! Wszołek dośrodkował z prawego skrzydła na dalszy słupek, do Diasa, który mocno uderzył bez przyjęcia z lewej nogi, ale Posiadała udanie interweniował. Slisz złożył się jeszcze do dobitki, ale skiksował na 16. metrze
  • 30'
  • 30'
    Henrique nie utrzymał piłki w boisku, był naciskany przez Augustyniaka, który dobrze zachował się w defensywie
  • 29'
    Wszołek wrócił na boisko
  • 28'
    1:0 dla Legii! Josue pewnie wykorzystał rzut karny!
  • 27'
    Przy piłce Josue, który czeka na wykonanie rzutu karnego
  • 26'
    Dias dośrodkował z lewej flanki na bliższy słupek, Kramer nie oddał strzału, Wszołek wycofał do Slisza (wybronione uderzenie z 14. metra), ale przy okazji wahadłowy Legii został sfaulowany przez Castanedę, trzyma się za prawą nogę, jest opatrywany. "Wojskowi" mają rzut karny!
  • 25'
    Dośrodkowanie Diasa z lewej flanki zostało zablokowane przez Grzesika
  • 25'
  • 25'
    Radomiak buduje grę od tyłu
  • 24'
    Gospodarze mieli kolejny korner, tym razem Tobiasz pewnie wyłapał piłkę po centrze Wolskiego
  • 24'
    Korner dla Radomiaka. Wolski dośrodkował na bliższy słupek, doszło do sporego zamieszania, ostatecznie było zablokowanie strzału z bliska
  • 23'
    Aut dla Radomiaka, po chwili Castaneda dośrodkował z lewej flanki na bliższy słupek, Kramer wybił piłkę głową
  • 22'
    Rzut wolny dla Radomiaka, na wysokości 25. metra. Wolski mocno dośrodkował na dalszy słupek, Tobiasz piąstkował
  • 22'
    Edi Semedo sfaulowany po prawej stronie boiska przez Kapuadiego, który obejrzał żółtą kartkę
  • 21'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na środek pola karnego, do Kapuadiego, który główkował z 8. metra, ale Posiadała złapał piłkę
  • 20'
    Korner dla Legii
  • 20'
    Wszołek zablokowany przez Abramowicza przy próbie dośrodkowania z prawej strony pola karnego
  • 20'
    Rajd Ediego Semedo zatrzymany ostatecznie na prawej stronie boiska, przez Kapuadiego
  • 19'
    Dias dośrodkował z lewej flanki w pole karne, w kierunku Kramera, ale miejscowi znowu nie dali się zaskoczyć
  • 19'
    Josue posłał tzw. ciętą piłkę z lewej flanki na środek pola karnego, ale Radomiak oddalił zagrożenie
  • 18'
    Gual podprowadził piłkę, ale ostatecznie stracił ją na 16. metrze, pod presją
  • 18'
    Josue przedryblował rywala, od razu podawał, ale zagranie zostało przecięte głową przez Abramowicza
  • 17'
    Henrique zatrzymany przez Augustyniaka, który dobrze się zastawiał. Aut dla Legii
  • 16'
    Kapuadi dobrze popracował w defensywie, Legia ma aut
  • 15'
  • 15'
    Celhaka sfaulował Wolskiego na połowie Radomiaka
  • 14'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, Kapuadi nie sięgnął piłki. Po chwili Gual dogrywał zza "szesnastki" w podobny sektor, ale Radomiak znowu wyszedł z opresji
  • 14'
    Josue lekko podprowadził futbolówkę i posłał tzw. ciętą piłkę na lewą stronę pola karnego, było zgranie, zamieszanie, będzie korner dla "Wojskowych"
  • 13'
    Slisz sfaulowany po prawej stronie w pojedynku z Cestorem. Rzut wolny dla Legii, na wysokości 26. metra
  • 12'
    Josue dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, piłka wybita, ale szybko przechwycona przez Legię
  • 11'
    Josue miękko zagrał na prawe skrzydło, do Wszołka, ten dogrywał w pole karne, była odbitka, jest rzut rożny dla Legii
  • 11'
    Wolski do Castanedy, ten dośrodkował z lewej flanki w pole karne, Slisz wybił piłkę, Luizao niecelnie uderzył z 17. metra
  • 10'
  • 9'
    Josue ładnie zbiegł z prawej strony do środka, ograł rywala, podał do Kramera, który niedokładnie odgrywał przed pole karne
  • 9'
    Legia wymienia się podaniami na własnej połowie
  • 8'
  • 7'
    Rzut wolny, bliżej prawej strony, Josue miękko zagrał w prawy sektor "szesnastki", Radomiak wybił piłkę
  • 7'
    Rozpędzony Slisz sfaulowany na 30. metrze od bramki Radomiaka przez Castanedę, który obejrzał żółtą kartkę
  • 6'
    Dias do Celhaki, ten za mocno wypuścił sobie piłkę, którą stracił w środku pola
  • 6'
    Dias zatrzymał Ediego Semedo w pojedynku 1 na 1 i sprawił, że Legia ma aut bramkowy
  • 5'
    Josue miękko podał do Kramera, ten dobrze zgrał do Guala, który próbował wbiec w pole karne, ale nie utrzymał się przy piłce
  • 4'
    Slisz, Jędrzejczyk i Kramer wygrali pojedynki główkowe, po chwili Dias zagrał z lewej flanki w pole karne, do Guala, który nie opanował piłki
  • 3'
    Dalekie, ale za mocne podanie Augustyniaka do Diasa na lewe skrzydlo
  • 3'
    Legioniści spokojnie wymieniają się podaniami w linii obrony
  • 2'
  • 2'
    Przechwyt Diasa w pojedynku 1 na 1 z Grzesikiem, gospodarze szybko przejęli piłkę, ale Edi Semedo nie miał większych szans, by dopaść do futbolówki na prawym skrzydle
  • 1'
    Aut dla Radomiaka na połowie Legii
  • 0
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Ławka: Kobylak, Ribeiro, Pekhart, Pankov, Muci, Elitim, Kun, Rosołek, Strzałek
  • Skład Legii na mecz z Radomiakiem: Tobiasz – Jędrzejczyk, Augustyniak, Kapuadi – Wszołek, Slisz, Celhaka, Dias – Josue, Kramer, Gual
  • Jak na razie odbyło się 6 oficjalnych meczów Radomiaka z "Wojskowymi". Warszawiacy wygrali 3 razy (w tym 2 w minionym sezonie – 1:0 u siebie, 2:0 na wyjeździe), 1 spotkanie zremisowali, a 2 przegrali (oba w 2021 roku – 1:3 w Radomiu, 0:3 przy Łazienkowskiej). – Legia ma szeroki skład, ale grała dużo meczów, inwestując sporo energii psychicznej i fizycznej. To zespół, który – patrząc na historię – zawsze chce zwyciężać. Nasz cel to korzystanie z wolnych przestrzeni i zacieśnienie gry. Musimy być skoncentrowani na sobie i kompakcie, by nie zostawiać miejsca. Trzeba być bardzo uważnym, nie można sprowokować żadnego problemu poprzez niedokładność, brak koncentracji. Ważne jest to, by tacy piłkarze, jak Josue, Slisz czy inni, nie dostawali futbolówki przed naszą "szesnastką" i nie mieli czasu na wykorzystanie własnej jakości – opowiadał Galca
  • – Nie mamy do dyspozycji wszystkich zawodników, ale każdy chce wystąpić, gdyż to szczególne spotkanie. Pragniemy udanie wejść w nadchodzącą rywalizację i dobrze zagrać – mówił przed meczem z Legią trener Radomiaka, który nie skorzysta m.in. z Roberto Alvesa (kontuzja spojenia łonowego). – Frank Castaneda czuje ból w kolanie, rezonans magnetyczny wykazał, że to nic poważnego. Luis Machado zmaga się z pewnym problemem zdrowotnym – dodał Galca
  • Dołek spowodował, że spekulowano nad przyszłością Galki, który po spotkaniu z aktualnym mistrzem kraju skrytykował władze Radomiaka. Rumun powiedział, że nie otrzymał wsparcia i gdyby wiedział, iż obietnica klubu nie zostanie dotrzymana, to prawdopodobnie opuściłby Radom. Mimo sporego zamieszania i dużych niejasności, nie doszło do zmiany szkoleniowca, co na razie broni się pod kątem wynikowym, gdyż "Zieloni" wygrali z ŁKS-em (3:0) i Zagłębiem Lubin (3:2), a w tzw. międzyczasie zremisowali 1:1 z Koroną Kielce. Aktualnie zajmują 8. miejsce w Ekstraklasie z dorobkiem 18 punktów (5 zwycięstw, 3 remisy, 5 porażek)
  • Start sezonu 2023/2024 okazał się niezły w wykonaniu Radomiaka, który grał efektownie, atrakcyjnie i przyzwoicie punktował. Na inaugurację wygrał z Górnikiem Zabrze, potem co prawda przegrał z Lechem Poznań i Cracovią, ale odpowiednio zareagował, pokonując Pogoń Szczecin i Wartę. Problemy pojawiły się później. Doszło do kryzysu, "Zieloni" mieli serię 6 meczów bez zwycięstwa, na którą złożyły się 2 remisy (po 1:1 z Piastem Gliwice i Puszczą Niepołomice) oraz 4 porażki (0:2 ze Stalą Mielec, 2:3 z Jagiellonią, 0:3 z Rakowem, 1:2 z Garbarnią Kraków w 1. rundzie Pucharu Polski)
  • Latem doszło do zmian w kadrze Radomiaka. Sprowadzono m.in. Krzysztofa Bąkowskiego (Stal Rzeszów), Ediego Semedo (FC Penafiel), Heldera Sa (Vitoria SC Guimaraes) i Pedro Henrique (SC Farense), który strzelił już 8 goli w obecnym sezonie ligowym. "Zieloni" zakontraktowali byłych piłkarzy Legii, czyli Jana Grzesika (Warta Poznań) oraz Rafała Wolskiego (Wisła Płock), który wystąpił 38 razy w pierwszej drużynie "Wojskowych", zdobył 8 bramek i 2 Puchary Polski (2011, 2012). W Radomiu jest też inny zawodnik z przeszłością przy Łazienkowskiej. To 31-letni stoper, Mateusz Cichocki, który zagrał 5 spotkań w "jedynce" (wszystkie w 2013 roku), sięgnął po mistrzostwo kraju (2014)
  • Radomiak kończył 2022 rok na 10. miejscu w lidze, ale od początku marca br. zmagał się ze sporym kryzysem, o czym świadczyło 7 meczów bez zwycięstwa (3 remisy, 4 porażki). Gdy został rozbity przez Cracovię (0:3), to dzień później, czyli 16 kwietnia, klub z Radomia zwolnił dotychczasowego trenera, Mariusza Lewandowskiego. Zastąpił go Constantin Galca, 68-krotny reprezentant Rumunii, uczestnik mistrzostw świata (1994, 1998) i Europy (1996, 2000), były piłkarz Villarreal CF, Realu Saragossa czy UD Almeria. Jako szkoleniowiec zdobył mistrzostwo kraju ze Steauą Bukareszt, utrzymał RCD Espanyol w LaLidze i awansował z Velje BK do najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii. Do końca poprzedniego sezonu poprowadził "Zielonych" w 6 spotkaniach, zdobył 10 "oczek" (3 zwycięstwa, 1 remis, 2 porażki) i dołożył dużą cegiełkę do pozostania zespołu w Ekstraklasie. Ostatecznie "Zieloni" zajęli 10. pozycję, mając 7-punktową przewagę nad strefą spadkową
  • Wicemistrzowie Polski chcą pójść za ciosem i wreszcie przełamać się w Ekstraklasie, w której mają serię czterech porażek (0:2 z Jagiellonią, 1:2 z Rakowem, 0:4 ze Śląskiem, 1:3 ze Stalą Mielec). Obecnie zajmują 6. miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 20 "oczek" (6 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki) i 9-punktową stratą do prowadzącej "Jagi", która zagrała o dwa mecze więcej. W trwającej kolejce Legia zmierzy się na wyjeździe z Radomiakiem Radom, który po miesięcznym kryzysie zaczął powolutku wychodzić na prostą, przynajmniej pod kątem wynikowym
  • Legioniści dobrze zareagowali na złą serię, wypunktowali wicelidera I ligi, lecz jedno wysokie zwycięstwo nie sprawi, że od razu wygrzebią się z dołka i w pełni zażegnają kryzys. Przy Łazienkowskiej powiało lekkim optymizmem, wygrana w Tychach doda zawodnikom pewności siebie, ale druga połowa nie była już tak udana, warszawiakom brakowało jakości w grze ofensywnej. Odpowiedź na to, czy najgorsze już za "Wojskowymi", będzie można poznać przy okazji nadchodzących wyzwań w trakcie etapu królewskiego, nazwanego w taki sposób przez Kostę Runjaicia
  • Po fatalnym październiku, w trakcie którego Legia przegrała aż 5 z 6 spotkań, pojawił się promyczek nadziei dla kibiców i osób związanych z "Wojskowymi". W miniony czwartek, 2 listopada, wicemistrzowie kraju wygrali na wyjeździe 3:0 z GKS-em Tychy i pewnie awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski. Stołeczna drużyna pokazała klasę w pierwszej połowie, wykorzystała złe wejście w mecz I-ligowca, trafiając do siatki w 10., 13. i 35. minucie. Dwie bramki zdobył Blaz Kramer, jednego gola strzelił Marc Gual
  • Witamy! O godz. 17:30 rozpocznie się mecz 14. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Radomiakiem Radom a Legią Warszawa! O ile na trybunach będzie przyjaźń, gdyż kibice obu klubów mają zgodę, to na boisku dojdzie do walki o punkty
Radomiak RadomLegia Warszawa

6' Frank Castaneda

6'
28'

28' Josue (k.)

57' Lisandro Semedo za Frank Castaneda

57'

71' Leonardo Rocha za Rafał Wolski

71'

79' Christos Donis za Michał Kaput

79' Damian Jakubik za Jan Grzesik

79' Leandro Rossi za Edi Semedo