Arkadiusz Malarz: Cierpieliśmy na boisku

Maciej Prusiński

Źródło: Legia.Net

04-08-2016 / 00:21

(akt. 07-12-2018 / 13:53)

- Nie zgadzam się z tym, że to ja uratowałem skórę drużynie. Dzisiaj cierpieliśmy, nie graliśmy tak, jak to sobie zakładaliśmy, nie strzeliliśmy bramki. Ale to już się nie liczy. Najważniejszy cel, jakim był awans, zrealizowaliśmy. Jakbyśmy grali piękną piłkę, a nie awansowali, to nikt by tego nie pamiętał - ocenił po spotkaniu z AS Trencin bramkarz Legii, Arkadiusz Malarz.

- Trencin to bardzo dobra drużyna. Potrafili strzelić cztery bramki w Ljubljanie, dla nas również byli trudnym przeciwnikiem. Bardzo wybiegani, mieszanka rutyny z młodością, jednym słowem - godny rywal. Nie mam życzeń co do rywala w kolejnej rundzie, w piątek będziemy w tej kwestii mądrzejsi - dodał Malarz.

Komentarze (10)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Egon.
  • 0 / 0
Uczciwa ocena Arka.
Nie ma się co oszukiwać, Legia gra obecnie poniżej swoich możliwości i to grubo poniżej. Oby forma poszła w górę, bo na razie jest mocno pod górkę praktycznie w każdym meczu, który rozgrywamy..
Biorąc to wszystko pod uwagę, tym bardziej cieszy, że udało się jakoś przepchnąć Trencin i awansować. To jest bardzo duży sukces i bardzo ważna sprawa dla naszej przyszłości.
Generał dywizji
  • 1 / 0
My też cierpieliśmy. Tylko Wam za te cierpienia zapłacili, a my za te cierpienia musieliśmy zapłacić wam.
~asdfs
  • 2 / 0
z ust mi wyjales.
~miki488
  • 0 / 0
Jeśli macie awansować do ligi mistrzów to możecie cierpieć kolejny mecz.
Cierpieliśmy na trybunach tak jak i wy...
Nie tragizujmy!:) jest LE, byt finansowy zapewniony.. LM? mimo roztawienia to i tak radzę się nie podpalać.. Gra była adekwatna do tego jaki był przeciwnik i co musimy osiągnąć, bramki nie straciliśmy więc założenie wypełnione w 100%;)
Mam nadzieję, że nasz ukochany klub interesuje sie tym Kalu czy Kanu (bambo robiący bardzo dużo wiatru) tu też dobry ruch trenera żeby na 2 połowe wszedł świeży Broź i miał siłę za nim biegać:D
LM - byłoby pięknie!! LE - jest dobrze, może jakiś fajny wyjazd się trafi;)
Po awansie i ze zdartym gardłem można odetchnąć z ulgą..
Pzdr i gratulacje dla całej rodziny L! bez nas dziś byśmy mieli koszmary;]
~do krystwianwwa
  • 2 / 0
Zmiana była wymuszona Bartek naciągnął mięsień i poprosił o nią.
Też mam nadzieję, że Legia obserwuje Kalu i nie miałbym nic przeciwko, żeby zakontraktowali Holubka czy jakoś tak (ich lewy obrońca). Bardzo dobrze czytał grę, dobre strzały z dystansu zwłaszcza w pierwszym meczu. Brzytwa już młodszy nie będzie.
Pozdrawiam
~kryty
  • 0 / 0
Kalu który był ogrywany przez Beresia przy każdej próbie dryblingu a od Hlouska się odbijał? Co takiego pokazał poza zwalnianiem akcji dryblingami? Miał jakieś udane dośrodkowanie albo celny strzał?
Brawo Arek !!!!
~LEGIONISTA !
  • 3 / 0
Panie Malarz a ja chciałbym tak mimo wszystko cierpieć w 4 - rundzie aby tylko był awans !!! Na fajewerki. przyjdzie czas w lidze az się zgramy z nowymi zawodnikami a ze jeszcze dojda chłopaki z jakoscią w to nie wątpię . Pozdrawiam Władek