Bilans żółtych kartek w lidze

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

19-09-2021 / 07:00

(akt. 19-09-2021 / 00:12)

Przed meczem 8. kolejki PKO Ekstraklasy z Górnikiem Łęczna (19.09, godz. 17:30), legioniści nie mają problemów dyscyplinarnych. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego, na gry ligowe, wrócili Josue i Filip Mladenović, którzy odcierpieli kary za czerwone kartki z Radomiakiem w Radomiu. Żaden z piłkarzy "Wojskowych" nie jest zagrożony pauzą w kolejnym spotkaniu, z Rakowem Częstochowa (25.09).

Komentarze (7)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Josue niby taki brutal, a nie ma żadnej żółtej ;)))
Nie ma, ale zapewne łatwo się nie podda ;)
Miejmy nadzieję, że przez ten czas kiedy Josue pauzował sztab zdołał mu wytłumaczyć potrzebę trzymania łokci przy sobie i języka za zębami. Bo zarówno niechcący łokieć jak i soczysta puta w tej lidze może oznaczać natychmiastową reakcję "nadgorliwych" albo pauzę "po posiedzeniu".
Generał broni
  • 2 / 0
Żeby tylko nie pauzować jak przyjedzie czas na Amice.
Pułkownik
  • 1 / 1
Dobrze, że już wracają. Bądź co bądź, przydadzą się w rywalizacji w lidze. O ile pozycję Josue jesteśmy w stanie zapełnić o tyle za Mladena (nawet w takiej formie) nie mamy nikogo w zamian. Hołek nie nadaje się na wahadło a Abu Hanna wydaje mi się, że będzie niewypałem. Jakoś nie wierzę w niego od początku. Ribeiro na razie jest zbyt krótko u nas, żeby się wypowiadać.
Po mwczu z Leczna mie powinno to uledz zmianie.
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Piłeś? Nie pisz :D