Bilety na mecz z Dundalk

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Warszawa, legia.com

05-08-2016 / 16:51

(akt. 21-12-2018 / 15:38)

23 sierpnia o 20:45 Wojskowi rozegrają spotkanie z Dundalk FC w ostatniej rundzie eliminacji UEFA Champions League.To może być historyczny moment dla każdego z nas, dla całego klubu. Dlatego już teraz zachęcamy do przyjścia na stadion. #WszyscyNaLegie #CalaLegiaWalczyOLigeMistrzow

TUTAJ KUPISZ BILET NA MECZ Z DUNDALK FC


Posiadacze karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2016/17 kupują bilet na mecz 4. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów z 50% zniżką w stosunku do pozostałych osób! W przypadku awansu Legii do Ligi Mistrzów, posiadacze karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2016/17 także będą mieli pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze fazy grupowej. Po nabyciu karnetu zakup biletu ze zniżką na mecz z Dundalk FC w systemie on-line możliwy jest dopiero po upływie około 30 minut.


Wszystkie osoby po 60. roku życia (KARNET SENIOR), a także osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami (KARNET BEZ BARIER), które posiadają bezpłatne karnety na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2016/17, wchodzą na mecz z Dundalk FC na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.


Sprzedaż prowadzona będzie w następujących terminach:


Sprzedaż zamknięta - od piątku 5.08 od godz. 15.30 do czwartku 11.08 do godz. 10.59 dla posiadaczy karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2016/17.


Sprzedaż otwarta - od czwartku 11.08 od godz. 11:00 dla wszystkich kibiców.


Zapraszamy do Strefy Kibica lub do kas klubu przy ul. Łazienkowskiej 3. Instrukcja zakupu biletu w systemie online znajduje się TUTAJ. Zachęcamy do korzystania z zakupu biletów w systemie on-line również te osoby, które nie posiadają karty kibica.


Osoby, które jednak zdecydują się na zakup w kasach klubu informujemy, że dla Waszej wygody na dwa dni przed meczem z Dundalk FC (21, 22 sierpnia, niedziela, poniedziałek) kasy będą otwarte w godz. 8:00 - 21:00.

Komentarze (11)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Marrio85
  • 0 / 0
Zagrać na narodowym wgnieceń by my tych I roli w murawę z naszym dopingiem
~pat
  • 0 / 0
A czy kolega był na meczu Legii na Ł3 i na Narodowym? Bo myślę, że jeśli by był, to nie pisałby takich rzeczy...
~Podaj nick
  • 0 / 0
Czyli mieszkając 350 km od Warszawy i tak powiniennem być na każdym meczu ? Dziwne podejście Martin
Szeregowy
  • 0 / 0
jak ktos sie wybiera na mecz w dublinie to mysle ze od przyszlego tygodnia beda bilety na ticketmaster.ie
Każdy teraz ruszy po karnety, żeby mieć możliwość zakupu biletu w zamkniętej sprzedaży na taką Barcelonę w razie baaaardzo prawdopodobnego awansu do LM, a ligę oleją i będą puste trybuny na ligowe mecze. Mam nadzieję, że Klub jakoś to ogarnie, bo zrobi się niezły bałagan, a ludzi ogarnie wściekłość! Teraz dopiero przydałby się większy stadion :)
~MartinMix:)
  • 1 / 0
A ja właśnie będę omijał takie szlagierowe mecze i z przyjemnością pójdę na mecze ze słabszymi rywalami jak Nieciecza czy Łęczna. Zwykle na mecze o podwyższonym prestiżu przychodzą ludzie przypadkowi, których Legia nie interesuje tylko przeciwnik. Według mnie jak ktoś jest kibicem danej drużyny to powinien uczęszczać na każdy mecz niezależnie od perzeciwnikam czy stawki meczu.
Dokładnie! Ale wiesz jak będzie w przypadku awansu do LM...na bilety rzucą się nawet kibice innych drużyn! Byle by obejrzeć Barcelonę na żywo. Dlatego mówię...oby to klub jakoś ogarnął. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakończenie sprzedaży karnetów, bo to karnetowicze mają pierwszeństwo w zakupie biletu na LM. Ci, co chcieli kupić karnet, nastawiali się bardziej na ligę, więc teraz należałoby już zakończyć sprzedaż karnetów!
~greg
  • 0 / 1
Rawa1916 jesteś mistrzem. buhahahahaa
klub ma zakończyć sprzedaż karnetów żeby mniej ludzi go kupiło?! o stary nie bież się nigdy za własny biznes :-)
Pomyślmy, klub może mieć sprzedane dajmy na to 20 tysięcy karnetów na cały sezon lub zakończy teraz sprzedaż mieć sprzedane ok 10 tyś byle by tylko ktoś mógł kupić bilet?
Myślisz że w jakim celu jest ta promocja i pierwszeństwo?! Właśnie po to żeby sprzedać jak najwięcej karnetów i mieć pieniądze w kasie, a nie później starać się o zapełnienie stadionu!
Sierżant
  • 0 / 0
Czyli mieszkając 350 km od Warszawy mam być na każdym meczu swojej drużyny? Dziwne myślenie Martin
~MartinMix:)
  • 0 / 0
Nie to mi chodzi BieLsko. Wiadomo że przy dużej liczbie meczów jakie Legia co sezon rozgrywa ciężko jest być na każdym mecz (nawet już niezależnie od odległości). Chodzi mi o to rozgraniczanie meczów na ważne i nieważne a co za tym idzie olewanie meczów z mniej renomowanym rywalem. Według mnie chodzi się na Legię nie na przeciwnika i ja osobiście wolę pójść na mecz z przeciętnymi drużynami bo wiem że to jest zgodne z duchem kibicowanie i znacznie bardziej wpisuje się w oddanie względem klubu niż przyjście na mecz prestiżowy w zamian za olanie meczu z mniej prestiżowego.
Sierżant
  • 0 / 0
Spoko Martin. Niestety niektórzy mają takie dziwme podejście. Ja akurat z racji odległości zazdroszcze wszystkim ktorzy mogą być na każdym meczu. Zapewne na mecze LM cała Polska się zjedzie