Boris Godal: Brałbym taki wynik w ciemno

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

25-07-2018 / 00:09

(akt. 02-12-2018 / 11:23)

- Od początku konfrontacji pokazaliśmy wolę walki i zaangażowanie. Nieźle prezentowaliśmy się także w defensywie, wychodziliśmy również z kontrami. Wykreowaliśmy sobie, poza bramkami, kilka dogodnych okazji, więc mogliśmy wygrać jeszcze wyżej. Gdyby ktoś powiedział mi przed spotkaniem, że zwyciężymy 2:0, brałbym taki wynik w ciemno - powiedział po meczu z Legią Boris Godal, piłkarz Spartaka Trnawa.

 - Nie był to łatwy mecz dla nas. Legia starała się trzymać futbolówkę, jednak my potrafimy wykorzystywać błędy, gdy przeciwnik posiada piłkę przy nodze. Stać nas na to, aby awansować i trafić do trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

 

- Długo analizowaliśmy grę stołecznego klubu. W rewanżu postaramy się zagrać tak samo, jak w Warszawie. Mistrzowie Polski muszą strzelić dwa gole, my jednak potrafiliśmy ukąsić na wyjeździe, więc znajdujemy się w lepszej sytuacji.   


- Oddaliśmy dzisiaj sporo strzałów z dystansu. Bardzo podobały mi się strzały moich kolegów, które były soczyste i sprawiały mnóstwo zagrożenia. Brakowało nam wcześniej tego elementu w poprzednich starciach.

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094