CWKS - Milan 4:1

08.10.2008 21:10

(akt. 18.12.2018 21:32)

Drużyna CWKSu pokonała dziś w bardzo dobrym stylu ekipę Milanu Milanówek 4:1 w rozgrywkach Pucharu Polski. Legioniści szybko uzyskali prowadzenie i nie oddali go już do ostatniego gwizdka. "Wojskowi" kończyli mecz w "dziesiątkę" bowiem czerwoną kartkę ujrzał nasz bramkarz. Spotkanie toczyło się w fantastycznej atmosferze, przy dopingu ponad tysięcznej publiczności, oraz przy sztucznym oświetleniu. Poniżej filmik z meczu.
Bramki dla Legii zdobyli w 7. minucie spotkania Tomasz Świerczewski, w 21. minucie Daniel Zdzieszynski, 46. minucie Kamil Karpiński oraz w 59 bramka po uderzeniu samobójczym. Honorowego gola dla Milanu zdobył po uderzeniu z rzutu wolnego w 51. minucie spotkania Piotr Michaeli.