Grały inne sekcje

17.01.2010 22:46

(akt. 16.12.2018 15:46)

W sobotę koszykarze warszawskiej Legii zmierzyli się na Bemowie z Korsarzem Gdańsk. Po pierwszej kwarcie wydawało się, że to legioniści będą zwycięzcami tej rywalizacji. Niestety drugą i trzecią część meczu wygrali goście i nie uddali prowadzenia już do końca spotkania. Na trybunach ze wszystkich sił koszykarzy wspierali fani Legii w liczbie 299 osób. Poniżej zdjęcia z meczu.

Fotoreportaż z meczu koszykarzy - kliknij tutaj

W piątek przy ul. Strumykowej siatkarze Legii przegrali 2:3 z  AS-em Białołęka, choć w meczu prowadzili już 2:1. Legioniści przegrali jednak w czwartym secie, nie wytrzymali psychicznie w tie-breaku.

Hokeiści Legii najpierw w sobotę przegrali na wyjeździe z Polonia Bytom po dogrywce 4:5. Jednak w niedzielnym rewanżu nie dali już w Warszawie żadnych szans bytomianom zwyciężając 9:3.