8 grudnia

Grano dzisiaj (8.12). Wysoka wygrana we Wrocławiu

08.12.2022 07:00

(akt. 08.12.2022 01:04)

Ósmego grudnia legioniści grali 4-krotnie. Tego dnia wygrali na wyjeździe 3:0 ze Śląskiem Wrocław.

Trzy lata temu Legia pokonała na wyjeździe 3:0 Śląsk Wrocław po bramkach Pawła WszołkaJose Kante i Luquinhasa. Stołeczny klub zasłużenie zwyciężył, przerwał serię rywali i rozbił dolnośląską twierdzę w drobny mak (RELACJA). Oprawy można obejrzeć TUTAJ, a fotoreportaże W TYM MIEJSCU

Jesteśmy zadowoleni z wyniku i zdobycia trzech punktów. To sztuka, która nikomu w tym sezonie we Wrocławiu się nie udała. Samo to świadczy o sile rywali i Śląska. To pokazuje, że trener Lavicka wykonuje ze swoim zespołem dobrą pracę. Mieliśmy pewne kłopoty, nie kontrolowaliśmy meczu przez 90 minut, ale zasłużyliśmy na wygraną – stwierdził ówczesny trener LegiiAleksandar Vuković.