Jens Gustafsson
fot. Jan Szurek

Jens Gustafsson: Jesteśmy szczęśliwi

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

02.03.2024 22:40

(akt. 03.03.2024 02:38)

– Jesteśmy szczęśliwi z punktu, zwłaszcza że w środku tygodnia zagraliśmy trudny mecz z Lechem Poznań i po 120 minutach awansowaliśmy do półfinału Pucharu Polski – mówił po wyjazdowym spotkaniu z Legią (1:1) w 23. kolejce Ekstraklasy trener Pogoni Szczecin, Jens Gustafsson.

– Dało się zauważyć, że zawodnicy wciąż byli zmęczeni, podczas meczu mieli pewne problemy, ale wszyscy trzymali się razem w trudnych momentach. To pokazuje, jak daleko zaszliśmy dzięki duchowi drużyny.

– W wielu sytuacjach blokowaliśmy strzały, dośrodkowania. W każdym momencie robiliśmy wszystko, by chronić naszą bramkę. Jestem bardzo dumny z tego, jak zachowywaliśmy się podczas meczu. Cieszę się z remisu.

– Pierwsze sygnały, jakie otrzymaliśmy w sprawie Loncara, są takie, że jest OK. Danijel wciąż przebywa w szpitalu, zostanie w nim na noc i w niedzielę wróci do Szczecina.

– Znam marzenia kibiców. Jesteśmy tu po to, by zrobić wszystko, by je spełnić. Wsparcie naszych fanów było świetne zarówno w Poznaniu, jak i w Warszawie. Oni naprawdę robią, co mogą, by nam pomóc.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z punktu, na który ciężko pracowaliśmy. Pewne problemy podczas meczu z Legią i 120 minut z Lechem to aspekty, które sprawiają, że cieszę się z remisu.

Sprawdź wiedzę o trenerach Legii

Galeria: Puchar Polski: Wręczenie medali
1/20 Na początku istnienia Legii, nie było stanowiska trenera, za skład i taktykę odpowiadał kapitan drużyny. Kto był pierwszym kapitanem Legii?

Polecamy

Komentarze (24)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.