Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1:1
fot. Marcin Szymczyk

Juergen Elitim: Musimy patrzeć w przyszłość

Redaktor Maciej ZiółkowskiRedaktor Jakub Waliszewski

Maciej Ziółkowski, Jakub Waliszewski

Źródło: Legia.Net

03.03.2024 00:30

(akt. 03.03.2024 02:42)

– Jesteśmy rozczarowani wynikiem. To bardzo frustrujące. Musimy skupić się na naszych błędach, występach i na tym, jak możemy się poprawić. Trzeba patrzeć w przyszłość – mówił po spotkaniu z Pogonią Szczecin (1:1) w 23. kolejce Ekstraklasy środkowy pomocnik Legii, Juergen Elitim.

– Myślę, że dominowaliśmy, co nie wystarczyło, dodatkowo nie wykorzystaliśmy kilku okazji. Ostatecznie zremisowaliśmy po indywidualnych błędach. Myślę, że Pogoń nic nie wykreowała przeciwko nam.

– Reprezentujemy największy klub w Polsce, musimy się poprawić, pokazać więcej mocy, charakteru, osobowości, udowodnić naszą jakość i mieć świadomość, po co tu jesteśmy.

– Musimy znaleźć rozwiązanie, być razem jako zespół, rodzina, przyjaciele. Mamy jasny cel, lecz w tym momencie nasze występy nie są takie, jakie byśmy chcieli. To dla nas trudna sytuacja, ale musimy stawić temu czoła, iść do przodu i myśleć o następnym meczu.

Historia Legii: Co wiesz o początkach klubu

Galeria: Wystawa Legii i Domu Spotkań z Historią
1/14 Kto był pomysłodawcą nazwy Legia?

Polecamy

Komentarze (26)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.