John Caulfield: Legia zasłużenia awansowała

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

17-07-2018 / 23:13

(akt. 02-12-2018 / 11:24)

- Gratuluję Legii zwycięstwa. Do przerwy mieliśmy nadzieję, jakieś sytuacje stworzyliśmy, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Do przerwy straciliśmy jednego gola, po przerwie drugiego, mogliśmy stracić kolejne. Legia zagrała spokojnie i nas wypunktowała, zasłużenie awansowała do kolejnej rundy. Nas czekają mecze w Lidze Europy, ale zanim podejdziemy do tego zdarzenia, to czekają nas starcia w lidze - mówił po meczu trener Cork, John Caulfield.

- Szkoda, że po zmianach w eliminacjach Ligi Mistrzów będzie nam jeszcze trudniej tam się dostać, te zmiany nie ułatwiają naszej i tak trudnej sytuacji. Legia to dobry klub, który dominował, szczególnie w Warszawie. Co zrobić byśmy jako Irlandia mieli w końcu klub w Lidze Mistrzów? To złożony temat, musielibyśmy poprawić budżety by zatrzymywać w klubach najlepszych piłkarzy.

Komentarze (5)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Stąpający po ziemi
  • 0 / 0
Gdyby UEFA nie zgodziła się na żądania najbogatszych lig, to za chwilę największe kluby powołałyby własną ligę międzynarodową, do klórej nigdy nie wpuściliby klubów takich jak Legia. Moglibyśmy grać w lidze Morza Bałtyckiego (za 100 razy mniejsze pieniądze)
~as
  • 2 / 0
Liga Mistrzów - jak sama nazwa mówi powinny grać tylko zespoły które zdobyły mistrzostwo a nie po 4 z danego kraju.
Pełna zgoda z trenerem Cork. Nowy system zabiera biednym i daje bogatym co powieksza tylko przepaść. Decyzja podjeta zbyt pochopnie po wysokich porażkach Legii i Rostowa. Ostatecznie Legia zremisowała z Realem i wygrala ze Sportingiem a Rostow pyknął Bayern. Mam nadzieje ze UEFA siegnie po rozum do głowy i wróci do poprzedniego systemu. To nawet finansowo im sie oplaca bo to zwieksza zainteresowanie Ligą Mistrzów np w Polsce, Bułgarii, Rumunii czy Chorwacji. A jesli jest popyt to i jest podaż.
Plutonowy
  • 0 / 1
Ich z UEFA gówno obchodzi piłkarska prowincja. Na sztandarach mają rozwój piłki w całej Europie, a robią dokładnie na odwrót. Prędzej jeszcze kilka miejsc zabiorą
~Niezlomny
  • 1 / 0
Dokładnie, mistrzostwa świata w katarze nie dość że w listopadzie to jeszcze 48 drużyn jak dobrze pamiętam, przecież to jest zabójstwo dla tej imprezy na korzyść kasy. To samo dzieje się z LM jaka to liga mistrzów skoro gra 3 drużyna Angielska czy Hiszpańska, to są żarty. LM już dawno powinna się nazywać liga dla najbogatszych bo z mistrzami to nie ma nic wspólnego