Josue Pesqueira Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:1
fot. Marcin Szymczyk

Josue: Legia potrzebuje jakości

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Canal+

25.05.2024 23:30

(akt. 26.05.2024 01:36)

– Ludzie już mnie znają, wiedzą jaki jestem. Po pierwsze, jestem bardzo wdzięczny – w imieniu własnym i rodziny – że przyjęli mnie jak swojego – mówił po ostatnim występie w barwach Legii jej dotychczasowy kapitan, Josue.

– To, że kibice śpiewają twoje imię, nie jest normą, to nie jest dla każdego. Mam fantastyczną relację z fanami, bardzo ich szanuję i sam czuję się kibicem Legii.

– Tak jak powiedziałem moim przyjaciołom – Legia zawsze będzie Legią. Albo z Josue, albo bez niego. Albo z, albo bez niektórych ludzi, którzy nie zasługują, by być w tym klubie.

– Mam nadzieję, że Legia będzie miała dobry przyszły sezon, po tym nienajlepszym. Wierzę, że sprowadzi jakościowych piłkarzy, bo takich potrzebuje. Stołeczny klub w ogóle potrzebuje jakości w paru innych rzeczach, ale gdy będę tak mówił, to chyba nigdy nie skończę.

– Z głębi serca mam nadzieję, że ten klub będzie mistrzem, bo ci ludzie na to zasługują. Czasem niektórzy nie mają na jedzenie, ponieważ wolą wydać pieniądze, by obejrzeć mecz z trybun. Chcą wesprzeć drużynę, odejmując swojej rodzinie, by móc tu przyjść. Niektórzy muszą zrozumieć jedną rzecz – kibice kochają ten klub, są jego sercem. Bez fanów, Legia jest niczym. Czasem trudno to przyznać, ale taka jest prawda.

– Życzę całej lidze i klubowi wszystkiego dobrego.

Jak dobrze znasz Josue?

Josue Pesqueira
1/10 Wychowankiem jakiego portugalskiego klubu jest Josue?

Polecamy

Komentarze (79)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.