Koszykówka: Remis z Zastalem

09.09.2023 20:45

(akt. 09.09.2023 20:51)

Koszykarze Legii zremisowali 81:81 z Zastalem Zielona Góra w drugim sparingu podczas turnieju we Wschowie, organizowanym na 15-lecie miejscowego WSTK.

Do przerwy było 47:46 dla Legii. W trzeciej kwarcie Zastal zdołał trochę odskoczyć, m.in. po celnych "trójkach" Marcina Woronieckiego, ale "Zieloni Kanonierzy" odrobili straty w ostatnich 10 minutach i mecz zakończył się wynikiem 81:81. Najskuteczniejszym zawodnikiem stołecznej drużyny okazał się Christian Vital, zdobywca 22 punktów.

W piątek Legia przegrała 79:91 ze Śląskiem Wrocław w pierwszym, towarzyskim spotkaniu we Wschowie.

Sparing: Legia Warszawa – Zastal Zielona Góra 81:81 (26:27, 21:19, 19:26, 15:9)

Legia: Vital 22 pkt, Holman 14, Kulka 11, Cowels 10, Pipes 7, Sobin 6, Wieluński 5, Linowski 4, Wyka 2, Maciejewski -,

Zastal: Woroniecki 18 pkt, Groselle 15, Hepa 11, Music 10, Hall 8, Wójcik 6, Lewandowski 5, Pluta 4, Kołodziej 4, Krutos 0, Kunc -, Kaczmarek -,