Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1 (2:0)

27.09.2008 17:30

(akt. 19.12.2018 20:05)

W meczu siódmej kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała 3:1 z Piastem Gliwice. Wynik spotkania w 11. minucie otworzył <b>Edson da Silva</b>. Drugi gol dla warszawian padł po samobójczym uderzeniu <b>Kamila Glika</b>. Zawodnik gości wbił piłkę do własnej bramki przy próbie wybicia dośrodkowania <b>Macieja Iwańskiego</b>. Trzeci gol dla Legii to efekt strzału głową <b>Takesure Chinyamy</b> w 55. minucie. Wynik w 85. minucie ustalił <b>Łukasz Krzycki</b>, zdobywając honorowego gola dla zespołu gości przy biernej postawie defensywy "Wojskowych". Legia wygrała piąty z rzędu mecz w lidze, ale nie udało się podtrzymać passy czystego konta. <br> - <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=384 class=link>Relacja z meczu - "Kibice przedłużyli mecz"</a> - <a href=http://www.legia.net/mecz_live.php?id=384 class=link target=blank>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/fotoreportaz.php?id=677 class=link>Fotoreportaż Karoliny Makulskiej</a><br>- <a href=http://www.legia.ne
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3:1 (2:0) Edson (11. min.), Glik (37. min. - sam.), Chinyama (55. min.) - Krzycki (85. min.) Żółte kartki: Radović (Legia) oraz Krzycki i Michniewicz (Piast) Legia: Mucha - Szala, Astiz, Choto, Wawrzyniak - Radović (77' Rocki), Roger, Iwański, Borysiuk (42' Giza), Edson - Chinyama (55' Arruaberrena) Piast: Kasprzik - Nowak, Banaś, Glik, Michniewicz - Kaszowski, Szczyrba (60' Prędota), Krzycki, Muszalik, Radzewicz (75' Chylaszek) - Koczon