Legioniści trenowali w Trnawie

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

30-07-2018 / 20:09

(akt. 12-12-2018 / 18:28)

Piłkarze Legii Warszawa w poniedziałek dotarli na Słowację, gdzie we wtorek zmierzą się w rewanżowym spotkaniu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów ze Spartakiem Trnawa. "Wojskowi" mieli również okazję trenować na City Arenie.

Zdjęcia z treningu (fot. Damian Kujawa)

Stadion Spartaka, noszący imię Antona Malatinskiego, legendarnego trenera trnawskich piłkarzy, jest usytuowany nietypowo. Obiekt jest połączony z centrum handlowym, a z jednej ze stron otoczono go murem obronym przypominającym ten, jaki widoczny jest wokół Starego Miasta w Warszawie. Wszystko to tworzy najnowocześniejszy stadion na Słowacji, który w sumie pomieścić może prawie 20 tysięcy widzów.


Legioniści rozpoczęli trening na obiekcie w Trnawie po konferencji prasowej z udziałem trenera Deana Klafuricia, a także Kaspera Hamalainena. Warszawiacy początkowo truchtali wokół boiska i rozciągali się pod okiem Kresimira Sosa. Na murawie pojawili się wszyscy, którzy znaleźli się w kadrze na konfrontację z mistrzami Słowacji.


Trening mistrzów Polski oglądały władze stołecznego klubu na czele z prezesem Dariuszem Mioduskim i wiceprezesami Jarosławem Jankowskim Łukaszem Sekułą. Po 15 minutach zajęcia zostały zamknięte dla mediów.


Spotkanie Spartaka z Legią rozpocznie się we wtorek o godzinie 20:30. Relacja tekstowa na Legia.Net. Transmisja w TVP1, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Szu
  • 0 / 0
Niestety widać uśmieszki na twarzy, a powinna być sportowa złość i chęć pozamiatania Słowaków w rewanżu. Serce chciałoby wynik 1:3, ale rozum podpowiada że będzie 1:1