News: Cafu dziś ma zjawić się w Warszawie, oczekiwany też obrońca

Ligowa porażka Saint Patrick's

Źródło: 90minut.pl

06.07.2014 14:47

(akt. 21.12.2018 15:20)

Saint Patrick's Athletic przegrał w meczu 18. kolejki irlandzkiej Premier Division na Tallaght Stadium z Shamrock Rovers 1:2. To właśnie na obiekcie swojego dzisiejszego rywala goście zmierzą się 23 lipca o godz. 20:45 z Legią Warszawa w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Saint Patrick's spadł na czwarte miejsce w tabeli i po 19 meczach ma 36 punktów. Pierwsze spotkanie eliminacyjne zostanie rozegrane 16 lipca o godz. 20:45 w Warszawie.

Shamrock Rovers - Saint Patrick's Athletic 2:1 (1:1)
Bramki: Dean Kelly (2 min.), Gary McCabe (54 min.) - Christy Fagan (11 min.)

St Patrick's:
Brendan Clarke - Conor McCormack, Kenny Browne, Derek Foran, Ian Bermingham - Conan Byrne, Keith Fahey, James Chambers (68' Mark Quigley), Killian Brennan, Chris Forrester (74' Greg Bolger) - Christy Fagan (90' Daryl Kavanagh).

Żółte kartki: Rob Cornwall, Dean Kelly, Ronan Finn - Conor McCormack, Derek Foran.

Czerwone kartki: Stephen McPhail (60. minuta, Shamrock, za uderzenie przeciwnika) - Keith Fahey (76. minuta, St Patrick's, za odepchnięcie przeciwnika)