News: Pierwsze gole Kante i Carlitosa

Pierwsze gole Kante i Carlitosa

17.07.2018 21:35

(akt. 02.12.2018 11:24)

W spotkaniu z Cork City przy Łazienkowskiej, Jose Kante zdobył pierwszą bramkę w barwach Legii Warszawa. Napastnik, który trafił do stołecznego klubu po wygaśnięciu kontraktu z Wisłą Płock, pokonał bramkarza irlandzkiej drużyny w 28. minucie po dograniu Cafu. Kante do zdobycia debiutanckiego trafienia w barwach mistrzów Polski potrzebował trzech meczów.

Jeszcze szybciej pierwszego gola dla Legii strzelił Carlitos, któremu wystarczyły dwa spotkania. Król strzelców Ekstraklasy w 89. minucie pokonał Petera Cherrie wykorzystując zagranie Miroslava Radovicia i ustalając wynik spotkania na 3:0.