Pierwsze gole Kante i Carlitosa

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

17-07-2018 / 21:35

(akt. 02-12-2018 / 11:24)

W spotkaniu z Cork City przy Łazienkowskiej, Jose Kante zdobył pierwszą bramkę w barwach Legii Warszawa. Napastnik, który trafił do stołecznego klubu po wygaśnięciu kontraktu z Wisłą Płock, pokonał bramkarza irlandzkiej drużyny w 28. minucie po dograniu Cafu. Kante do zdobycia debiutanckiego trafienia w barwach mistrzów Polski potrzebował trzech meczów.

Jeszcze szybciej pierwszego gola dla Legii strzelił Carlitos, któremu wystarczyły dwa spotkania. Król strzelców Ekstraklasy w 89. minucie pokonał Petera Cherrie wykorzystując zagranie Miroslava Radovicia i ustalając wynik spotkania na 3:0. 

Komentarze (5)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał dywizji
  • 0 / 0
Kolego to będzie nie tyle lepszy tylko atomowy atak Legii.Wystarczy poobserwować sposób poruszania się po boisku o technice nie wspomnę , bo to każdy wczoraj widział .Nadrobi zaległości treningowe i będzie dobrze .Weszło to ma sztamę chyba z Bogusiem ,żeby jebać w Legię jak w bęben ,Wiadomo moecz był słaby, ale patrząc z inne strony nasza ekipa grała na trzecim biegu .Co do systemu 3 5 2 to również twierdzę ,że to nie system dla nas .Przy 4 4 2 było ok ,zawodnicy wiedzieli jak mają biegać
Generał brygady
  • 1 / 0
Nono ładnie to wyglądało
~diezzmann
  • 0 / 0
Tak po prawdzie to Carlos (L)opez swoją 1 bramkę zanotował w pierwszym swoim oficjalnym debiutanckim spotkaniu z urwa świnią(więc wystarcz ył mu do tego tylko 1 mecz),ale ta urwa złotek Mu tej bramki nie uznała.
~Frontew
  • 3 / 0
Dam kontrowersyjna opinie.Kante i Carlitos moga byc lepszym duetem napastnikow niz niko i prijo.
Podporucznik
  • 3 / 0
Doatał piłkę , nie przestrzelił. Brawo, Brawo. Ogólnie pierwsza połowa na plus ;)