Erik Exposito
fot. Marcin Szymczyk

Plotki transferowe: Legia chce Exposito

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: weszlo.com

14.05.2024 22:05

(akt. 14.05.2024 22:14)

Według Weszło, Legia Warszawa interesuje się zawodnikiem Śląska Wrocław, 27-letnim Erikiem Exposito, który jest napastnikiem numer jeden na liście życzeń dyrektora sportowego stołecznego klubu, Jacka Zielińskiego.

Legia Warszawa latem żegna się z Josue i kilkoma innymi zawodnikami, co sprawi, że w jej budżecie płacowym zwolni się ok. milion euro. Z tego co słyszymy pensję Portugalczyka, który zarabiał przy Łazienkowskiej 3 ok. 600 tysięcy euro, miałby przejąć właśnie napastnik Śląska Wrocław. Jego zarobki miałyby być nawet wyższe, co sprawiłoby, że Legia mogłaby rywalizować z zagranicznymi klubami, które kuszą autora osiemnastu bramek w obecnym sezonie – czytamy na weszlo.com.

Według wspomnianego źródła, jedną z opcji zastępczych – w przypadku, gdyby nie udało się sięgnąć po przyszłego króla strzelców Ekstraklasy – jest Bruno Duarte (za goal.pl). Trzecim zawodnikiem na tę pozycję, którego rozważa Legia Warszawa, jest Killian Corredor, o którym informowały Meczyki.pl.

Polecamy

Komentarze (205)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.