Dusan Kerkez

Trener FK Cukaricki: W pierwszej połowie graliśmy ze zbyt dużym respektem dla Legii

Źródło: fkcukaricki.com

16.01.2023 08:00

(akt. 16.01.2023 02:01)

W drugim, niedzielnym sparingu Legia zwyciężyła 3:2 FK Cukaricki. Dla "Wojskowych" była to ostatnia gra kontrolna na zgrupowaniu w Turcji. Głos na temat spotkania zabrał trener klubu z Serbii, Dusan Kerkez.

Graliśmy przeciwko znakomitej Legii, ale ze zbyt dużym respektem w pierwszej połowie. Widać to było w pojedynkach, w które nie wchodziliśmy na sto procent, przez co łatwo traciliśmy bramki. Nie jestem zadowolony z wyniku, nie lubię przegrywać, niezależnie od nazwy rywala, lecz pojawiło się też wiele dobrych rzeczy, zwłaszcza reakcja w drugiej odsłonie – mówił 46-latek.