Trybunał Arbitrażowy CAS odrzuca wniosek Legii

Igor Kośliński

Źródło: 90minut.pl

29-04-2015 / 16:03

(akt. 21-12-2018 / 22:33)

Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) w Lozannie odrzucił wniosek Legii Warszawa w sprawie anulowania decyzji UEFA, która dotyczyła walkoweru w meczu Celtic - Legia w eliminacjach Ligi Mistrzów oraz rekompensaty finansowej od UEFA za tę decyzję. Warszawski klub domagał się przed trybunałem CAS anulowania decyzji UEFA o walkowerze i karze dla Bartosza Bereszyńskiego oraz odszkodowania finansowego od UEFA w wysokości 1 854 385 euro.

Komentarze (27)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Do kibiców (L) i p. LEŚNEGO !
 • 0 / 0
Panowie kibice Żylety (jednostki) co notorycznie niszczą Legie , nastał czas aby powiedzieć pas ! ale co tam powie pan Leśny moje pieniądze i mój interes , może jeśli chodzi o interes jest jego ale LEGIA NASZA panie prezio jeszcze ta swawola i lizanie tyłków czarno się skończy dokładnie upadkiem jak na pierwszej konferencji prasowej z pana udziałem . Jeszcze jest szansa aby wprowadzić normalność na Legii czytaj brak kar ze strony UEFA i nie sponsorowania pasibrzuchów . Jestem przekonany gdyby finał ligi europy nie był w Warszawie to już dawno wylecielibyśmy z pucharów ! tylko cały czas jesteśmy na musiku i ten sezon będzie przełomowy , w Czarnogórze pokazano co znaczą race i co może się stać gdy trafi niespodziewanie w delikwenta . Trochę wyobraźni panowie średniowiecza racowego no i Ty prezesie bo może Ci pieniążków zabraknąć a nasza kochana Legia wyleci z hukiem z euro pucharów ! , Amica zostanie sama w walce o kolejne tytuły czy to tak trudno przewidzieć kibicu( L ) no i Ty wychowawco niejaki prezesie Leśnodorski ( niech się Kowalczyk nie martwi nie jego pieniądze ) Sumują ja jako kibic Legii wręcz fanatyk mam dość upokorzeń przez kibola a ostatnio o zgrozo klubowych działaczy '' Celtic '' żądam panie prezesie Lesnodorski normalności ! ! ! a pan jako szef powinien dawać przykład a nie pierdzielić że race nie są takie złe ano są jeszcze raz ''' Czarnogóra'' no i są zakazane przez UEFA a my tam chcemy grać że nie wspomnę o burdach , sianiu zgrozy na ulicach i dewastacji obiektów piłkarskich z tego Legia słynie . Czy teraz pan widzi że Kowalczyk jednak nie chce Legii źle ! z poważaniem jeszcze Władek
~Ziggy666
 • 0 / 0
Papugi tylko zarobiły pare euro
~Marta Ostrowska
 • 0 / 0
Oj tam oj tam. Następnym razem na pewno się uda! :) buziaczki :* :*
~olse
 • 0 / 0
100/100
~us
 • 0 / 0
W sumie to nam, kibicom wara od Legii.
TO cyrk Lesnego, jego malpy i jego pieniadze.
~ja
 • 0 / 0
Warto zauważyć, że straciliśmy tym jedym żałosnym błędem działaczy więcej pieniędzy niż poszło na wszystkie kary spowodowane wyczynami kibiców przez całą historię.
Major
 • 0 / 0
Ojojoj, wręcz więcej niż deficyt budżetowy, nawet nie nasz a USA.
ale z drugiej strony nastukaliśmy sporo pkt do rankingu których by raczej nie było gdybyśmy weszli do LM.
RichardRahl ~ coz po punktach skoro latem czeka nas przemeblowanie a gwarancji iz przyjda pilkarze lepsi od ty ktorych mamy nie ma zadnych.
Tak samo jak do tej pory nie ma sponsora stadionu.
~ja
 • 0 / 0
Bylo mieneło. Jedziemy dalej.
No i mamy konkluzje tego zalosnego i skrajnie zawstydzajacego spektaklu ktory trwa od prawie roku.
Wielcy menagerowie, prawnicy, tzw. "ludzie obyci" zostali dosc brutalnie sprowadzeni na ziemie.
Mniej lansu w mediach a wiecej pracy panowie tworzacy "Legijni" triumwirat.
Major
 • 0 / 0
To sobie popajacowaliśmy. Ręce same składają się do oklasków dla Prezesa - prawnika. Gdyby nie tatuś.....
~AFTA (L)
 • 0 / 0
Skoro w klubie zostali już sami profesjonaliści przez duże P to można spróbowac napisac odwołanie od odrzuconego odwołania...ja bym zaproponował żeby poczynił to człowiek który jest maga-maxi-turbo-profi i jak sam Master-Koral mówił włada kilkoma językami,ma 40 letnie doświadczenie w 25 firmach na najwyższych,najbardziej odpowiedzialnych stanowiskach,a z Platinim jest na Ty...i to co najważniejsze to wszystko w wieku w którym reszta wali spiryt rozcieńczany kranówą z akademika...myślę że pierwsze słowa powinny brzmiec mniej-więcej tak : Dijar Friends..! Aim Hope...
~Rotor
 • 0 / 0
Zapomniałeś o pana-prezesowej dziarze. Don Corleone na przedramieniu zawsze robi wśród biznesowych elit dobre wrażenie, świadczy o kultywowanym przez właściciela dziary poszanowaniu pracy, prawa i porządku, przejrzystości działań i skłonności do kompromisu.
~yoyogi
 • 0 / 0
Ten wyrok byl do przewidzenia, teraz z perspektywy czasu gdy juz wszyscy o tym zapomnieli wina klubu byla oczywista i nawet nie ma co dyskutowac o tym. Cale szczescie ze cweltic odpadl i nie wszedl do grupy bo to bolaloby mnie jeszcze bardziej. A tak to przynajmniej wiadomo jak gowniany to klubik rudych brytoli.
~liczyrzepka
 • 0 / 0
Spoko
Nic sie nie stalo
berg i lesny Dopiero sie ucza
~wLo
 • 0 / 0
A liczyłem na to, że nas przywrócą do LM. Wypadałoby, że w miejsce Barcy.
~er.
 • 0 / 0
Jak zwykle żydowsko-lewacki układ nas oszukał. Teraz przydałby się jakiś protest, albo może odpalenie kilku rac na najbliższym meczu co by odreagować tą wiekową niesprawiedliwość.
a maiło być zwycięstwo :(
~Qsm
 • 0 / 0
chUjEFAmwdupę.
Pułkownik
 • 0 / 0
obwód brzucha przez długość nogi i potem razy średni kurs NBP z danego dnia.
~huragan
 • 0 / 0
haha 10/10
~????
 • 0 / 0
1 854 385 euro. Jak oni to wyliczyli.
~tymo
 • 0 / 0
Bartosz Bereszyński oleleleeeeee! oleleleooollaaaaaa i tylko legia legia warszawa !!!! Dziękujemy !!!! Naród !!!!
Chorąży
 • 0 / 0
naród ? chyba wybrany..
~klotzuszek
 • 0 / 0
Bereszyński w tej sytuacji jest najmniej winny. On swoje trzy mecze zawieszenia odcierpiał, a że grupa niekompetentnych idiotów, nieznających przepisów UEFA (mimo, że ta wysyłała protokół ze zmianami regulaminowymi przed edycją Ligi Mistrzów 2014/2015) zapomniała go zgłosić do rozgrywek? To jakieś dwa kliknięcia myszką przy wysyłaniu listy do systemu UEFA.
~no to lypa
 • 0 / 0
no to lypa