Wygrali tylko hokeiści

10.01.2010 11:09

(akt. 16.12.2018 16:28)

<p>W sobotę swoje mecze rozgrywali hokeiści, siatkarze i koszykarze. Najwcześniej rozpoczęło się spotkanie na lodzie. Legioniści po pierwszej tercji remisowali w Nowym Targu z MMKS 0:0. W drugiej wyszli na prowadzenie 3:0 i wydawało się, że warszawianie wywiozą komplet punktów. Niestety w trzeciej części gry to nasi hokeiści stracili trzy gole i zarządzono dogrywkę. W niej nie padły jednak żadne bramki i o rozstrzygnięciu decydowały rzuty karne. W nich lepsi okazali się legioniści wygrywając 2:0 i cały mecz 4:3. W niedzielę już bez problemu hokejowa Legia pokonała na wyjeździe Cracovię II 11:4.</p>

Siatkarze Legii przegrali w hali przy ul. Kowieńskiej na Pradze ważny mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:3. Pierwszy set był wyrównany ale to goście wygrali go do 25:23. W drugim legioniści walczyli ale również polegli 22:25. Trzeci to już dominacja Lechii i wynik 17:25. Siatkarze po tym spotkaniu zajmują 8. miejsce w II lidze w III grupie, ale 9. Lechia traci już tylko trzy punkty do naszej drużyny.

Najpóźniej swój mecz rozpoczęli koszykarze Unibet Legii. W hali na Bemowie już sporo przed pierwszym gwizdkiem zebrał się komplet publiczności. Żywiołowy doping nie pomógł jednak legionistom, którzy przegrali z Harmattanem Gniewkowo 67:81. Po pierwszej kwarcie nasza drużyna przegrywała tylko dwoma punktami. Drugą część gry wygrali jednak ośmioma oczkami i prowadzili sześcioma punktami w meczu. Losy spotkania rozstrzygnęły się w trzeciej kwarcie, którą goście z Gniewkowa wygrali 21:8 i prowadzenia nie oddali już do ostatniego gwizdka sędziego. Po tym meczu Unibet Legia zajmuje 10. miejsce w tabeli II ligi Grupy A.