Wygrana siatkarzy, porażka koszykarzy

13.12.2009 10:07

(akt. 16.12.2018 18:47)

W sobotę swoje mecze rozegrali siatkarze i koszykarze Legii. Legioniści w meczu derbowym przy ul. Kowieńskiej nie dali większych szans AZS UW Warszawa wygrywając pewnie 3:0. W pierwszym secie do 19, a w kolejnych do 22 pokonali rywali z za miedzy. Po tym zwycięstwie siatkarze Legii z dziewiętnastoma punktami zajmują siódme miejsce w tabeli.

Koszykarze z kolei polegli w meczu wyjazdowym z MMKS Siden Toruń 69:85. Legioniści już po pierwszej kwarcie przegrywali różnicą czternastu punktów. W drugiej trochę strat zostało odrobionych, ale w trzeciej znów o czternaście oczek lepsi byli gospodarze.