Wyjazdowe mecze hokeistów i siatkarzy

31.01.2010 09:42

(akt. 16.12.2018 14:25)

Hokeiści Legii zwyciężyli w Opolu Orlika 7:3. Było to bardzo cenne zwycięstwo legionistów, które wciąż daje szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Już po pierwszej tercji "Wojskowi" prowadzili 4:1. W drugiej części mecz przewaga powiększyła się do 6:2. W ostatniej tercji legioniści już tylko kontrolowali przebieg wydarzeń na tafli.
Niestety porażki 1:3 w wyjazdowym meczu w Ostrołęce doznali siatkarze, którzy nie sprostali liderującemu w tabeli Pekpolowi. Pierwszego seta legioniści przegrali 19:25. Jednak w drugim potrafili pokazać się z jak najlepszej strony i zwyciężyć 25:20. Niestety kolejne dwa sety to popis gry gospodarzy i i przegrane do 19.