Wypożyczeni: Bramki Araka

Łukasz Sawczuk

26.01.2015 15:20

(akt. 21.12.2018 15:18)

Przygotowania do wznowienia rozgrywek ruszyły pełną parą. Nasi zawodnicy chcą pokazać się z jak najlepszej strony. Pewny pierwszy skład zwłaszcza w zespołach drugiej i trzeciej klasy rozgrywkowej jest przecież w ich rozwoju niezbędny.

Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów) – Może mieć spore problemy z regularną grą w Bełchatowie. W ostatnim tygodniu zaliczył pierwsze 45 minut sparingowego spotkania z GKS-em Katowice. Zespół z T-Mobile Ekstraklasy wygrał 4-1 – Piech jednak bramki nie zdobył.

Kamil Mazek (Ruch Chorzów) – Na murawie pojawił się od początku drugiej części meczu z Rozwojem Katowice. Zaprezentował się naprawdę przyzwoicie. Bez wątpienia dostanie szanse w zbliżających się oficjalnych meczach chorzowskiego zespołu.

Michał Kopczyński (Wigry Suwałki) – W towarzyskim spotkaniu Wigry Suwałki wygrały 4-0 z trzecią drużyną drugiej ligi litewskiej Utenisem Utena. Michał Kopczyński pojawił się na boisku od pierwszej do 30 minuty meczu oraz od 60 do końca. Tym razem bramki zdobywali jednak inni.

Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) – Rozegrał całą pierwszą połowę wygranego spotkania w stosunku 3-1 z Legionovią Legionowo.

Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – Podobnie jak Cichocki zagrał w pierwszej części meczu.

Patryk Mikita (Dolcan Ząbki) – W przeciwieństwie do kolegów z Legii zagrał drugie 45 minut meczu z Legionovią. Tym razem bramki jednak nie zdobył.

Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec) – Rozegrał pierwsze 45 minut przegranego spotkania z GKS-em Tychy. Zespół z Sosnowca lepiej zaprezentował się w kolejnym sparingu. Zagłębie wygrało 1-0 z Rozwojem Katowice, a Konrad Budek rozegrał cały – naprawdę dobry – mecz.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) – Z GKS-em Tychy zdobył (w 34. minucie) jedyną bramkę dla swojego zespołu. Podobnie było w meczu z Rozwojem Katowice. Z tym że akurat tam trafienie Araka dało Zagłębiu zwycięstwo. W obu spotkaniach nasz zawodnik rozegrał po 45 minut.

Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – Testowany w Chrobrym zawodnik (poprzednio Pogoń Siedlce) rozegrał całe spotkanie z Jagiellonią Białystok (porażka 1-3) oraz pierwszą połowę meczu z Zagłębiem Lubin (0-1).

Sebastian Szerszeń (Nadwiślan Góra) – Otrzymał szansę zaprezentowania swoich możliwości w 12. zespole II ligi. W swoim pierwszym spotkaniu zremisowanym 2-2 z Pniówkiem Pawłowice Śląskie rozegrał 60 minut.

Jan Grzesik (Raków Częstochowa) – Testowany w Rakowie prawy obrońca rozegrał pierwsze 45 minut w zwycięskim sparingu z Odrą Opole (4-1).

Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – Wyszedł w pierwszym składzie przegranego spotkania 1-3 z Dolcanem Ząbki.

Mikołaj Smyłek (Legionovia Legionowo) – Podobnie jak Kamil Dankowski na murawie meczu z Dolcanem pojawił się od pierwszych minut.

Kamil Kurowski (Sandecja Nowy Sącz) – Rozegrał drugie 45 minut przegranego 0-5 spotkania z Siarką Tarnobrzeg.