Wypożyczeni: Przeciętne występy legionistów

11.10.2010 16:50

(akt. 15.12.2018 11:02)

Bałtyk Gdynia powrócił na pozycję wicelidera II Ligi zachodniej po zwycięstwie 2:1 nad Nielbą Wągrowiec z <strong>Wojciechem Trochimem</strong> w składzie. W tej samej klasie rozgrywkowej, Zawisza Bydgoszcz bez <strong>Piotra Wasikowskiego</strong> zremisował tylko 0:0 z z Polonią Słubice. Złotego gola dla ŁKS-u strzelił w 76. minucie <strong>Marcin Smoliński</strong>, były legionista. Z Pogonią Szczecin zremisowało 0:0 GKP Gorzów Wielkopolski.

Adam Banasiak (GKP Gorzów) - Zagrał przez 87 minut, zastąpił go Michał Ilków-Gołąb.

Radosław Mikołajczak (GKP Gorzów) - Rozegrał całe spotkanie, kilka razy dosrodkowywał

Maciej Górski (GKP Gorzów) - Nie pojawił się w kadrze meczowej.

Kuba Kosecki (ŁKS) - Podobnie jak Górski nie zagrał przeciwko Górnikowi.

Piotr Wasikowski (Zawisza) - Tradycyjnie nie znalazł uznania w oczach swojego trenera

Wojciech Trochim (Bałtyk) - Grał przez 81 minut po czym został zmieniony przez Granosika.