Zwycięstwa siatkarzy i koszykarzy, porażka hokeistów

06.12.2009 16:27

(akt. 16.12.2018 19:35)

Siatkarze Legii wygrali przy ul. Kowieńskiej z KKS Kozienice 3:0. Kolejno w setach do 18, 23 i 20 nie pozostawili złudzeń rywalom. Legioniści znajdują się na ósmej pozycji w tabeli z 13 punktami na koncie.

Również koszykarze Legii odnieśli zwycięstwo w pojedynku z Żyrardowianką Żyrardów 89:72. "Wojskowi" wyrobili sobie przewagę punktową w pierwszej kwarcie wygranej 28:16. Prowadzenia nie oddali już do końca spotkania.

Hokeiści Legii ulegli HC GKS Katowice 1:2. Wynik mało hokejowy. Pierwsze dwie tercje legioniści przegrali 0:1. Wygrali dopiero trzecią część ale tylko jednym trafieniem i mecz zakończył się ostatecznie jednobramkową porażką.