Zwycięstwo hokeistów

Jakub Grzeszkowski

23.01.2010 21:13

(akt. 16.12.2018 15:05)

W rozegranym dziś spotkaniu I ligi hokeja, zawodnicy warszawskiej Legii pewnie wygrali  z zespołem SMS I Sosnowiec 4:0. Legioniści wyszli na prowadzenie w 5. minucie meczu po strzale Stajaka. W przeciągu paru minut na listę strzelców wpisali się jeszcze Grzesik i Bapierszcz. Na pierwszą przerwę „Wojskowi” schodzili więc z przewagą trzech goli. W drugiej tercji obraz gry się nie zmienił. Częściej przy krążku byli zawodnicy Legii. Dwanaście minut po rozpoczęciu drugiej części gry wynik podwyższył Stajak. W trzeciej tercji gracze z Sosnowca starali się aby zmniejszyć przewagę, ale dobrze w bramce spisywał się Strąk.

Już jutro kolejnym przeciwnikiem „Wojskowych” będzie zespół katowickiego GKS-u. Początek meczu zaplanowany jest na 13.30.

Siatkarze Legii przegrali w hali przy ul. Kowieńskiej 1:3 z Ósemką Siedlce. Legioniści wygrali pierwszego seta, ale w kolejnych trzech musieli uznać wyższość rywali.

Koszykarze doznali porażki, krórą można nazwać pogromem. Legioniści ulegli na wyjeździe ŻTS Nowy Dwór Gdański 47:92.