Plotki transferowe: Legia zainteresowana Jastrzembskim

Maciej Ziółkowski

Źródło: transfermarkt.de

07-01-2022 / 19:07

(akt. 07-01-2022 / 19:24)

Dennis Jastrzembski z Herthy Berlin znalazł się w kręgu zainteresowań trzech klubów z ekstraklasy, w tym Legii Warszawa – informuje serwis transfermarkt.de.

fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Jastrzembski jesienią rozegrał 10 meczów (8 w Bundeslidze, 2 w Pucharze Niemiec), miał 1 asystę. Przeważnie grał na lewym skrzydle. Jego kontrakt z niemieckim zespołem wygasa w czerwcu 2022 roku i – według serwisu transfermarkt.de – nie zostanie przedłużony.

Jednym z klubów zainteresowanych 21-latkiem jest m.in. Legia Warszawa (także Raków i Śląsk), która w czwartek (6.01) przeprowadziła pierwszy transfer – sprowadziła Patryka Sokołowskiego. Legioniści chcieli go sprowadzić już w poprzednim zimowym oknie transferowym, wypożyczyć, ale wtedy piłkarz nie był zainteresowany. Zakładając, że Legia pozostanie przy grze trójką środkowych obrońców, zawodnik ewentualnie byłby rozpatrywany jako wahadłowy. Ważnym elementem jest to, iż ma polski paszport, zagrał jedno spotkanie w reprezentacji U-21, w niższych kategoriach wiekowych grając dla Niemiec. 

Relacje z przygotowań Legii do rundy wiosennej - informacje, foto i wideo

Komentarze (168)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Male duszne pomieszczenia...no to maja saune ;) dwa w jednym.;)
Generał
 • 0 / 0
Hertha przegrała a Jastrzębski załapał się tylko na ławę.
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Do odbudowy jak znalazł. Z takimi liczbami to do Termaliki najwyżej.
Generał broni
 • 2 / 0
Warto przyjrzeć się temu zawodnikowi.
Generał
 • 1 / 2
Dziś gra Hertha ciekawe czy Jastrzembski dostanie szansę gry.
Generał dywizji
 • 2 / 0
Może by tsk Puchacza wziąć do nas. Na nasza ligę jak znalazł.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Ale co na naszą ligę? Bieganie jak jeździec bez głowy i prokurowanie co 3 bramki straconej? Przecież ta parówa słaba strasznie co zresztą pokazuje
Generał dywizji
 • 0 / 0
Ale w naszej lidze to nie trzeba aż tak się angażować mamy ligę jaką mamy a Puchacz wzmocniłby nasz skład.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
A jakie to ważne znaczenie ma tu jego polski paszport, panie redaktorze?
Porucznik
 • 1 / 2
to znaczy, że jest patriotą
Generał broni
 • 0 / 2
Tak jest Gzil! A "kto nie pojmie tego w lot, ten jest kiepski patryjot!"
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Poza tym czasy są takie iż bardzo wygodnie jest mieć kilkanascie różnych paszportów. Niesamowite możliwości kuglowania
Mógłby robić za młodzieżowca.
Pod warunkiem, że wygrałby rywalizację z naszą wybitnie uzdolnioną młodzieżą.
Niespodzianek ciąg dalszy


Emreli złożył oficjalnie wniosek o rozwiązanie umowy z Legią co to oznacza ?
Że Dinamo Zagrzeb może podpisać umowę z nim całkowicie za darmo nie płacąc Legii ani 1zł.

Są 2 opcje ale on jest totalnym durniem i nie wie że , będzie musiał zapłacić odszkodowanie i to na pewno przewyższające jego karierę w Legii czy dalszej w Zagrzebiu. Albo w umowie kontraktu w Legii jest coś o czym nie wiemy.
Generał broni
 • 0 / 0
Złożyć mógł ale nie oznacza to zerwania umowy z Legią. A jeśli okażę się że nie ma do tego podstaw to jest w czarnej du....pie. A wszystkie znaki na niebie na to wskazują. Przed wylotem nie złożył pisma a nawet więcej powiedział trenerowi że wróci.. Po wylocie rozmawia z inni klubami a ponoć Legia nie dała mu pozwolenia. Zainteresowane klubu muszą same ofertę Legii przedstawić. Może go to kosztować rok bez grania.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Mahir jest bardzo pewny swojej racji.
Inaczej by nie postąpił tak radykalnie.
Albo namieszali mu mocno w głowie prawnicy albo faktycznie jest coś na rzeczy ( np. w kontrakcie), że czuje się tak pewnie.
Marszałek Polski
 • 4 / 3
Dinamo może go wziąć za darmo jak oficjalnie byłoby rozwiązanie kontraktu z winy klubu. To że zawodnik sobie złożył coś to jeszcze nie znaczy że kontrakt nieaktualny.
Gorzej dla zawodnika jak za pół roku się okaże że nie ma rozwiązania kontraktu. Wtedy ma gigantyczne odszkodowanie + gdyby w tym czasie Dinamo go zatrudniło to i Dinamo na pewno miałoby z tego powodu jakieś problemy (nieuprawniony zawodnik).
Także Emreli może się zdziwić
No właśnie jest inaczej niż mówisz.
Dinamo Zagrzeb najprawdopodobnie odbyło rozmowę z Mahirem i przedstawiła swoje warunki i są gotowi z nim podpisać kontrakt ponieważ sam piłkarz twierdzi że za chwilę będzie wolnym zawodnikiem dlatego Dinamo nie musi wcale rozmawiać z Legią. Teraz zależy od samego Mahira i w jaki sposób dogada się z Legią. Może iść w zaparte podpisać kontrakt z Dinamem i wtedy będzie się toczyła walka Legii w sądzie o to że Mahir mając kontrakt ważny z Legią podpisał z innym klubem. To jest abusrdalne bo on wtedy będzie skazany na wypłatę odszkodowania które będzie bardzo wysokie. Ale mówię może mieć jakiegoś Asa w rękawie bo nie znamy jego umowy z Legią
Zegarze
Własnie nie do końca jeśli Mahir już złożył papiery o rozwiązanie kontraktu nie musi czekać i może podpisać z innym klubem tak było w przypadku Leao.
Generał broni
 • 2 / 0
Nie pewny a figo fago udaje... Pomyśl co by się działo jakby każdy zawodnik z byle powodu zrywał kontrakt a ja uważam iż nie został aż tak pobity. Na fotkach swoich bawi się , skacze i ma wywalone. Więc może się bardzo zdziwić jak go udupią...
Generał broni
 • 1 / 0
Co ty za głupoty wypisujesz?
Choć czytam że opinie są różne jedni że może inni że nie może tak o sobie iść do innego klubu nie otrzymując certyfikatu .
W każdym razie Dinamo nie zamierza płacić za niego Legii a więc pozdro. On chyba będzie do końca grał o swoje.
cobus to jak Leao mógł sobie podpisać kontrakt z Milanem mając kontrakt z Sportingiem. Przecież on przeszedł do Milanu co prawda po roku czy 2 zapłacił odszkodowanie te 16mln euro
Generał broni
 • 1 / 0
Legia nie wyda mu właśnie certyfikatu.... i guzik...Misi odpowiednia komórka rozwiązać umowę z nami na co nie ma szans.
Generał broni
 • 0 / 0
Tam sprawa nie wyglądała tak jak piszesz... Nie chce mi się opisywać całej sytuacji......
Możliwe, w każdym razie chorwacka strona pisze że Dinamo jest zainteresowane Emrelim ale na zasadzie wolnego zawodnika nie płacąc za niego.
Dinamo działa w złej wierze, jeżeli dąży do pozyskania zawodnika bez porozumienia z Legią, więdząc, że między zawodnikiem a klubem jest spór prawny.
Generał broni
 • 1 / 1
Tak to prawda :) Najlepiej byłoby aby się dogadali i odszedł na normalnych warunkach...
No tak tylko że, jesli Emreli zasugerował że jest pewny że rozwiąże kontrakt z Legią to Dinamo nie ma powodu rozmawiać z Legią. Dla kogo jak dla kogo ale dla Dinama 3mln euro to jak splunąć .
NIE MA SZANS, żeby UEFA klepnęła taki precedens 0%. Reperkusje mogły by być koszmarne dla wielkich. NIE to się nie stanie. Już widze jak Topwi gracze zostają napadnięci w osrodkach treningowych, no nie nie dajmy sie zwariować nikt tego nie klepnie 0 szans.
Czuję się dużo spokojniej wiedząc, że mamy na forum tylu prawników. ;)
Chłopaki mam nadzieję, że pomożecie jakby co… ;)
No my mamy prezesa top prawnika, więc na pewno będzie miał okazję się ze swoim zespołem wykazać w tej sprawie.
Kapitan
 • 2 / 0
A jaka krajowa federacja uprawni do gry zawodnika z ważnym kontraktem z innym klubem?To,że złożył wniosek nie oznacza,że kontrakt się automatycznie rozwiązuje
Generał
 • 1 / 0
Legio1992.To ,że złożył wniosek na dzień dzisiejszy nic nie oznacza bo powstał spór prawny który pewnie rozstrzygnie UEFA.Gdyby każdy piłkarz składał taki wniosek z różnych zresztą powodów to byłby totalny burdel i kontrakty byłyby niepotrzebne.Inna sprawa,że Legia ma zasrana opinie we władzach piłkarskich i dostaje ciągle kary za zachowanie tych pseudokibiców. Bandycka napasc na piłkarzy nam nie pomoże.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Gdyby tak bylo to każdy piłkarz zrywałby sobie umowę i podpisywał z kim chce. Dopóki nie ma oficjalnie to nikt go nie podpisze
Jeśli zostaniemy przy grze trójka obrońców nasze szanse na spadek wzrosną o kilkanaście procent! Przecież my nie umiemy i nie mamy odpowiednich wykonawców do tego systemu!
Generał dywizji
 • 0 / 0
Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Tak naprawdę to czy zagramy 3 czy 4 obrońcami będzie zależało od dostępnego materiału piłkarskiego.
Już dziś Vuko nie ma do dyspozycji Johanssona, Ribeiro i Mladenovića - czyli boków obrony. Nam generalnie brakuje zgrania w tej kwestii. Sezonu w systemie 4-2-3-1. W dobrze zgranymi i współpracującymi ze sobą bocznymi obrońcami i pomocnikami.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Pewnie tak zaczniemy rundę.
Jak będzie słabo, to nastąpi zmiana systemu.
Jednak poczekajmy.Juz podczas obozu/sparingów może wyjść, że to nie działa.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Dlatego trzeba trzymać kciuki za transfery Wszołka i/lub Sorescu.
Jak z Berlina to brać od razu tam wszystko jest a teraz nam będzie potrzebne tu w stolicy
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Wszolek i Puchacz też tam są ( jeszcze).
Obaj wzmacniają się grzejąc trybuny:)
Generał
 • 0 / 0
Puchacz idzie do Turcji.
Generał dywizji
 • 6 / 2
Jestem za z wielu powodów.
Jastrzębski to dobry technicznie i szybki zawodnik, który gra dynamicznie, jest mobilny.
Chłop ma 20 lat.
W tym sezonie znalazł się w kadrze Herthy Berlin. Wyszedł 8 razy na murawę gromadząc 220 minut gry w różnym przedziale czasowym. Analogicznie tak dobry zawodnik jak Paweł Wszołek nie zagrał w Berlinie nic. Krzysztof Piątek zagrał w 9 spotkaniach, strzelił jedną bramkę, zanotował asystę i spędził 345 minut.
Jastrzebski to młodziezowy Mistrz Niemiec.
W kadrze BSC U19 zagrał 47 spotkań, strzelił 12 bramek, zanotował 23 asysty.
Marszałek Polski
 • 1 / 3
racja, młody pozamiatał by tą lige
Generał dywizji
 • 6 / 0
Nie wiem czy by pozamiatał. Wiem natomiast, że piłkarze z III ligi hiszpańskiej zostają u nas gwiazdami pokazując zupełnie inne wyszkolenie i mentalność.
Tylko właśnie czemu miałby zostawić Herthę dla Ekstraklasy? W tym wieku? Przecież większość ekstraklasowiczów właśnie marzy, żeby być w takim miejscu?
Generał dywizji
 • 0 / 0
To jest pytanie za stówę.
Może Nawrocki zna odpowiedź?
Generał
 • 0 / 0
Hertha trenowana jest przez Turka którego wybory są delikatnie mówiąc dziwne.Jastrzembski dostawał mało szans i zwykle wchodził na ostatnie 15-20 min.Mysle,że jeśli ma odejść z Berlina to będzie miał oferty i z pierwszej i z drugiej Bundesligi.Nie wiem czy gra w Legii będzie dla niego atrakcyjna.Czas pokaże ale dużych szans chyba nie mamy.
Generał
 • 0 / 0
Nawrocki jest ciągle wypożyczony. Mamy opcję na wykup ale czy mamy na niego pieniądze.To się może jeszcze różnie skończyć.
Podporucznik
 • 2 / 4
Po co kolejny transfer? Przecież w Legii jest młody, niezwykle utalentowany obrońca, wahadłowy, bramkostrzelny Mateusz Hołownia. Trzy w jednym. Nikt więcej nie potrzebny.
i do tego krasomówca :)
Podporucznik
 • 2 / 4
I ma wielu zakochanych fanów na tym forum... To musi być szczęśliwy człowiek
Generał dywizji
 • 1 / 0
Nie obwiniałbym za wszystko Hołowni. Raz, że graliśmy szalenie dziurawym systemem 3 obrońców, których nie wspierał nikt z linii pomocy. Buble walił Mladenović itp. Zero asekuracji.
Hołownia to dobry chłopak, ale na system 4 obrońców. Do tego przed nim powinien grać dobry pomocnik zgrany z obrońcą. W Legii nie było nawet czasu na takie zgranie.
A przy tym wszyscy w formie zbliżonej do cyrku niż futbolu. Zostawiłbym go w Legii.
a kto go obwinia? Przecież powyżej padły same komplementy w jego kierunku.
Podporucznik
 • 1 / 1
Zostawiłbyś go w Legii? Jaką funkcję mu powierzyć? Chyba piłkarza to już nie?
Hołownia w pierwszym składzie jest właśnie doskonałym podkreśleniem w jakim miejscu jest nasza drużyna to samo tyczy się Mateusza W- i chciałbym się mylić, ale niestety o ich klasie mówi miejsce w tabeli i jakość naszej gry w obronie. Prawie gwiazda Górnika i prawie pierwszy skład w Śląsku i Wiśle no nie widzę, żeby się jakoś wielce rozwinęli od tamtego czasu.
Podporucznik
 • 2 / 1
Sytuacja jest taka, że mając do wyboru Raków albo Legię, wybierze pewno Raków.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Poczekamy zobaczymy.
Marszałek Polski
 • 0 / 2
Chyba po to Tomczyka z Rakowa ściągneliśmy, aby nie przegrywać z nimi rywalizacji o młodych zdolnych ;)
Generał dywizji
 • 0 / 0
Ale chyba go nie ściągnęliśmy,.tylko przygarnęliśmy,.bo go wywalili.
Sytuacja Herthy przypomina trochę to co się dzieje u Nas. Kompletny bałagan i chaos organizacyjny. Mnóstwo przepłaconych zawodników. Próbują nad tym zapanować i pozbywają się części graczy nawet na wypożyczenie z opcją transferu definitywnego (vide Piątek). Jeśli Jastrzembski jest faktycznie "do wyjęcia" to trzeba go brać. U Nas na pewno poprawi jakość gry na skrzydle/wahadle. Hertha pewnie będzie za niego chciała pieniądze, żeby go puścić już teraz.
Trochę tak, tylko tam zdaje się właściciel to GRUBA ryba i on będzie dokładał do pieca, aż Monachium nie dogonią. Co oczywiście może nie nastąpić, ale tak czy siak powiedzmy ich stać.
Ale my nie mamy przepłaconych zawodników, bo u nas właściciel groszem nie śmierdzi. Od dawna ściąga darmowe "okazje". Co do Jastrzembskiego zdecydowanej oceny nie mam. Z uwagi na wiek i lewą nogę chyba warto spróbować?
Oj wydaje mi sie, że mimo wszystko przepłacone (patrz miejsce w tabeli). Kastrati, Charatin nie musieli odchodzić cos tam musieliśmy mimo wszystko rzucić. My ciągle mamy większe możliwości w budżecie płacowym niż miszcz mocarnych Wegier napedzanych galaktycznym wegierskim kapitałem. Już to kiedyś pokazywałem, nawet Dinamo nie ma wiekszych możliwości. Tak maja przychody z transferów, ale nie używają ich w ten sposób, a przychody bez LM maja mikre. Tak zdarza im się płacić dwóm trzem na poziomie 1mln, ale całkowity budżet rocznych płac nie jest wyższy od naszego. Raz słaba frekfencja, dwa mikro wypłaty z ligi i TV. To nie jest klub, który przyciąga normalny kapitał. My naprawdę mamy bardzo konkurencyjny budżet na płace z lig ponad top6 to jest może 10 do 15 klubów, które nas mocno przewyższają reszta jest w naszym zasięgu. Oczywiście ciągle nie mamy budżetu transferowego, ale to problem wynikający z braku umiejętności obrotu aktywami. Miodzisław wyprzedał srebra a zastawę uzupełniał tandetą z Ikei, a sami znowu nic nie wytwarzamy i tak się kulamy. Znowu jesteśmy w okolicach 2011 roku no może jest lepiej bo mimo wszystko LTC daje jakieś nadzieje i jednak stadion już dość hula.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Klub powinno być stać na takich zawodników, aby mieścili się w ramach wypracowanego budżetu, którego składowe to:
- pieniądze z transferów, pieniądze od sponsorów, pieniądze z tytułu praw tv, pieniądze z tytułu premii sportowych, wpływy od kibiców (dzień meczowy, bilet, marketing).
Tak powinien działać klub a nie liczyć na pieniądze od właścicieli. To nie Arabia Saudyjska czy inna Rosja.
~adam90
 • 0 / 0
No tak ,ale Piątek miałby na lata w Berlinie. Poza tym Berlin ma znacznie większe pieniadze a zobacz są na podobnym miejscu. Ale jacy tam piłkarze przychodza...To jest taka różnica
@Szczypafko
„…aż Monachium nie dogonią”.
Chyba TSV 1860 ;););)
Nie Radku transfery nie powinny stanowić budżetu płacowego. Budżet płac musisz opierać na czymś pewnym, transfery tym nie są, już zakładanie awansu do grup pucharów jest słabe. Przy dwó/trzyletnich kontraktach nie możesz się opierać na "potencjalnych" przychodach.
Invictus777 oczywiście ale TSV to nie muszą bo to zdaje się 3 liga, a z tego co słyszałem Hertha ma ambicje, no u nich jedyną wielką ambicją może być dogonienie Bayernu no przecież nie Schalke 04 -oj to też jest spektakularna historia spuścić taki klub no duża rzecz oby Darek tego nie przebijał.
Oczywiście była to ironia z mojej strony. Póki co z dużej chmury mamy nikły deszcz, a Hertha jest raczej na drodze zbliżania się do TSV a nie Bayernu.
Tam nie ma Informacji że Legia się nim interesuje. Jedyną informacja i to jakas z d**y to z forum transkmarkt . Dziwne że tak wszystkie pismaki poszły w to info od tego jednego pseudo informatora.
Legia go obserwowała latem jak i inne kluby z Polski ale nic poza tym. Także ten artykuł można wsadzić tam gdzie te ostatnie z kovalem, i tym z Azerbejdżanu
Generał dywizji
 • 2 / 3
Jastrzębski to dobry technicznie i szybki pomocnik lub napastnik. Z pewnością lepszy od Skibickiego. Niestety. Jesteśmy taka liga, że przychodzi dwudziestolatek Nawrocki i czapka nakrywa Wieteske i Jedze. U nas gwiazdami są Hiszpanie z 3 ligi. Astiz został czołowym obrońca. Carlitos super strzelcem. To i Jastrzębski sobie poradzi.
Podporucznik
 • 3 / 3
Chopie 1 na 1 to ja co nie grałem 4 lata to bym to ogarnął , szczerze nie rozumie jak można grać w piłkę i nie umieć w wieku 20 lat wziasc gościa na szybkość. Tylko tyle. Więc od Skibickiego to i ja bym był lepszy.
Podporucznik
 • 3 / 0
Oczywiście 5 czy 6 tygodni kondycję trzeba by zrobić
Podporucznik
 • 0 / 1
Wszystko to śmiesznie brzmi ale jak ktoś w wieku 20 lat na szybkości nie weźmie to się nie nadaje do piłki
Podporucznik
 • 0 / 2
Jak bylby dobry technicznie i szybki, to gralby ogonów w slabiutkiej Hercie. To szrot.
jeżeli to jest szrot, to jak nazwiesz Wszołka, który w lidze nie zagrał nawet minuty?
Generał dywizji
 • 1 / 0
Moje pytanie brzmi, czy podobnie jak Skibicki byłeś i grałeś w Legii? :)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Wielu jest lepszych od Skibickiego ;)
Sztuka. Potrzebujemy takich co Hertha chętnie od nas odkupi a nie chętnie nam sprzeda.
Generał broni
 • 3 / 0
W Berlinie jest niezły bałagan podlewany dużą kasą a w takiej sytuacji można wyciągnąć dobrego zawodnika za niewielkie pieniądze.

Ile to razy kibice na forum przeżywali transfery niedoszłych gwiazd Legii a w międzyczasie klub za bezcen oddawał wartościowych zawodników, czasem im dopłacał żeby odeszli

Niedoszłych bo nigdy nie zagrały kilku dobrych spotkań
Podpułkownik
 • 4 / 3
Bardzo ciekawy transfer, Polak z niemieckiej ligi,z Berlina - brać!
Generał broni
 • 1 / 0
Zabezpieczenie pozycji młodzieżowca, rozsądnie

Nie mam pojęcia jaki poziom prezentuje Jastrzembski ale najwyraźniej młodzież w klubie prezentuje się gorzej
Ładnie nas tam podsumowali, że szykujemy się do desperackiej walki o utrzymanie.
Generał broni
 • 2 / 1
Jestem spokojny o to że biorąc pod uwagę tylko rundę wiosenną będziemy w pierwszej trójce, to nie są żadne optymistyczne prognozy tylko realna siła naszej drużyny. Nie wiem na jakie miejsce w tabeli całego sezonu to starczy ale na kwalifikacje do pucharów z ligi nie ma się co nastawiać.
Bardziej jak o ligę boję się o PP, tutaj nie będzie żadnego marginesu błędu, dawno nie zdobyliśmy PP tym bardziej będę się nim cieszył.
Obyśmy zaczęli wygrywać i obyście obaj z tego forum zniknęli!
Podporucznik
 • 4 / 7
Co to za szrot xD
Podpułkownik
 • 5 / 2
Nie znam go.
Generał broni
 • 1 / 0
https://twitter.com/BERLINER_KURIER/status/1479527786373132293
Transfermarkt czyli strona na której każdy janusz może sobie napisać wszystko. Messi do Rakowa, Śląska, Bruk Betu itd. Przy zainteresowaniu Jastrzebskim nawet podany link jest falszywy, ale po co to sprawdzić? No i dlaczego ważnym elementem jest polski paszport? Ten artykuł to kompromitacja autora.
Podpułkownik
 • 1 / 2
Bo jest
Tu o wahadłowym a co z Napastnikiem tu chyba jest priorytet bo chyba nikt sobie nie wyobraża że Legia zostanie bez napastnika .
Podpułkownik
 • 1 / 0
Żeby ktoś miał strzelać to najpierw musi dostać dobre podanie, a to okrutnie szwankowało. Napastników mamy i z nich trzeba coś ulepić a skrzydłowych i wahadłowych brak
Przecież wrócił Rosołek
Tu o wahadłowym a co z Napastnikiem tu chyba jest priorytet bo chyba nikt sobie nie wyobraża że Legia zostanie bez napastnika .
W fifie to on jest taki brzydki, ze nikt nie pomyslalam zeby go kupic
Sierżant
 • 1 / 0
Ups, taki niby przypadkowy coming out...
Czasami zastanawiała mnie zawyżona lub zaniżona ocena piłkarzy w pomeczowych ankietach. Teraz już rozumiem z czego się to brało. Po prostu każdy po swojemu interpretuje punktację… ;)
melon81

Ale tam jest napisane, że nie pomyślałam, czyli to może być ona, co w sumie na takim sausage party jak legia.net jest wydarzeniem.
Marszałek Polski
 • 11 / 8
Trzeba to sobie uświadomić, jak ten Jastrzembski został w Niemczech oceniony: nie jest to poziom Bundesligi, niestety nie jest to nawet poziom 2. Bundesligi, odpalony przez Paderborn, który jest drugoligowym średniakiem, dalej wypożyczony do Waldhof Mannheim do 3. Bundesligi, gdzie wreszcie już się zaprezentował dobrze. Czyli do nas by pasowało, nasza Ekstraklasa to poziom 3. Bundesligi. Nasze czołowe kluby Ekstraklasy bardzo zainteresowane takim zawodnikiem. Najwięcej to mówi o dennym poziomie polskich młodzieżowców.
Generał broni
 • 1 / 0
U nas liczą na coś podobne jak z Maikem. Miała być jakość a jest skupywanie bez jakości. Ponoć on jest na naszym celowniku ..Jedlicka ?
Marszałek Polski
 • 10 / 4
No na razie od początku to jest rzucanie się na to, co się pojawi za darmo. Niestety przestałem już wierzyć, że za Mioduskiego Legie zacznie robić dobre, klasowe transfery. Raz, nie mają kasy, dwa - boją się kolejnej pomyłki, bo zaliczyli ich już bardzo dużo. Przecież Emreli też jest taką pomyłka, bo szybko zaczął pokazywać, że ta liga go nie interesuje, a był do niej przekonywany bardzo długo, zanim u nas podpisał.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Dobrze, ale trzeba też sobie uświadomić, że Jastrzębski to zawodnik, który:
- ma 21 lat,
- wyszkolony został w Niemczech,
- znajduje się w kadrze zespołu z Bundesligi,
- zagrał 8 spotkań w sezonie 2021

Wszołek nie zagrał w tym samym klubie i sezonie nic.
Generał dywizji
 • 0 / 0
Był też Mistrzem Niemiec do lat 19.
Wszołek to Union, nie Herta
Z tego co czytam trzeba dać za niego około 1mln euro. Za gościa który zagrał parę meczy. Loteria i to bardzo duża czy coś z niego będzie. Sorescu jest doświadczony gra w reprezentacji . Szkoda że znów tam eksperymentują z takimi transferami. No ale cóż przeciwny nie jest ale też nie jestem za.
Kapitan
 • 4 / 1
Czyli jesteś za,a nawet przeciw
Nie, sporo mniej. Według człowieka obeznanego w realiach Herthy około 300-400 tys. euro:
https://www.youtube.com/watch?v=-JjhNs7GSVg
fairplay
A no faktycznie źle mi przetłumaczyło mój błąd on jest wart 1mln euro a nie że tyle będą wołać . No nie wiem jego występy nie są optymistyczne . Na ten moment i tak taki Raków jest liderem co do takich transferów . Pogoń która wzięła 10mln euro za Kozłowskiego.
10mln złotych za Kozłowskiego
Hmm, spojrzy w tabelę i niestety poza naszym zasięgiem... Raków walczy o puchary i majstra, Śląsk o puchary i blisko do domu a Legia no cóż raczej jej w sercu nie nosi skoro już raz odmówił... Słabo to widzę, obym się mylił bo jednak to młody Polak ukształtowany piłkarsko w Niemczech...
Major
 • 4 / 1
Tabela to nie wszystko.
Legia to największa marka w PL, nawet jeśli jest w kryzysie
~adam90
 • 2 / 3
No wiesz na wiosne się okaże ,ze spojrzysz na tabelę i będzie top 10 :).Bo teraz faktycznie nie wygląda dobrze Legia to Legia :)
~adam90
 • 2 / 1
Ale to Legia to Legia
Majstra powiadasz? Skąd ty przybywasz?
~adam90
 • 0 / 2
eee nie pisze o mistrzostwie polski spokojnie, tylko Top10 :). albo jak LEch zakończył.
Major
 • 0 / 0
Taką ma markę, że jak latem Legia grała w el. do LM to nie chciał tu przyjść. Nasza liga ma markę tylko dla fanatyków. Dla słabych najemników liczy się tylko to kto więcej zapłaci.
Będę się cały czas trzymał swojego zamiast zaryzykować i kupić za 1mln euro Sorescu który moze grać niemalże wszędzie to oni kombinują. Ehh
Generał broni
 • 1 / 0
Legia może i chce ale tam jest tak wielu decydujących że jeden mówi tak a drugi za chwilę nie.
cobus
Akurat w sprawie Sorescu to jestem co do minuty na bieżąco i czytam masę artykułów na Rumuńskich portalach. Otóż już się zmieniła całkowicie koncepcja. Sorescu dał ultimatum że chce odejść i nie założy koszulki Dinama. Do niedawna zespół z Rumunii złożył ofertę na 900k euro i klub zaakceptowałby ją tyle że sam Sorescu nie chce zostać w kraju. Nie zdziwię się jeśli go Pogon ściągnie a potem sprzeda za 5-6mln euro.
Generał broni
 • 0 / 0
Może i tak być. Ciekawe czy nasza oferta jest aktualna i czy zawodnik chce do nas ?
Jak czytasz rumuńskie portale to tak jak byś czytał nasze czyli 10% skutecznośći jeśli chodzi o transfery. Janex z TT ma większą wiedzę
Generał broni
 • 0 / 0
I co on na jego temat napisał ?
LesnoLoczek
Chodzi mi tylko o Digisports i telekom to są najbardziej wiarygodne portale
Kolejny "wahadłowy" którego najpierw trzeba nauczyć bronić. Nie rozumiem tego. Mamy grać z wahadłowymi, a ściągamy albo skrzydłowego napastnika, który nigdy nie grał w obronie, albo bocznego obrońcę, który nigdy nie grał na skrzydle. A może ja po prostu czegoś nie rozumiem, ale przy transferach zarówno Ribeiro jak i Johnsona pisałem, że to nie są wahadłowi i to się na boisku potwierdziło.
Po co w tekście o Jastrzembskim znowu piszecie o Sokołowskim? Tylko po to, by wyszło jedno zdanie więcej?
Fajny kierunek...trzeba szukać na zachodzie wyszkolonych Polaków...
Pułkownik
 • 1 / 3
Wobec kłopotów zdrowotnych Ribeiro można rozważyć. Bo przyjdzie co do czego i na lewe wahadło zostaje tylko Mladen.
Dodatkowy plus - młodzieżowiec
To on może ewentualnie rozważyć a nie my.
Generał dywizji
 • 1 / 0
To on będzie wybierał a nie My. Nam pozostaje nadzieja ze nie będzie patrzył w tabele i że zadziała magia wielkiej Legii. Więcej atutów ma Raków niż My
Major
 • 4 / 2
Odpalili projekt "ptak" - Sokołowski, Jastrzembski...
To jeszcze Dominik Sokół z Radomiaka
Podpułkownik
 • 3 / 2
Raczej projekt repatriacja: Maik, Dennis.
Kapitan
 • 2 / 2
Teraz jeszcze Kruk z Zagłębia Lublin, Wrona ze Stali Rzeszów i Orzeł z Sandecji ;)
I Skowronek na trenera...
Jak idziemy w repatriację to Paulo Dybala póki co nie przedłużył kontraktu z Juve.
Może Szczęsny szepnie mu słówko jak tu u nas fajnie ;)
At Legia Warsaw top prezes, top - I am telling you!
Raczej:
Vai da Legia, ragazzo. Sarai una star lì. Se fallisci, otterrai solo poche foglie. ;)
Invictus
Thiago Cionek jest chętny
I Puchacz ruchacz
Wieniawa twierdzi co innego… ;)
Generał broni
 • 0 / 0
"Polskie ZOO Legii"
Puchacz idzie do Trabzonsporu:
https://twitter.com/superhaberspor/status/1479426930013523968
Nie chce uczestniczyć w autorskim projekcie DM budowy stacji ornitologicznej na terytorium LTC trudno... jego sprawa
Generał
 • 0 / 0
Turek czyści szatnię Herthy. Jastrzembski grał mało.Widzialem go w kilku meczach.Niezly jest ale jak wchodził na ostatnie 15 min to trudno coś pokazać.
Marszałek Polski
 • 0 / 3
Czyli szukamy młodzieżowca, pytanie nie am takiego w kraju?
Dramatycznie brakuje młodzieżowców właśnie, do tego jeszcze ten jest lewonożny.
Gdyby poszedł drogą Nawrockiego, który miał swoje babole ale(mam nadzieję że to.kwestia wieku i w przyszłości będzie z niego większy pożytek) to jednak mogłaby być dobra inwestycja.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Młody odchodzi z klubu, jaka może być tego przyczyna? W Legii też grał młody Skibicki i jak to wyglądało.
Podpułkownik
 • 2 / 0
Polak wyszkolony w Bundeslidze. Powinno być ok. Chociaż Zylla w Śląsku nie zachwyca.
Trafił się jeden Babol Nawrockiemu a tak był ostoją obrony