80'
86'
90'
  • 90+5'
    Koniec! Legia wygrała 2:1 z Arką! Bramki dla stołecznego klubu zdobyli Carlitos i Sandro Kulenović. Za tydzień "Wojskowi" zmierzą się u siebie ze Śląskiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami pomeczowymi, które niebawem ukażą się na łamach Legia.Net. Dobranoc!
  • 90+3'
    Kulenović do Kucharczyka, ale uprzedził go Steinbors! Niezły kontratak gości
  • 90+2'
    Uderzenie Janoty z dystansu, piłka przeleciała nad murem, ale później i nad poprzeczką
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone
  • 90+1'
    Faul taktyczny Astiza i żółta kartka dla gracza Legii
  • 88'
    Dwa złe zagrania Medeirosa, następnie Portugalczyk uderzył jeszcze obok bramki
  • 87'
    Ostatnie minuty!
  • 86'
    "Żółtko" dla Sochy
  • 85'
    Wślizgiem interweniował Kucharczyk po wcześniejszym rajdzie Marciniaka, warszawiacy muszą uważać zwłaszcza na wprowadzonego Zarandię
  • 85'
    Janota sfaulowany przez Medeirosa. Gdynianie walczą o wyrównanie, ale "Wojskowi" starają się kontrolować boiskowe wydarzenia
  • 84'
    Marciniak wrzucił z autu, Socha miał świetną okazję, ale przestrzelił z najbliższej odległości! Wciąż 2:1 dla przyjezdnych
  • 82'
    Zarandia ściga się z Hlouskiem, zszedł do środka, wymienił podanie z partnerem, lecz Wieteska stanął na linii i uchronił zespół przed naporem miejscowych
  • 81'
    Jednak Nagy opuszcza murawę, zastępuje go Medeiros
  • 80'
    Agra i Nagy ucierpieli, skorzystali z pomocy lekarzy, ale zaraz wrócą do gry
  • 78'
    Żółta kartka dla Cafu
  • 78'
    Marciniak dośrodkował w "szesnastkę", lecz Astiz wybił piłkę. Hiszpan został ustawiony na pozycji defensywnego pomocnika, czyli na tej, na której był testowany w trakcie zimowego okresu przygotowawczego
  • 76'
    Arbiter meczu wyjaśnił przepychankę między piłkarzami obu klubów, którzy starli się między sobą w polu karnym Legii
  • 75'
    Astiz zastępuje Martinsa
  • 74'
    Żółty kartonik dla Martinsa, nieprzepisowo powstrzymał Zarandię
  • 74'
    Zablokowanie dośrodkowane Kulenovicia, Nagy mógł zamknąć akcję, ale nie sięgnął futbolówki po dograniu Chorwata
  • 73'
    Kolew schodzi, Siemaszko wchodzi
  • 73'
    Faul na Cafu
  • 73'
    Płaski strzał Jankowskiego, ale nie ma gola. Arka nieco zwiększyła obroty, ale na razie warszawiacy starają się kasować akcje
  • 70'
    Zarandia za Olczyka i Agra za Carlitosa
  • 69'
    Gospodarze wykorzystali lekkie gapiostwo legionistów, zdobyli bramkę i pewnie do końca będą walczyć przynajmniej o remis
  • 68'
    1:2... Kontaktowe trafienie gospodarzy. Jankowski strzelcem gola
  • 68'
    Groźne uderzenie Kolewa z dystansu, ale kluczowa parada Majeckiego! O to chodzi!
  • 67'
    Dwa szybkie ciosy piłkarzy Ricardo Sa Pinto po przerwie i Arka na kolanach. Trudno będzie jej odwrócić losy tego spotkania
  • 66'
  • 65'
  • 65'
    Dwójkowa akcja Cafu-Kulenović i ten drugi z zimną krwią pokonał Steinborsa
  • 64'
    Legia podwyższa prowadzenie! Kulenović i 2:0 dla gości!
  • 63'
    Olczyk otrzymał podanie z głębi pola i został sfaulowany przez Hlouska
  • 63'
    Teraz ofiarna i arcyważna interwencja Stolarskiego!
  • 62'
    Niedokładne zagranie Sochy do Kolewa, czujnie zachował się Jędrzejczyk
  • 61'
    Cafu tym razem ruszył, ale zwolnił akcję i na dodatek zagrał piłkę ręką
  • 60'
    Świetne uderzenie Hiszpana, uderzył prosto w okienko po przejęciu futbolówki na "szesnastym" metrze
  • 59'
    Carlitos! 1:0 dla Legii!
  • 57'
    Centra Martinsa w kierunku Kucharczyka, ale Marciniak głową oddalił niebezpieczeństwo. Aut dla mistrzów Polski na wysokości pola karnego, Wieteska przedłużył piłkę, z dystansu uderzył jeszcze Nagy. Wznowi Steinbors
  • 56'
    Wieteska do Martinsa, a Portugalczyk został sfaulowany przez Vejinovicia w środku pola
  • 55'
    Piłka do Nagya, Węgier ruszył z nią do przodu i huknął ponad konstrukcją bramki
  • 54'
    Problemy z Kolewem, napastnik Arki przepychał się z Wieteską
  • 53'
    Janota dobrze wybił piłkę daleko po rzucie rożnym dla Legii
  • 51'
    Carlitos nieprzepisowo powstrzymany przez Sochę
  • 50'
    Nagy dośrodkował w pole karne, jeszcze z dystansu uderzył Kucharczyk, ale piłka przeleciała obok prawego słupka Steinborsa
  • 49'
    "Arkowcy" starają teraz szanować piłkę. Centra Vejinovicia nie mogła jednak napsuć zbyt wiele krwi Majeckiemu
  • 48'
    Maghoma znowu szukał dalekiego zagrania, tym razem na Olczyka. Hlousek jednak kontrolował zawodnika Arki i wznowił grę z autu
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • Zaraz wracamy do gry, oba kluby powoli wracają na boisko
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek. Wracamy za kwadrans. Liczymy na poprawę widowiska i lepszą grę przyjezdnych
  • 45+4'
    Kucharczyk leży na murawie, zderzył się z Maghomą
  • 45+1'
    Martins do Hlouska, jego dośrodkowanie nie dotarło do adresowanego Kulenovicia
  • 45+1'
  • 45'
    Cafu wbiegł w pole karne, ale Marić w ostatniej chwili zablokował pomocnika gości. Ciekawy rajd Portugalczyka
  • 44'
    Kucharczyk wypatrzył Martinsa, ten wpadł w pole karne, lecz zabrakło komunikacji z Nagyem. Ostatecznie zza "szesnastki" niecelnie uderzył Cafu. Końcowe akcje pierwszej części spotkania. Na razie "Wojskowi" nie są w stanie poważniej zagrozić rywalom
  • 40'
    Vejinović do Maghomy, Kongijczyk uderzył z dystansu, niecelna próba, która poszybowała ponad poprzeczką.
  • 39'
    Jankowski wpadł w pole karne, ale zwolnił tempo, zagrał jeszcze do Vejinovicia. Strzał Holendra przeleciał obok słupka. Wznawia Majecki
  • 38'
    Dośrodkowanie Martinsa z rogu, ale ostatecznie Steinbors bez problemów chwycił piłkę
  • 37'
    Skuteczna interwencja Sochy, korner dla gości
  • 37'
    Martins zauważył Hlouska, ale Maghoma po raz kolejny dał o sobie znać. Środkowy obrońca kasuje na razie wszystko, co znajduje się w jego obszarze i oddala zagrożenie
  • 35'
    Majecki wraca do gry
  • 35'
    Marciniak w pole karne, zrobiło się niesamowite zamieszanie. Majecki zderzył się z Hlouskiem, upadł także Jędrzejczyk. Lekarze stołecznego klubu pomagają golkiperowi Legii
  • 33'
    Kolew przegrał pojedynek z Wieteską, po chwili Janota sfaulował Stolarskiego
  • 33'
    "Kulo" nieustępliwie walczył w ataku, lecz sfaulował piłkarza przeciwnej drużyny
  • 31'
    Centra Vejinovicia, ale Kulenović na posterunku, ważne wybicie Chorwata z pola karnego
  • 29'
    Faul Wieteski na wysokości własnego pola karnego
  • 29'
    Wieteska uruchomił Carlitosa, ale Hiszpan musiał uznać wyższość Maghomy. Snajper Legii podziękował stoperowi za próbę skierowania do niego piłki. Chwilę później Carlitos został złąpany na spalonym
  • 28'
    Kucharczyk pobiegł, oddał strzał, ale był on zbyt przewidywalny. Steinbors bez większych problemów złapał futbolówkę
  • 27'
    Arka ruszyła z szybkim atakiem, ale legioniści dosyć szybko zgarnęli futbolówkę. Dobrze radzą sobie goście w defensywie
  • 26'
    Centra Martinsa, lecz Maghoma uprzedził Cafu. Zrobiło się gorąco w "szesnastce", ale ostatecznie z piątki wznowi Steinbors
  • 25'
    Odbiór Kucharczyka, następnie Carlitos zagrał do Kulenovicia i po raz kolejny sędzia odgwizduje przewinienie. Winowajcą Maghoma, następny rzut wolny dla przyjezdnych
  • 24'
    "Kulo" przegrał pojedynek fizyczny z Vejinoviciem i chciał włączyć Janotę na skrzydle. Michał jednak nie dopadł do tego zagrania
  • 23'
    Dośrodkowanie Portugalczyka trafiła na głowę Jędrzejczyka, ale uderzył niecelnie. Stoper był praktycznie niekryty, bierny blok obronny miejscowych
  • 22'
    Olczyk sfaulował Kulenovicia, który otrzymał dobre podanie od Wieteski. Stały fragment dla Legii
  • 22'
    Co ciekawe, częściej przy piłce utrzymują się na razie gospodarze. 53 % posiadania po stronie Arki
  • 21'
    Jędrzejczyk wybił piłkę głową, na strzał zdecydował się jeszcze Vejinović, ale próba Holendra okazała się niecelna
  • 20'
    Rzut rożny dla gdynian po walce Marciniaka, jako ostatni piłki dotknął Stolarski
  • 18'
    Janota odebrał piłkę Cafu, ale Stolarski szybko wybił ją na aut. Dobrze wygląda boczny defensor stołecznego klubu
  • 18'
    Carlitos osaczony przez rywali niemalże za każdym razem, gdy znajduje się przy piłce. Hiszpan walczy, ale nie zawsze jest w stanie zrobić z futbolówką to, co by chciał. Poza tym, legioniści grają wyrachowanie, umiejętnie się przesuwają i starają się zagęszczać środkową strefę boiska, poprzez zejścia Kucharczyka czy Nagya, którzy wspierają Martinsa i Cafu
  • 15'
    Stolarski pracował z Kucharczykiem na prawej flance, ale Maghoma był czujny przy dośrodkowaniu "Kuchego". Na piłkę czyhał już Carlitos
  • 15'
    Jest wymuszona zmiana. Zbozień schodzi, Socha wchodzi
  • 14'
    Carlitos do Kulenovicia, Chorwat uderzył tyłem do bramki. Niezła akcja ofensywnych piłkarzy Legii
  • 13'
    Zbozień najprawdopodobniej zejdzie z boiska, w jego miejsce wejdzie Socha
  • 13'
    Legia jest bardziej aktywna, waleczniejsza od gospodarzy. Teraz strzał z dalszej odległości oddał Kucharczyk, ale Steinbors obronił jego uderzenie
  • 11'
    Wydawało się, iż Nagy może zdziałać coś więcej na skrzydle, ale po minięciu przeciwnika stracił futbolówkę
  • 10'
    Deja próbował rozruszać akcję na lewej flance, później Zbozień podał do Jankowskiego. Ostatecznie po centrze zawodnika Arki, w polu karnym upadł Zbozień, który walczył o pozycję z Hlouskiem. Medycy klubowi pomagają bocznemu defensorowi
  • 9'
    Na razie obie drużyny szanują energię, czekają na poważniejszy atak, wzajemna próba badania siebie
  • 8'
    Strata Janoty, warszawiacy szukali podaniem Carlitosa, ale defensorzy rywali jego uprzedzili
  • 7'
    Cafu dostał piłką w twarz, upadł na murawę, ale szybko wstał i oczywiście kontynuuje grę
  • 6'
    Martins chciał uruchomić Nagya, jednak było to trochę niedokładne zagranie
  • 5'
    Kucharczyk ponownie dośrodkował, ale Arka po raz kolejny na posterunku. Miejscowi chcieli się urwać, ale Hlousek stanął na linii podania
  • 5'
    Kucharczyk zwiódł Marciniaka, zacentrował w pole karne, ale Maghoma oddalił zagrożenie. Czujna interwencja Kongijczyka
  • 4'
    Niedokładne zagranie Marciniaka do Jankowskiego. Majecki przechwycił, zagrał do Carlitosa, jednak Hiszpan stracił futbolówkę
  • 2'
    Martins do Cafu, ten ruszył do przodu i uderzył niecelnie z dalszej odległości
  • 2'
    Pierwsze dośrodkowanie spokojnie ląduje w rękawicach Majeckiego
  • 1'
  • Piłkarze już na boisku, zaraz zaczynamy kolejną batalię o trzy punkty!
  • Ławka: Cierzniak, Antolić, Medeiros, Hamalainen, Astiz, Agra, Rocha
  • Skład Legii: Majecki - Stolarski, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Kucharczyk, Cafu, Andre Martins, Dominik Nagy - Carlitos - Kulenović
  • Witamy! Już za niecałe 40 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Arką a Legią! Do Gdyni w ostatniej chwili nie pojechał m.in. Marko Vesović, który nabawił się drobnego urazu
Arka GdyniaLegia Warszawa

14' Tadeusz Socha za Damian Zbozień

14'
59'

68' Maciej Jankowski

68'

69' Luka Zarandia za Michael Olczyk

69'

73' Rafał Siemaszko za Aleksandar Kolew