118'
  • 125'
    Jeszcze Agra postanowił po meczu pokazać swoją agresję. Niepotrzebnie.
  • 124'
    Efektownie Szumski i koniec meczu. Raków eliminuje Legię z Pucharu Polski i wygrywa z ią pierwszy raz w historii.
  • 123'
    Bliski gola był Hlousek, ale nie trafił w piłkę uderzając z woleja w polu karnym.
  • 123'
    Osaczony Agra, faulowany na swojej połowie, zagrywa świece w pole karne, piłkę z łatwością przejął Kasperkiewicz.
  • 122'
    Carlitos w roli skrzydłowego, dośrodkowanie ale łapie Szumski.
  • 121'
    Sędzia doliczył trzy minuty do dogrywki.
  • 120'
    Legia długo rozgrywa piłkę i ją traci
  • 119'
    Petrasek złapany za szyję przez Carlitosa, żółta kartka dla napastnika Legii.
  • 118'
    Eze na pozycji spalonej, od stałego fragmentu zacznie Legia
  • 117'
    Zmiana w Rakowie za Malinowskiego wszedł Góra.
  • 116'
    Ależ dodatkowa energia wstąpiła w graczy Rakowa, zwietrzyli szansę
  • 115'
    Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Cafu.
  • 115'
    Tym razem Kun poturbowany przez Cafu. Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 114'
    Eze w pojedynku powietrznym z Jędrzejczykiem, legionista faulowany.
  • 113'
    Bartl na lewej stronie dość łatwo zwiódł Agrę, dośrodkował do Niewulisa, a ten strzałem głową pokonał Majeckiego.
  • 112'
    Gol dla Rakowa niestety. Przegrywamy 1:2
  • 111'
    Faul Jędrzejczyka - trochę taktyczny, żółta kartka dla kapitana Legii.
  • 110'
    Zmiana w Legii za Kucharczyka wszedł debiutant - Mateusz Praszelik.
  • 109'
    Kucharczyk uderzał na bramkę z nieprzygotowanej pozycji, wysoko nad bramką
  • 109'
    Carlitos dość szczęśliwie uprzedzony przez Szumskiego.
  • 108'
    Szczepański uderzył z dystansu tuż przy słupku. Pofrunął Majecki, ale piłka minęła bramkę o jakiś metr
  • 108'
    Kun na głowę Jędrzejczyka, ale po chwili Carlitos zagrywa ręką i gospodarze mają szansę na powtórkę.
  • 107'
    Remy faulował Sapałę na 25 metrze, rzut wolny dla Rakowa.
  • 106'
    Druga część dogrywki rozpoczęta.
  • 106'
    Koniec pierwszej części dogrywki.
  • 106'
    Najpierw dośrodkowywał Hlousek, ale wprost na głowę Kaperkiewicza, a po chwili długim podaniem w pole karne popisał się Cafu, ale strzał Carlitosa efektowny ale nieefektywny.
  • 104'
    Kun w starciu z Cafu, tym razem faulowany Portugalczyk.
  • 102'
    Miał swoją szansę Petrasek, ale piłka po strzale głową Czecha wylądowała w rękach Majeckiego.
  • 101'
    Szczepański faulowany w okolicach narożnika pola karnego przez Hlouska. Rzut wolny.
  • 100'
    Strzał Agry, Szumski niepewnie wybija piłkę, Kun nie trafia czysto w piłkę, ale gospodarze wychodzą z opresji.
  • 99'
    Sapała przyjął piłkę ręką - każdy kontakt z piłką tego piłkarza powoduje stratę lub kompromitacyjne zagranie.
  • 98'
    Sapała zagranie do nikogo - chyba tylko trener Papszun wie po co trzyma go na boisku.
  • 97'
    Kucharczyk uderzał/podawał - nikt nie przeciął toru lotu piłki.
  • 95'
    Zmiana w Rakowie - za Musiolika wszedł Eze
  • 94'
    Hlousek dogrywał w pole karne, ale dość nieudolnie.
  • 94'
    Co to jest za mecz Sapały... Dostał piłkę od Szczepańskiego i strzelił Panu Bogu w okno.
  • 93'
    Carlitos mocny strzał z 14 metra po zagraniu Kucharczyka i Raków miał sporo szczęścia, że nie stracił gola.
  • 92'
    Kulenović przełożył obrońcę, uderzał z lewej nogi z 16 metrów ale trafił w obrońcę.
  • 91'
    Początek pierwszej części dogrywki.
  • 90+6'
    Koniec regulaminowego czasu gry. Jest remis 1:1 i dogrywka.
  • 90+6'
    Kucharczyk w pole karne, ale dobrze Szumski na przedpolu
  • 90+5'
    Kun po prawej stronie, ale kolejny raz górą Stolarski
  • 90+3'
    Dogrywał Hlousek w pole karne i z wielkim trudem ale jednak poradzili sobie stoperzy Rakowa.
  • 90+2'
    Mija druga minuta z doliczonych pięciu przez sędziego do regulaminowego czasu gry.
  • 90+2'
    Kontra Legii, ale Kucharczyk niedokładnie do Cafu.
  • 90+1'
    Po rzucie rożny zakotłowało się w polu karnym, ale legioniści wyszli z opresji wybijając piłkę do przodu.
  • 90'
    Po wideo konsultacji decyzja Jarosława Przybyła jest taka, że jest rzut rożny.
  • 89'
    Sędzia sprawdzi sytuację na VARze
  • 88'
    Rzut rożny, ale gracze Rakowa zgłaszają, że Agra wybił piłkę poza boiskiem ręką i domagają się karnego.
  • 87'
    Carlitos faulował Sapałę. Rzut wolny w okolicach środka boiska.
  • 87'
    Długie zagranie do Malinowskiego i dość szczęśliwie interweniował Jędrzejczyk.
  • 85'
    Za Listkowskego wszedł Bartl
  • 85'
    Listkowski próbował zagrać w uliczkę do Musiolika, ale nie było to udane zagranie.
  • 83'
    Szczepański świetnie zagrał na 16 metr do Sapały, ale ten próbując strzelać nie trafił w piłkę. Fatalny mecz Sapały.
  • 82'
    Kłopoty ze zdrowiem ma Listkowski.
  • 82'
    Zmiana w Legii za Hamalainena wszedł Kulenović.
  • 81'
    Listkowski wymusił faul na Antolicia, rzut wolny dla Rakowa.
  • 80'
    Cafu faulował Musiolika, ale dopiero swoimi gestykulacjami zwrócił na siebie uwagę arbitra, a ma już żółtą kartkę.
  • 79'
    Jędrzejczyk długie podanie do nikogo, od bramki rozpocznie Szumski.
  • 79'
    W Częstochowie coraz większy deszcz. Jeśli popada dłużej to grą zacznie rządzić przypadek.
  • 77'
    Kasperkiewicz przyłożył sobie lód, na głowie Malinowskiego opatrunek i opaska. Gra za chwilę zostanie wznowiona.
  • 76'
    Malinowski zderzył się z Kasperkiewiczem głowami, konieczna jest interwencja medyków.
  • 74'
    Remy faulował Szczepańskiego, a w Legii zmiana za Medeirosa wszedł Agra
  • 73'
    Carlitos do Kucharczyka, ten uderzał, piłka odbiła się od nóg obrońców i o mało ie trafiła do Remy'go który stał dwa metry przed bramką.
  • 72'
    Listkowski zagrywał w pole karne, ale za mocno i piłka rękach Majeckiego.
  • 72'
    Kun zagrywał do Niewulisa, ten padł w polu karnym, ale sędzia nie dał się nabrać na taki teatralny pad
  • 71'
    Carlitos na 25 metrze zamiast w piłkę trafił w Malinowskiego, będzie rzut wolny dla gospodarzy.
  • 70'
    dobra i składna akcja Rakowa, przed szansą był Musiolik, ale świetnie interweniował Hlousek.
  • 69'
    Hamalainen rozegrał krótko piłkę z Medeirosem, ale połapali się w tym obrońcy.
  • 68'
    Kucharczyk dogrywał na dalszy słupek, Kasperkiewicz tak interweniował, że trafił w Szumskiego i rzut rożny dla Legii.
  • 67'
    Kun dogrywał w pole karne, ale piłka trafiła wprost w ręce Majeckiego.
  • 65'
    Jędrzejczyk zdemolował Musiolika w powietrzu - kolejny już raz.
  • 64'
    Schwartz zagrywał w pole karne, ale na głowę Jędrzejczyka, po chwili uderzał Kasperkiewicz, ale piłka ugrzęzła w gąszczu nóg obrońców Legii.
  • 62'
    Szczepański faulowany przez Cafu, który został ukarany żółtą kartką.
  • 61'
    Stolarski jest dziś zaporą nie do przejścia dla rywali.
  • 60'
    Raków wygląda dużo gorzej niż w pierwszej części spotkania.
  • 59'
    Próba strzału Sapały, ale bardzo nieudolna.
  • 58'
    Zmiana w ekipie gospodarzy - za Zacharę wszedł Miłosz Szczepański.
  • 58'
    Zachara uderzał na bramkę, ale strzał zablokowany.
  • 57'
    Dobra akcja Rakowa ale Kun mając pozycję do strzału zwlekał za długo, co wykorzystał Jędrzejczyk i odebrał piłkę.
  • 57'
    Dośrodkowanie do Carlitosa, strzał z woleja ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
  • 56'
    Strzał Hamalainena na dalszy słupek i skuteczna parada Szumskiego. Rzut rożny.
  • 56'
    Akcja Carlitosa, minął jednego obrońcę i w kontakcie z drugi padł na murawę, ale sędzia nie wskazał na wapno
  • 54'
    Żółta kartka dla Schwartza za faul na Cafu
  • 53'
    Medeiros zagrał idealnie do Hamalainena, ale ten będąc w dobrej sytuacji fatalnie przestrzelił.
  • 52'
    Carlitos w pojedynku z Petraskiem, górą tym razem Czech.
  • 52'
    Legia długo rozgrywała piłkę, akcję zakończyło dobre dośrodkowanie Hlouska do Hamalainena, ale Fin trafił w obrońcę.
  • 50'
    Strzał Listkowskego, ale bez większych problemów Majecki.
  • 49'
    Próba zagrana do Kucharczyka, ale niedokładna i nic z tego nie będzie
  • 47'
    Malinowski przy linii bocznej, ale nie opanował futbolówki.
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta. Legia z jedną zmianą - za Nagya wszedł Carlitos.
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy remis 1:1.
  • 45+1'
    Schwartz dogrywał w pole karne, była walka, ale piłka w rękach Majeckiego.
  • 45'
    Malinowski faulowany przez Hlouska przy linii bocznej na wysokości pola karnego.
  • 44'
    Kucharczyk dogrywał w pole karne, ale poradził sobie z tym podaniem Sapała.
  • 43'
    Kun przegrał kolejny raz pojedynek ze Stolarskim, nie może znaleźć recepty na legionistę.
  • 42'
    Bardzo dobre dogranie w pole karne i Niewulis uderzył na bramkę, ale naciskany przez Hlouska oddał strzał, z którym poradził sobie Majecki.
  • 41'
    Zachara faulowany przez Remy na 30 metrze. Rzut wolny dla Rakowa.
  • 40'
    Dośrodkowanie Malinowskiego i pewnie na przedpolu Majecki.
  • 38'
    Próba dogrywania górnych piłek w pole karne Legii - trzykrotna, ale poradzili sobie z tym obrońcy Legii.
  • 37'
    Kun dośrodkowywał w pole karne do Musiolika, ale powrót Kucharczyka uspokoił sytuację.
  • 36'
    Główkował w polu karnym Musiolik, piłka w rękach Majeckiego.
  • 35'
    Dośrodkowanie, uderzał Niewulis, ale był osaczony przez obrońców, nie miał miejsca i posłał piłkę obok bramki.
  • 34'
    Faulowany Musiolik, rzut wolny w okolicach środka boiska dla Rakowa.
  • 32'
    Wkradła się nerwowość w poczynania graczy Rakowa, co chce wykorzystać Legia.
  • 31'
    Kasperkiewicz popełnił koszmarny błąd, niedokładnie zagrał pod własny polem karnym do Sapały, piłkę przejął Hamalainen, zagrał do Kucharczyka, który wykorzystał sytuację sam na sam z Szumskim.
  • 30'
    1:1 Michał Kucharczyk!
  • 29'
    Listkowski zderzył się z Hlouskiem, Czech ucierpiał przy kontakcie z murawą.
  • 29'
    Akcja Rakowa ale Kun nie poradził sobie ze Stolarskim.
  • 28'
    Medeiros ładnie przyjął podanie w polu karnym od Stolarskiego, ale nie dali się na efektowność nabrać obrońcy Rakowa.
  • 27'
    Niewulis w pojedynku z Remy ale piłkarz Rakowa faulował legionistę
  • 26'
    Remy uprzedził Musiolika i wybił piłkę poza boisko. Mogło być groźnie.
  • 25'
    Kun wymusił faul w środku pola. Po chwili jednak zagrywa niecelnie i Cafu przejął futbolówkę.
  • 24'
    Nagy w prosty sposób traci piłkę i ta w posiadaniu gospodarzy
  • 23'
    Kucharczyk na spalonym, ale jego strzał efektownie obronił Szumski.
  • 22'
    Kucharczyk zagrał do Hamalainen, Fin zdecydował się na strzał, ale posłał piłkę daleko od bramki.
  • 21'
    Cafu w polu karnym wygrał pojedynek z Listkowskim
  • 21'
    Zachara był w dobrej sytuacji, ale zawahał się i jego strzał został zablokowany
  • 19'
    Hamalainen ograny przez Kasperkiewicza, akcja zwolniła i trzeba ją budować od tyłu od nowa.
  • 18'
    Najpierw Zachara, potem Kun padli w polu karnym Legii, ale sędzia nakazał grać dalej. Legia w natarciu.
  • 17'
    Listkowski faulowany przez Cafu, Ricardo Sa Pinto szaleje ze złości.
  • 17'
    Medeiros zagrał w pole karne do Kucharczyka, ten przedłużył do Hamalainena, ale Fin nie dość że przestrzelił, to był na pozycji spalonej.
  • 15'
    Ciekawe rozegranie kornera zakończone strzałem Zachary, ale zbyt słabym.
  • 15'
    Listkowski w pojedynku z Hlouskiem wywalczył rzut rożny.
  • 14'
    Stolarski i Zachara pouczeni przez sędziego, piłkarz Legii był bliski żółtej kartki.
  • 12'
    Dobra próba kontra Legii - Stolarski zagrywał w pole karne do Kucharczyka i gdyby zrobił to odrobinie dokładniej byłoby bardzo groźnie.
  • 12'
    Raków prowadzi 1:0 i stara się prowadzić grę, narzucić swój styl gry
  • 11'
    Jędrzejczyk i Hlosek otoczyli Schwartza i odebrali piłkę w pobliżu narożnika boiska
  • 9'
    Na spalonym Michał Kucharczyk
  • 8'
    Kolejna akcja Rakowa - Malinowski zagrał do Zachary w pole karne, ale ten niedokładnie uderzył na bramkę.
  • 7'
    Schwartz posłał świetne podanie do Malinowskiego, ten zwiódł Hlouska, oddał strzał a tzw. krótki róg i piłka po rękach Majeckiego wpadła do siatki.
  • 5'
    Gol 0:1 Przegrywamy po strzale Malinowskiego.
  • 3'
    Stolarski dwukrotnie wygrał pojedynki z Kunem w polu karnym i od bramki rozpocznie Majecki.
  • 2'
    Pierwsza akcja Legii, Nagy zagrywał do Medeirosa, ale nie w tempo i od bramki rozpocznie Kuba Szumski.
  • 1'
    Mecz rozpoczęty. Do boju!
  • Piłkarze obu drużyn już na boisku, za chwilę początek spotkania.
  • Pod stadionem można nabyć pojedyncze bilety na mecz nawet z dziesięciokrotną przebitką.
  • Czuć atmosferę piłkarskiego święta. Trybuny już zapełnione. Za dwanaście minut początek spotkania.
  • Skład Legii wygląda następująco: Majecki – Stolarski, Remy, Jędrzejczyk, Hlousek – Antolić, Cafu – Kucharczyk, Medeiros, Nagy – Hamalainen!
  • Witamy z Częstochowy. O godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa w ramach 1/4 finału Pucharu Polski. Będzie to dwunasty mecz obu klubów w historii. Do tej pory Legia wygrywała osiem razy, a w trzech meczach padł remis. Bilans bramkowy wynosi 24 - 7 na korzyść stołecznej ekipy
Raków CzęstochowaLegia Warszawa

4' Piotr Malinowski

4'

54' Petr Schwarz

54'

57' Miłosz Szczepański za Mateusz Zachara

57'
62'

62' Cafu

85' Daniel Bartl za Marcin Listkowski

85'

94' Patrick Eze za Sebastian Musiolik

94'

112' Andrzej Niewulis

112'
115'

115' Cafu

117' Łukasz Góra za Piotr Malinowski