• 78' Guldan chciał zagrać do Szysza, ale jego podanie zostało przeczytane przez legionistów
  • 76' Poręba opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Szysz
  • 75' Chwilowa przerwa w grze. Na murawie leży Poręba
  • 74' Tosik szukał prostopadłego zagrania w pole karne, jednak warszawiacy rozczytali jego intencje
  • 73' Luquinhas kapitalnie uruchomił Kostorza na lewej flance. Wprowadzony młodzieżowiec dośrodkował ze skrzydła w pole karne. Wszołek oddał strzał głową, ale był pilnowany do samego końca przez jednego z przeciwników. Ostatecznie, Zagłębie wyszło z opresji
  • 71' Kostorz wchodzi, Niezgoda schodzi
  • 70' Gwilia dośrodkował z rzutu wolnego z prawej strony. Na dalszym słupku główkował Wieteska, jednak golkiper Zagłębia złapał futbolówkę
  • 70' Dobry przechwyt Martinsa w środku pola. Portugalczyk podał do Gwilii, a ten zagrał do Niezgody, który jednak nie był w stanie utrzymać się przy piłce. Był bowiem kryty przez obrońcę "Miedziowych"
  • 68' Kibice Zagłębia zaprezentowali oprawę oraz pokaz pirotechniczny
  • 67' Legioniści przechwycili futbolówkę na połowie gospodarzy, aczkolwiek Zagłębie nie dało się zaskoczyć
  • 65' Wszołek zagrał do Gwilii, który błyskawicznie uruchomił rozpędzonego Niezgodę. Forenc miał jednak bliżej do piłki i spokojnie ją przejął
  • 64' Miejscowi próbowali przedrzeć się przez blok obronny Legii, który jednak był czujny i oddalił zagrożenie po akcji prawą stroną
  • 62' Centra Gwilii z rzutu rożnego została wybita przez lubinian w okolicach bliższego słupka
  • 62' Wszołek sprytnie uruchomił Vesovicia. Boczny obrońca podał do Gwilii, a ten musnął jeszcze piłkę i uzyskał korner
  • 60' Gwilia został sfaulowany w środkowej strefie
  • 59' Pierwsza zmiana w Legii. Gwilia za Kante
  • 59' Vesović oddał strzał z lewej nogi, przed "szesnastką". Forenc wybił piłkę poza linię końcową
  • 58' Ważna interwencja Astiza. Hiszpan przeciął prostopadłe podanie z głębi pola
  • 57' Niezgoda wywalczył aut w bocznym sektorze
  • 57' Napastnik Zagłębia dobrze odnalazł się w polu karnym, wyskoczył w górę i głową wykończył centrę Czerwińskiego z prawej strony
  • 55' Białek. 1:1
  • 54' Zivec nieźle uderzył z prawej nogi, zza pola karnego, ale obok bramki strzeżonej przez Majeckiego
  • 53' Antolić dośrodkował z rzutu wolnego, ale Guldan oddalił zagrożenie wybijając piłkę głową
  • 53' Luquinhas dał się sfaulować Czerwińskiemu w bocznym sektorze boiska. Po chwili, Brazylijczyk ponownie został nieprzepisowo powstrzymany
  • 51' Slisz oddał płaski strzał w taki sposób, iż trafił piłką w Bohara. Majecki jednak połapał się w tej akcji i przejął futbolówkę
  • 49' Centra Starzyńskiego ze stałego fragmentu gry. Zakotłowało się w polu karnym, ostatecznie mocne uderzenie Slisza nie wpadło do siatki
  • 48' Rzut wolny dla miejscowych
  • 48' Wszołek dobrze popracował w defensywie, odebrał piłkę Tosikowi na wysokości "szesnastki" Legii
  • 47' Lubinianie chcieli zaskoczyć od razu po przerwie, lecz legioniści skasowali ich akcję przed polem karnym
  • 46' Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Zagłębiem 1:0 po golu Niezgody. Wracamy za kwadrans
  • 45' Minuta doliczona
  • 44' Kopacz znalazł się na dalszym słupku, dopadł do centry, a jego uderzenie z głowy okazało się minimalnie niecelne
  • 43' Białek huknął z ostrego kąta, będąc w polu karnym, jednak Majecki wybił piłkę poza linię końcową
  • 42' Vesović dośrodkował ze skrzydła, Kante wyskoczył w górę i chciał oddać strzał głową. Futbolówka spadła jeszcze pod nogi Martinsa, który uderzył tuż obok słupka
  • 40' Martins soczyście uderzył zza pola karnego, ale Forenc złapał piłkę
  • 39' Poręba ukarany żółtą kartką za faul taktyczny
  • 38' Guldan przerzucił piłkę do Czerwińskiego, ale obrońcy "Wojskowych" szybko oddalili zagrożenie
  • 36' Zivec i Starzyński oddali strzały przed polem karnym. Gracze gospodarzy byli jednak sprytnie blokowani przez defensywę z Łazienkowskiej
  • 35' Antolić popisał się udanym przechwytem, wypuścił Luquinhasa, który jednak został osaczony przez kilku przeciwników i stracił futbolówkę
  • 33' Wszystko zaczęło się od przerzutu Vesovicia do Wszołka. Skrzydłowy wygrał pojedynek fizyczny z rywalem, wbiegł w pole karne, wycofał piłkę, którą do bramki skierował Niezgoda!
  • 32' Niezgoda! 1:0 dla Legii!
  • 31' Czerwiński sfaulowany przez Karbownika. Boczny defensor został ukarany żółtym kartonikiem
  • 30' Kante sprytnie wyłuskał piłkę spod nóg Starzyńskiego, na połowie Zagłębia. Snajper Legii pomknął do przodu, ale został zatrzymany przez Kopacza tuż przed "szesnastką"
  • 28' Wieteska ukarany żółtym kartonikiem
  • 28' Niezgoda nieźle podał do Kante w "szesnastce". Reprezentant Gwinei oddał techniczny strzał w kierunku dalszego słupka, ale minimalnie się pomylił
  • 26' Antolić zacentrował z rzutu wolnego, jednak miejscowi wyszli z opresji. Zagłębie ruszyło do kontry, Bohar dokładnie zagrał do Zivca, a płaski strzał z dystansu oddał Poręba. Golkiper Legii dobrze zbił piłkę do boku
  • 23' Korner dla lubinian. Starzyński dośrodkował w pole karne, Kopacz wyskoczył w górę i główkował, ale Majecki nie dał się zaskoczyć
  • 21' Kante świetnie przyjął piłkę od Martinsa, podał do Luquinhasa, jednak Brazylijczyk został zablokowany w "szesnastce"
  • 20' Karbownik ponownie ruszył lewym skrzydłem, po zagraniu od Wieteski, ale został zastopowany przez Czerwińskiego
  • 19' Wieteska wypatrzył Karbownika. Lewy obrońca dośrodkował w pole karne, lecz Kopacz spokojnie wybił futbolówkę
  • 18' Czerwiński wrócił do obrony i powstrzymał akcję stołecznej ekipy
  • 17' Guldan kapitalnie zauważył niepilnowanego Czerwińskiego. Boczny defensor zameldował się w "szesnastce", zagrał wzdłuż pola karnego, ale jeden z legionistów wybił piłkę poza linię końcową
  • 15' Astiz wypatrzył Wszołka na prawej flance. Skrzydłowy wypuścił Vesovicia, który inteligentnie zagrał do Kante, który wbiegł w pole karne. Napastnik oddał strzał, ale Forenc obronił jego uderzenie
  • 13' Czerwiński ponownie podłączył się do ofensywy, płasko wycofał w pole karne. Nastąpiło spore zamieszanie. Zivec oddał strzał, ale Majecki popisał się skuteczną interwencją!
  • 12' Żółta kartka dla Martinsa za faul w środkowej strefie boiska
  • 11' Guldan uruchomił Białka, który ruszył prawą stroną. W ostatniej chwili, piłkę na rzut rożny wybił Wieteska. Rywale mieli korner, aczkolwiek nie zdołali poważniej zagrozić Legii
  • 9' Miękka centra Karbownika w pole karne. Grę wznowi golkiper "Miedziowych"
  • 8' Bohar sfaulował Martinsa w środku pola. Portugalczyk otrzymał wycofujące podanie od Luquinhasa
  • 8' Antolić dośrodkował z rzutu rożnegow kierunku bliższego słupka. Futbolówka wyszła poza "szesnastkę", szybko jednak wróciła w pole karne. Po małym zamieszaniu, Forenc złapał piłkę
  • 6' Wszołek wbiegł w pole karne i wywalczył rzut rożny
  • 6' Jeden z rywali przypadkowo zagrał wprost pod nogi Niezgody. Snajper Legii pobiegł do przodu razem z Luquinhasem, następnie zagrał do środka, do Kante, który jednak stracił piłkę
  • 5' Centra Starzyńskiego wybita przez Wieteskę, gospodarze próbowali jeszcze namieszać, lecz Majecki spokojnie złapał futbolówkę
  • 4' Wieteska wygrał pojedynek z Białkiem. Po chwili Czerwiński ruszył skrzydłem, zagrał wzdłuż pola karnego do Białka. Napastnik miejscowych oddał strzał, który został zablokowany. Korner
  • 3' Przerzut Wieteski na prawą stronę został przechwycony przez Tosika. Legioniści jednak utrzymują się przy piłce na połowie Zagłębia
  • 2' Astiz szukał zagrania do Wszołka, ale został przeczytany przez rywala w bocznym sektorze
  • 0 Gramy!
  • Obie ekipy już na murawie!
  • Skład stołecznego klubu na mecz z Zagłębiem: Majecki - Vesović, Astiz, Wieteska, Karbownik - Wszołek, Martins, Antolić, Luquinhas - Kante - Niezgoda! Ławka: Cierzniak, Gwilia, Rocha, Novikovas, Cafu, Kostorz, Rosołek, Stolarski, Praszelik
  • Zobaczcie, co słychać w obozie rywala przed tym meczem. Więcej TUTAJ
  • Witamy! O 20:30 rozpocznie się mecz 20. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin a Legią Warszawa. Stołeczny klub uzbierał jak na razie 38 punktów, z kolei rywale - 25.