• 90' Michal Siplak
2020-02-29 / 20:00 Warszawa Szymon Marciniak
  • Miłego wieczoru!
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów i zawodników, zdjęć oraz wideo
  • 90+6' Koniec! Legia wygrała 2:1 z Cracovią po golach Antolicia i Gwilii!
  • 90+4' Żółta kartka dla Siplaka za faul na Antoliciu
  • 90+3' Pekhart zmienia Luquinhasa
  • 90+3' Korner dla rywali. Jeden z przeciwników dośrodkował z rogu, ale Majecki świetnie złapał piłkę
  • 90+1' Cztery minuty doliczone
  • 90+1' Astiz za Martinsa
  • 90' Kapitalny rajd Karbownika. Młodzieżowiec zagrał do Kante, który oddał strzał na wślizgu, ale jego uderzenie obronił Pesković
  • 89' Gwilia podał do Karbownika. Lewy obrońca wbiegł w pole karne, lecz został zablokowany przez rywali
  • 87' Kante wypatrzył Antolicia w "szesnastce", a ten chciał piętką wypuścić Vesovicia. Zagranie Chorwata okazało się trochę niedokładne
  • 86' Wszołek próbował wywalczyć rzut rożny przy chorągiewce, ale grę wznowi Pesković
  • 84' Vesović kapitalnie wrócił do obrony i powstrzymał rozpędzonego Lopesa. Warszawiacy zabrali się do kontry. Kante wypatrzył Gwilię w polu karnym, lecz jego zagranie okazało się zbyt mocne
  • 82' Hanca groźnie dośrodkował z lewej strony, ale Majecki zdążył wyprzedzić przeciwnika i złapał piłkę
  • 82' Żółta kartka dla trenera Vukovicia
  • 80' Siplak próbował dośrodkować z lewego skrzydła, ale Antolić przechwycił futbolówkę na skraju pola karnego
  • 79' Antolić dośrodkował z rzutu wolnego z prawej strony, ale Cracovia bez większych kłopotów oddaliła zagrożenie
  • 76' Krakowianie mieli dogodną sytuacje, po zamieszaniu w "szesnastce". Rapa jednak przestrzelił z bliskiej odległości
  • 76' Antolić dośrodkował z rzutu rożnego, o futbolówkę walczył m.in. Jędrzejczyk. Po chwili miękką centrę z prawej strony posłał jeszcze Luquinhas. Ekipa Michała Probierza oddaliła jednak zagrożenie
  • 74' Korner dla miejscowych
  • 74' Spotkanie nabrało rumieńców. Do końca meczu pozostało jeszcze około 20 minut. Przyjezdni starają się atakować, ale Legia kontroluje wydarzenia na boisku
  • 70' Centra Antolicia z rzutu rożnego nie przyniosła pożądanych efektów. Rywale zdołali wyjść z opresji
  • 69' Kante wbiegł w pole karne i wycofał piłkę do niekrytego Gwilii. Gruzin oddał strzał, który Pesković sparował poza linię końcową
  • 66' Fiolić zastąpił Wdowiaka
  • 63' Wszołek za Novikovasa
  • 62' Żółta kartka dla Wdowiaka za faul na Vesoviciu
  • 62' Kante! Napastnik oddał strzał z głowy, po centrze Luquinhasa z lewej flanki, ale golkiper przeciwników obronił jego uderzenie
  • 61' Vesović nieprzepisowo powstrzymany na połowie Cracovii. Rzut wolny z prawej strony boiska
  • 60' Vesović otrzymał piłkę w pole karne od Antolicia. Chciał zagrać wzdłuż pola karnego, lecz rywale wybili futbolówkę
  • 58' Żółta kartka dla Martinsa. Oznacza to, że Portugalczyk nie zagra z Lechią w środę
  • 57' Rzut wolny dla Legii. Novikovas zacentrował w pole karne, lecz Pesković złapał piłkę
  • 56' Gwilia sfaulowany na połowie Cracovii
  • 51' 2:1. Hanca wykorzystał rzut karny
  • 50' Żółta kartka dla Vesovicia
  • 50' Rzut karny dla gości
  • 49' Będzie wideoweryfikacja sytuacji Cracovii. Gracze rywali domagali się podyktowania rzutu karnego
  • 48' Żółta kartka dla Jędrzejczyka
  • 48' Martins oddał strzał z dystansu, ale Pesković spokojnie obronił jego uderzenie
  • 46' Gramy!
  • 45+3' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:0 z Cracovią. Wracamy za 15 minut
  • 45+1' Vesović wyłuskał piłkę na połowie Legii, a następnie wywalczył aut
  • 45' Dwie minuty doliczone
  • 44' Gruzin oddał techniczny strzał na skraju pola karnego i wpakował piłkę do siatki!
  • 44' Gwilia! 2:0!
  • 42' Kontra Legii. Luquinhas przejął piłkę i ruszył do ataku z Kante. Napastnik miejscowych podał do Brazylijczyka w pole karne, lecz ten był naciskany przez przeciwnika. Ostatecznie legionista oddał strzał z prawej nogi, który obronił Pesković
  • 39' Ależ było blisko! Vesović popędził prawą stroną, wycofał piłkę w pole karne do niepilnowanego Gwilii. Gruzin trafił jednak w poprzeczkę!
  • 38' Szybkie wznowienie z autu przez Karbownika. Gwilia zgrał piłkę wzdłuż pola karnego do Kante. Snajper Legii próbował uderzyć z przewrotki, ale była to niecelna próba
  • 36' Gwilia dośrodkował z rzutu wolnego, Wieteska wyskoczył w powietrze, ale uderzył z głowy ponad poprzeczką
  • 35' Rzut wolny dla Legii. Goście bez większych problemów wybili dośrodkowanie Antolicia
  • 34' Żółta karta dla Rapy za faul na Luquinhasie
  • 32' Centra Novikovasa z rzutu rożnego została wybita przez rywali
  • 32' Legioniści ruszyli prawą flanką, a po chwili wywalczyli korner
  • 30' Jędrzejczyk nieprzepisowo powstrzymał Vestenicky'ego
  • 29' Martins przechwycił piłkę w środku pola. Legioniści pobiegli do ataku, w pewnej chwili Novikovas zszedł do środka i miękko zacentrował w kierunku Karbownika. Pesković wypiąstkował futbolówkę, a przelobować bramkarza chciał Luquinhas. Brazylijczyk posłał jednak piłkę wysoko ponad poprzeczką
  • 27' Chwilowa przerwa. Jędrzejczyk zderzył się z Vestenicky'm w środkowej strefie boiska. Zawodnicy zostali opatrzeni przez lekarzy i mogą kontynuować grę
  • 24' Centra Novikovasa z rzutu rożnego w kierunku bliższego słupka. Przyjezdni wybili futbolówkę z "szesnastki"
  • 23' Novikovas podał do Vesovicia, który miękko dograł w "szesnastkę". Korner
  • 23' Vestenicky sfaulowany w środku pola
  • 22' Novikovas dośrodkował z rogu, a w polu karnym niepilnowany był Antolić. Chorwat pewnym strzałem z prawej nogi pokonał Peskovicia. Brawo!
  • 21' GOOOOL! 1:0! Antolić!
  • 20' Antolić przerzucił grę na prawą flankę. Warszawiacy na chwilę stracili piłkę, ale szybko ją odzyskali. Vesović wywalczył rzut rożny
  • 18' Kontra Legii. Luquinhas zwolnił akcję, lecz moment później zagrał w tempo do wybiegającego Novikovasa. Krakowianie zdołali jednak wrócić do obrony i zażegnać niebezpieczeństwo
  • 16' Centra Antolicia w pole karne. Wieteska, w walce o piłkę, sfaulował Peskovicia. Grę wznowi Cracovia
  • 15' Rzut wolny dla gospodarzy. Antolić będzie dośrodkowywał
  • 15' Kante próbował wypuścić Luquinhasa lewą stroną, lecz napastnik stołecznego klubu został rozczytany przez rywali
  • 13' Wdowiak pobiegł prawą flanką, następnie zszedł do środka. Zrobiło się małe zamieszanie, ale ostatecznie Kante wybił piłkę z okolic pola karnego Legii
  • 12' Dwójkowa akcja Novikovasa z Gwilią. Legioniści chcieli zabrać się do kontry, lecz zostali powstrzymani w środku pola
  • 10' Luquinhas ruszył z piłką, próbował przedrzeć się przez obronę rywali. Upadł na murawę pod kontakcie z przeciwnikiem, lecz sędzia pozostał niewzruszony
  • 9' Rzut wolny dla Legii z prawej strony. Dośrodkowanie Antolicia w pole karne, ostatecznie płaski strzał zza "szesnastki" oddał Kante. Napastnik minimalnie się pomylił
  • 8' Novikovas otrzymał podanie od Vesovicia i został sfaulowany w bocznym sektorze
  • 7' Vesović podłączył się do ofensywy, ale nie zdołał utrzymać futbolówki w boisku
  • 5' Gwilia odegrał piłkę piętką do Novikovasa. Litwin wpadł w "szesnastkę" i upadł po kontakcie z przeciwnikiem. Sędzia nakazał jednak kontynuować grę
  • 4' Korner dla rywali. Goście mieli ciekawy pomysł na zagrożenie bramki Legii. Ostatecznie płaski strzał gola został obroniony przez Majeckiego
  • 3' Przerzut na Vestenicky'ego, ale Jędrzejczyk zaasekurował Majeckiego. Golkiper Legii wznowi grę z piątego metra
  • 2' Luquinhas zagrał na krótko z Karbownikiem. Po chwili Gwilia wypuścił Luquinhasa, lecz Brazylijczyk poślizgnął się i stracił piłkę w polu karnym Cracovii
  • 1' Gramy!
  • Obie drużyny już na murawie!
  • Zachęcamy także do zerknięcia, co słychać w obozie rywala
  • W piątek nowym piłkarzem Legii został Bartosz Slisz. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką 20-letniego pomocnika.
  • W tym momencie stołeczny klub jest liderem ligi z dorobkiem 45 punktów. Krakowianie mają z kolei trzy "oczka" straty do "Wojskowych"
  • Witamy! O godzinie 20. rozpocznie się mecz 24. kolejki ekstraklasy pomiędzy Legią a Cracovią!