• 83' Thiago za Mateusz Wdowiak
2020-07-11 / 17:30 Warszawa Jarosław Przybył
  • "We are the champions" leci teraz na stadionie!
  • Legioniści zapewnili sobie tytuł na dwie kolejki przed końcem sezonu!
  • 90+9' Koniec!!!!!! Legia mistrzem Polski!
  • 90+7' Żółta kartka dla Cholewiaka
  • 90+6' Legia ma rzut rożny
  • 90+5' Wszołek pobiegł lewą stroną i dośrodkował w pole karne. Jego zagranie przeciął jeden z rywali
  • 90+4' Rosołek za Gwilię
  • 90+4' Karbownik zagrał do Antolicia, który wycofał zagranie. Rywale przejęli jednak futbolówkę
  • 90+1' Osiem minut doliczonych
  • 90+1' Kolejna kontra Legii. Pekhart otrzymał podanie w pole karne. Uderzenie Czecha zostało zablokowane
  • 90'
  • 90'
  • 87' Cierzniak wypiąstkował dośrodkowanie rywali z rogu
  • 87' Rzut wolny dla Cracovii. Zrobiło się zamieszanie po centrze z lewej strony boiska. Rywale mają rzut rożny
  • 84' Kontra Legii. Gwilia zbiegł do środka i uderzył minimalnie obok słupka
  • 83' Wdowiak schodzi, Thiago wchodzi
  • 82' "Mistrz, mistrz, Legia mistrz!" - śpiewają kibice
  • 80' Cholewiak za Luquinhasa
  • 80' Korner dla Legii
  • 79'
  • 77' Świetny przechwyt Slisza blisko "szesnastki" Cracovii. Następnie Gwilia wbiegł w pole karne i płaskim strzałem z prawej nogi, w kierunku dalszego słupka, pokonał Hrosso! Legia o krok od mistrzostwa!
  • 75' 2:0!!!!!!! Gwilia!
  • 74' Było groźnie po centrze Cracovii z rzutu rożnego. Ostatecznie strzał jednego z przeciwników poszybował obok bramki strzeżonej przez Cierzniaka
  • 73' Jablonsky za Loshaja
  • 72' Kontra Legii. Gwilia zbiegł do środka i będąc na pograniczu pola karnego podał do Antolicia. Strzał Chorwata został jednak zablokowany
  • 71' Karbownik przyjął piłkę, następnie wywalczył aut na wysokości pola karnego Cracovii
  • 71' Luquinhas sfaulowany w środku pola. Będzie stały fragment dla Legii
  • 70' Legioniści mają aut na własnej połowie
  • 70' Rzut wolny dla Cracovii z lewej strony. Zakotłowało się po centrze rywali, ale ostatecznie Gwilia wybił piłkę
  • 68' Wracamy do gry!
  • 66'
  • 65'
  • 64' Czekamy na wznowienie gry
  • 62' Kibice Legii odpalili środki pirotechniczne. Dym z petard powoli "przykrywa" boisko przy Łazienkowskiej
  • 62' Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 61' Cierzniak spokojnie złapał piłkę po centrze z rogu
  • 60' Korner dla gości
  • 60' Cierzniak popisał się skuteczną interwencją. Golkiper Legii wybronił uderzenie jednego z graczy Cracovii
  • 59' Wszołek popędził prawą stroną, zbiegł do środka. Jego strzał został zablokowany i trafił jeszcze pod nogi Luquinhasa, który uderzył ponad bramką
  • 58' Lusiusz schodzi, Fiolić wchodzi
  • 57' "Kto będzie mistrzem? Legia!" - śpiewają teraz kibice stołecznego klubu
  • 55' Rocha uderzył z lewej nogi w mur
  • 55' Rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 55' Jeden z rywali dośrodkował w pole karne z lewej strony, lecz legioniści oddalili zagrożenie. Warszawiacy zabrali się do kontry. W pewnym momencie Antolić zbiegł do środka i został sfaulowany tuż przed polem karnym Cracovii
  • 54' Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry nie przyniosło rywalom większego pożytku
  • 53' Krakowianie przez kilkadziesiąt sekund utrzymywali się przy piłce na połowie miejscowych. Ostatecznie wywalczyli korner
  • 52' Pekhart dobrze wybił piłkę z "szesnastki" Legii, po centrze rywali z rzutu wolnego
  • 51' Fani z "Żylety" zaprezentowali wielką flagę z napisem "Legia"
  • 49' Po centrze Antolicia z rogu, Wieteska walczył o piłkę w powietrzu. Ostatecznie Luquinhas popełnił faul w ataku
  • 49' Wszołek sprytnie wycofał piłkę w pole karne do Luquinhasa. Brazylijczyk oddał strzał z prawej nogi i trafił w jednego z piłkarzy Cracovii. Było blisko. Legia ma rzut rożny
  • 48' Karbownik do Wszołka, który zacentrował w "szesnastkę", ale "Pasy" nie dały się zaskoczyć
  • 47' Legioniści mieli korner, ale krakowianie wyszli z opresji
  • 47' Wszołek zbiegł z prawej strony do środka, ale jego strzał został zablokowany. Po chwili Slisz uderzył z dystansu. Piłka odbiła się od jednego z rywali i poszybowała minimalnie ponad poprzeczką
  • 46' Gramy!
  • 45+4' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Cracovią 1:0 po golu Pekharta! Wracamy za 15 minut
  • 45+3' Korner dla Legii
  • 45+1' Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 45+1' Gwilia otrzymał piłkę w polu karnym i zagrał w kierunku Luquinhasa. Brazylijczyk próbował umieścić futbolówkę w siatce, ale ostatecznie golkiper Cracovii przejął piłkę
  • 44' Antolić zacentrował w "szesnastkę", ale jeden z rywali skutecznie wybił piłkę poza boisko
  • 44' Rzut wolny dla Legii z lewej strony boiska
  • 43' Wieteska podłączył się do ofensywy. Stoper chciał zagrać do Pekharta, ale czeski snajper nie dobiegł do piłki
  • 41' Wszołek zagrał wzdłuż boiska, z lewej strony pola karnego, a Pekhart skierował piłkę do siatki.... Ale gola nie ma. Najprawdopodobniej "Wszołi" dośrodkowywał już zza linii końcowej
  • 39' Rzut rożny dla "Wojskowych"
  • 39' Loshaj zacentrował z prawego skrzydła, lecz Cierzniak spokojnie złapał piłkę
  • 37' Slisz i Karbownik powstrzymali Wdowiaka, który znalazł się w polu karnym
  • 35' Ależ strzał Rochy z wolnego! Portugalczyk trafił w słupek!
  • 34' Żółty kartonik dla Wdowiaka. Legia ma rzut wolny, blisko prawej strony pola karnego
  • 33' Antolić oddał strzał z prawej nogi, zza "szesnastki". Hrosso "wypluł" piłkę przed siebie. Do dobitki złożył się jeszcze Pekhart, lecz nieczysto trafił w futbolówkę
  • 32' Hanca zacentrował z prawej flanki. Wieteska interweniował wślizgiem. O mały włos, a stoper Legii skierowałby piłkę do własnej siatki. Cierzniak był jednak na posterunku
  • 30' Pestka sfaulowany przez Wszołka. Skrzydłowy Legii obejrzał żółtą kartkę
  • 28' Szybka akcja Legii. Wszołek groźnie dograł z prawego skrzydła, ale warszawiacy nie zdołali zamknąć centry
  • 27' Rzut wolny dla Cracovii
  • 24' Wszołek dokładnie dośrodkował w pole karne z prawej strony, a Pekhart głową pokonał golkipera Cracovii! Brawo, brawo, brawo!
  • 23' Goool! Pekhart!
  • 21' Wieteska dobrze wybił piłkę po centrze z lewej strony boiska
  • 21' Rzut wolny dla Cracovii
  • 19' Wszołek dośrodkował z prawej strony, ale żaden z legionistów nie był w stanie dobiec do futbolówki
  • 18' Wieteska podał do Gwilii, który był naciskany przez rywala. Gruzin stracił piłkę i na dodatek sfaulował przeciwnika
  • 17' Żółta kartka również dla trenera Vukovicia i Probierza
  • 16' Żółty kartonik dla Loshaja za faul na rozpędzonym Luquinhasie w środku pola
  • 15' Rocha podłączył się do szybkiej akcji. Portugalczyk chciał minąć Rapę, lecz za mocno wypuścił sobie piłki i nie zdołał jej utrzymać w boisku. Grę wznowi Hrosso
  • 14' Luquinhas sfaulowany po lewej stronie boiska
  • 11' Za kontuzjowanego Martinsa na boisku pojawił się Slisz
  • 11' Przerwa w grze. Na murawie leży Martins. Portugalczyk był opatrywany przez lekarzy, ale nie będzie w stanie kontynuować rywalizacji
  • 10' Mocny wyrzut z autu, ale Pekhart dobrze wybił piłkę. Po chwili na strzał z dystansu zdecydował się jeszcze Lusiusz. Pomocnik Cracovii uderzył jednak niecelnie
  • 8' Aut dla krakowian na wysokości pola karnego Legii
  • 8' Żółtka karta dla Martinsa za faul w bocznym sektorze boiska
  • 7' Wszołek zbiegł z prawej strony do środka, miał koło siebie trzech rywali, i chciał zagrać do jednego z legionistów. Ostatecznie piłkę przejęli goście
  • 6' Karbownik podłączył się do ofensywy i zagrał w pole karne do Gwilii. Gruzin wycofał zagranie do "Karbo", który szukał miejsca i po chwili ponownie podał do Gwilii. Ofensywny pomocnik minął rywala i chciał oddać strzał, ale się poślizgnął. Niezła akcja "Wojskowych"
  • 4' Luquinhas upadł na murawę w pobliżu pola karnego, po kontakcie z obrońcą "Pasów", ale sędzia nakazał kontynuować grę
  • 3' Wszołek zagrał do Karbownika, który pobiegł do przodu, lecz został osaczony przez dwóch przeciwników i stracił piłkę na połowie Cracovii
  • 2' Legioniści próbowali stworzyć akcję po prawej stronie, ale jeden z piłkarzy Legii nie zdołał dopiec do piłki przed linią końcową
  • 1' Luquinhas otrzymał podanie z głębi pola i popędził lewą flanką, ale kilkanaście sekund później został powstrzymany przez rywala
  • 1' Gramy!
  • Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Czas na "Sen o Warszawie"!
  • Skład Legii na mecz z Cracovią: Cierzniak - Karbownik, Jędrzejczyk, Wieteska, Rocha - Wszołek, Antolić, Martins, Luquinhas - Gwilia - Pekhart! Ławka: Muzyk, Mosór, Cholewiak, Włodarczyk, Pyrdoł, Astiz, Rosołek, Stolarski, Slisz
  • "Legia nie wypuści mistrzostwa z rąk" - kto tak powiedział? Sprawdźcie!
  • Na żółte kartki, w meczu z Cracovią, musi natomiast uważać pięciu zawodników „Wojskowych”. Ale w protokole jest wpisanych sześć legijnych nazwisk. O kogo chodzi? Szczegóły
  • Kto jest najlepszym strzelcem Legii w meczach z Cracovią? Zerknijcie!
  • Co przed meczem powiedział trener Legii, Aleksandar Vuković? Więcej tutaj
  • Gdzie odbędzie się ewentualna feta po meczu? Sprawdźcie!
  • Witamy! O godzinie 17:30 rozpocznie się mecz 35. kolejki ekstraklasy pomiędzy Legią a Cracovią. Jeśli stołeczny zespół zremisuje lub wygra, to zapewni sobie mistrzostwo Polski!