Koniec meczu 1:1, ale gra Legii tym razem nie była najlepsza
    Brzyski znów na bliższy słupek, wprost na głowę jednego z obrońców
  • 89'
    Koman dogrywał w pole karne, ale na przedpolu rządzi i dzieli Kuciak
  • 87'
    Rosjanie długo wymieniali piłkę na połowie Legii, zakończyło się kontrą ale podanie do Koseckiego zablokowane
  • 85'
    Morozow przedarł się lewą stroną, huknął na bramkę, ale świetnie spisał się Kuciak
  • 85'
    Rzut rożny dla Legii, ale Brzyski dwukrotnie źle dogrywał w pole karne
  • 83'
    Żółta kartka dla Miro Radovicia
  • 82'
    Łambarskij schodzi, Marczenko wchodzi
  • 81'
    Zmiana w Legii Bereszyński zmienił Jędrzejczyka
  • 80'
    Astiz zagrywał w kierunku Furmana, ale piłka wylądowała w rękach bramkarza
  • 79'
    Błąd Brzyskiego naprawiony przez Żewłakowa
  • 78'
    Kosecki faulowany na środku boiska
  • 77'
    Brzyski w pole karne i... Astiz wycofał piłkę na swoją połowę
  • 76'
    Z lewej strony pola karnego faulowany był Kosecki. Brzyski dogrywał do Furmana w pole karne, ale Rosjanie wybili piłkę na róg
  • 75'
    Jędrzejczyk faulowany z lewej strony pola karnego. Rzut wolny
  • 75'
    Ljuboja dogrywał w pole karne, ale nic z tego nie wyszło
  • 72'
    Dogranie na bliższy słupek i piłka padła łupem Rosjan
  • 72'
    Radović faulowany na środku boiska
  • 71'
    Dogranie do Ljuboi i Danijel w ostatniej chwili uprzedzony przez bramkarza przed polem karnym
  • 71'
    Rzut rożny dla Legii
  • 70'
    Zmiana w Legii Saganowskiego zastępuje Dominik Furman
  • 69'
    Gol do Saganowskiego w pole karne i Markowi zabrakło kilku metrów aby przeciąć tor lotu piłki
  • 69'
    W drugiej połowie obraz gry się zmienił, legioniści grają wysoko pressingiem i dzięki temu osiągnęli przewagę
  • 68'
    Jędrzejczyk w pole karne ale bez problemu złapał piłkę bramkarz
  • 67'
    Brzyski do Koseckiego, ten przepuścił piłkę do Saganowskiego, ale połapali się w tym obrońcy
  • 64'
    Brzyski dośrodkował do Jędrzejczyka, ten jednak uprzedzony przez bramkarza
  • 63'
    Przedzierał się Radović, zagrał do Jędrzejczyka i ten wywalczył rzut rożny
  • 62'
    Próba akcji w wykonaniu Koseckiego, ale połapali się w tym wszystkim obrońcy
  • 62'
    Legioniści długo rozgrywają piłkę w defensywie
  • 59'
    Uderzał Ljuboja, ale strzał Serba zablokowany
  • 57'
    Ljuboja z narożnika pola karnego, świetne uderzenie, ale pofrunął tam bramkarz, odbił piłkę, dwukrotnie dobijał Astiz i... sędzia wskazał na środek
  • 56'
    Kosecki najpierw uderzył niecelnie, a po chwili przepychał się z rywalem. Smolnikow faulował i zobaczył kartkę. Za gestykulacje żółta kartka dla Kosy i rzut wolny dla Legii
  • 55'
    Brzyski zamarkował strzał, podał do Ljuboi w pole karne, ten zgrał piłkę do Gola, ale niedokładnie i uderzenie Janusza nie mogło zaskoczyć bramkarza FK
  • 53'
    Faulowany Ljuboja na środku boiska
  • 51'
    Próba akcji ofensywnej, ale Kosecki uprzedzony przez jednego z obrońców
  • 51'
    Niedokładne zagranie do Wandersona i od bramki rozpocznie Kuciak
  • 50'
    W ekipie FK zmienili się wszyscy, maja nową jedenastkę
  • 49'
    W Legii w przerwie doszło do dwóch zmian Wawrzyniaka i Vrdoljaka zastąpili Brzyski i Gol
  • 47'
    Jędrzejczyk wywalczył piłkę w narożniku boiska, ale po chwili Saganowski zagrał w pole karne do nikogo
  • 47'
    Akcja Rosjan prawą stroną, dośrodkowanie ale dobrze ustawiony był Michał Żewłakow
  • 45+9'
    Obie drużyny już na boisku, za chwilę początek drugiej połowy spotkania
  • 45+9'
    Legia rozpoczęła od środka
  • 45+1'
    Mieliśmy szansę na wyrównanie, po błedzie obrony Saganowski uderzył na bramkę z szesnastu metrów, ale Filcow znakomicie interweniował
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 44'
    Ljuboja huknął blisko środka bramki, ale bramkarz z dużymi kłopotami poradził sobie ze strzałem Serba. Mamy rzut rożny
  • 44'
    Dośrodkowanie Łukasika, ale poradzili sobie z nim obrońcy, jeszcze ucierpiał Vrdoljak
  • 43'
    Vrdoljak przejął piłkę, minął rywala i został powalony przez drugiego. Mamy rzut wolny na 40 metrze
  • 41'
    Legia w ofensywie nie istnieje
  • 41'
    Saganowski faulowany na środku boiska
  • 41'
    Rzut wolny już rozegrany, Ljuboja na spalonym
  • 38'
    Kolejna akcja Rosjan, próba zagranie w pole karne, ale Kuciak na posterunku
  • 38'
    Wanderson do Ignatjewa, ale ten na spalonym
  • 37'
    Rosjanie mają przygniatająca przewagę, są szybsi, żwawiej się poruszają
  • 36'
    Andjelković zagrywał do Wandersona, ten uderzył na bramkę z 16 metra ale wprost w Kuciaka
  • 34'
    Zagranie w pole karne do Ignatjewa ale zbyt mocne
  • 33'
    Legioniści słabo wyglądają na tle Rosjan, są schowani na własnej połowie za podwójną gardą...
  • 32'
    Saganowski bliski przejęcia piłki, ale Abreu naprawia swój błąd i wślizgiem podaje piłkę bramkarzowi
  • 31'
    Piłkę przejął Radović, zagrał do Ljuboi, ten źle przyjął futbolówkę i skończyło się faulem na Wandersonie
  • 30'
    FK Krasnodar ma przewagę w polu, Legia nie ma pomysłu na atak
  • 29'
    Najpierw Markow, potem Martynowicz zagrywali piłkę w pole karne Legii, ale bez efektu
  • 27'
    Łukasik w pole karne, tam piłkę zgrał jeszcze obrońca, przewrotką próbował Vrdoljak, ale obok bramki
  • 26'
    Saganowski zagrywał do Koseckiego, ale Markow odczytał jego zamiary i przejął piłkę
  • 26'
  • 25'
    Joazinho przed Kuciakaiem, ale barmkarz Legi wyczekał rywala i zagrał daleko do przodu, tam Saganowski przegrał jednak główkę z Tubiciem
  • 23'
    Jędrzejczyk zagrał do Radovicia, ten ruszył do przodu, ale odbił się jak od ściany od Martynowicza
  • 22'
    Radović przejął piłkę, ale sędzia dopatrzył się faulu Łukasika
  • 21'
    Na środku boiska faulowany Kuba Kosecki
  • 20'
    Popisowa akcja Wandersona, ale jego strzał trafił w boczną siatkę
  • 19'
    Próba zagrania do Joazinho, ale na posterunku Dusan Kuciak
  • 19'
    radović prostopadłe zagranie do Saganowskiego, ale zbyt mocne i od bramki rozpocznie FK Krasnodar
  • 17'
    Dośrodkowanie na bliższy słupek, Tubić główkował tuż przy słupku ale świetnie obronił Kuciak i jeszcze jeden korner dla Rosjan
  • 17'
    Jeszcze jeden rzut rożny, ale tym razem obrońcy stanęli na wysokości zadania
  • 15'
    Było groźnie, ale ostatecznie tylko rzut rożny dla Rosjan
  • 14'
    Vrdoljak stracił piłkę i poszła szybko kontra, na szczęście dośrodkowanie do Wandersona było niedokładne
  • 12'
    Kuciak zagrywał długą piłkę do Ljuboi, ale ten uprzedzony przez obrońcę
  • 11'
    Legioniści wymieniają kolejne podania ale daleko od bramki rywala
  • 9'
    Legioniści rozgrywają kolejną akcję, najpierw Kosecki przedarł sie lewą stronę i wycofał w pole karne, ale tam nikt nie przeciął lotu piłki, po chwili z dystansu stzrelał Vrdoljak, ale bez większego zagrożenia dla bramkarza FK Krasnodar
  • 7'
    Rzut wolny dla Legii z lewej strony pola karnego
  • 7'
    Łukasik płasko w pole karne, ale fatalne zagranie pomocnika Legii i akcja Rosjan
  • 6'
    Było zamieszanie w polu karnym Legii, wydawało się, że Michał Żewłakow już opanował sytuacje, przejął piłkę, ale Pietrow zabrał mu futbolówkę, zbiegł do boku i płaskim strzałem pokonał Dusana Kuciaka
  • 4'
    Przegrywamy 0:1 Siergiej Pietrow
  • 3'
    Wolny dla Legii z prawej strony, dośrodkowanie Łukasika i... mamy rzut rożny
  • 3'
    Łukasik w pole karne ale zbyt płasko i piłka wybita poza boisko przez rywali
  • 1'
    Pierwsza akcja ekipy z Krasnodaru, ale niedokładne podanie do boku i od bramki zacznie Dusan kuciak
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Legia w białych koszulkach i czarnych spodenkach, Rywale w zielonych koszulka i czarnych spodenkach
  • 0
    Piłkarze obu drużyn już na murawie, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Jest słoneczna pogoda, piłkarze obu drużyn się rozgrzewają. W tle słychać odgłosy maszyn na pobliskim torze wyścigowym
  • 0
    Nastąpiła zmiana godziny spotkania - rozpocznie się pół godziny wcześniej niż planowano czyli o 16:30
  • 0
    Dziś o godzinie 16.30 piłkarze Legii zmierzą się w Hiszpanii w meczu sparingowym z rosyjskim FK Krasnodar. Zapraszamy na nasze relacje.